Zaloguj się, aby obserwować  
nataliaa873

Jakie meble do kuchni - gotowe, czy na wymiar?

Recommended Posts

Zależy co znajdziesz. Jak jest jakaś fajna oferta nie pasująca do kuchni, warto rozejrzeć się za adekwatną pozycją, ale na wymiar.

Osobiście mogę wam polecić meble kuchenne robione na wymiar. Są praktyczniejsze i łatwiej jest nam urządzić kuchnię.  Od siebie mogę wam polecić firmę http://www.kulenty.pl Wykonali świetne meble do mojej kuchni.

Sporo fajnych mebli do kuchni dostaniesz w sklepie http://www.mebleblackart.pl/ dodatkowo, ten sklep oferuje darmowe stworzenie projektu kuchni, więc bez jakichkolwiek zobowiązań można sprawdzić, czy dane meble będą na pewno pasowały do kuchni. 

Meble do kuchni tylko na wymiar, pozwala Ci to w najlepszy sposób zagospodarować przestrzeń którą posiadasz, szczególnie jak mówimy o kuchni w mieszkaniu w bloku. Także lepiej zapłacić za projekt i potem więcej za wykonanie, bo przecież robisz to na lata, nie na rok czy dwa. 

Meble na wymiar są oczywiście droższe, jednak w gruncie rzeczy lepiej czasami trochę więcej zainwestować i cieszyć się idealnie wykończonym mieszkaniem.  Wielu ludzi twierdzi, że na akie meble czasami trzeba czekać miesiącami, jednak jest to po prostu bujda, a w szybkim czasie stworzą Ci je w firmie https://delareco.com/

Ja miałem kontakt z fajną projektantką która sama zleca produkcję mebli - tak wychodzi najtaniej. Oczywiście wszystko możemy wybrać sami blaty okucia, fronty czy oświetlenie.

Szukajcie kogoś takiego.

U mnie meble to tylko na wymiar, szczególnie że chciałam zmywarkę. Gdybym zdecydowała się na meble gotowe, to niestety, ale nie byłoby możliwości wstawienia zmywarki. Mam za małą kuchnię. Teraz mam moją zmywarkę i nie oddałabym jej za nic na świecie. Tylko do zmywarki trzeba oczywiście kapsułki, ja używam sunlight. Niektórzy twierdzą, że przez to zmywanie staje się drogie, ale np. kapsułki sunlight nie są drogie, do tego środek do czyszczenia zmywarki, ale ogólnie jest oszczędzana woda, a o czasie nie wspomnę :)

Zawsze na wymiar będą lepsze, bo lepiej dopasowane do pomieszczenia. Ja mam małą kuchnię, więc żeby wykorzystać przestrzeń zrobiłem szafki pod sufit i dzięki temu mieści się więcej. Zabudowę wykonała firma Cardo z Zielonej Góry i wszystko jest porządnie wykonane, funkcjonalne i cieszy oko.

Lepszym rozwiązaniem są meble robione na wymiar. W Kuchni znajduje się spora ilość urządzeń oraz szafek. Upchnięcie tego tak by dobrze się prezentowało wymaga dopasowanych mebli. Jeżeli mieszkacie w województwie dolnośląskim to skontaktujcie się z firmą http://www.meblerobko.pl Wykonują świetne meble kuchenne na zamówienie.

Coraz więcej ludzi decyduje się na zamówienie mebli na wymiar do kuchni, co mnie osobiście wcale nie dziwi

meble takie można dopasować idealnie pod wymiar kuchni, szczególnie duże znaczenie ma to jeśli kuchnia jest niewymiarowa, dzięki temu można optycznie zmienić proporcje pomieszczenia

możemy wybrać sobie samodzielnie rodzaj frontów, ich kolor, materiał z jakiego są wykonane

kuchnia taka daje wprost niesamowite możliwości aranżacyjne, nie jest to kuchnia gotowa z katalogu, ale możemy zaaranżować ją dokładnie tak jak chcemy

Ze swojej strony mogę polecić dobrego i renomowanego polskiego producenta frontów meblowych:

http://fronty-skandynawskie.pl

Firma w ofercie ma fronty każdego rodzaju

nowoczesne

fornirowane

skandynawskie

oraz tradycyjne angielskie

Do kuchni to chyba faktycznie lepiej na wymiar, bo jest sporo rzeczy do dopasowania. Natomiast jeśli ktoś urządza przy okazji jeszcze jadalnię, to korzystniej kupić gotowe meble - stół i krzesła. Współpracowałem ze sklepem internetowym meblujemydom.pl wybrałem bardzo wygodne i praktyczne fotele i piękny drewniany stół. Kolorystykę i materiały doradził mi konsultant, tak żeby całość pięknie się ze sobą komponowała. 

Wszystko zależy również od tego jak ustawną i jak dużą masz kuchnię. Jeżeli jest niewymiarowa to warto pomyśleć o czymś skrojonym na miarę. W salonie Bomarmeble można dostać piękne stoły na wymiar do kuchni i jadalni, które będą nie tylko praktyczne, ale również doskonale będą się prezentowały.

Jeśli chodzi o meble najbardziej podstawowe, to jak dla mnie rozwiązania gotowe sprawdzą się najlepiej. Nie kosztują też tak dużo, jak meble na wymiar. Sam w okazyjnej cenie kupiłem niedawno [link usunięty] i jestem zadowolony. Takie zestawy opłaca się kupować

Możliwości jest sporo, ale ja polecam meble na wymiar od https://www.joppdesign.com.pl/. Są świetne i kuchnia dzięki nim jest piękna i funkcjonalna.

Meble na wymiar będą na pewno o wiele wygodniejsze

Po pierwsze można zabudować je do sufitu tak wiec nie będzie Wam sie na górnych szafkach zbierał kurz i nie będzie to wyglądało nieestetycznie

Po drugie będziecie mogli je dopasować idealnie do wielkości kuchni

Po trzecie nie będzie dużych zaslepek jak to moze być w przypadku gotowych mebli kupionych w Ikea....

https://majster-zrob-to-sam.pl/meble-na-wymiar-kuchnia-bez-kompromisow/

Polecam na pewno poczytać sobie opinie o firmach. Bardzo ważny jest fakt jaka firma będzie Wam montowala meble bo od tego zależy jakość mebli. 

Jeśli chcecie odnowić swoje meble lub zmienić np. uchwyty, to  na pewno tutaj https://www.belmeb.pl/akcesoria-meblowe/uchwyty-meblowe.html warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem różnorodne akcesoria meblowe. Firma stawia na jakość. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć. Wybór jest naprawdę spory, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. 

Ja mam w sumie już 3 razy meble robione przez Studio Wiking i pewnie jakbym jeszcze ponownie w tym kierunku szedł to znowu bym się decydował właśnie na tą opcję, ponieważ zawsze odpowiadali na moje oczekiwania, meble były dopracowane i faktycznie zrobione są w taki sposób, że prezentują się doskonale więc na pewno na ich zakup się warto zdecydować.

Ja właśnie zamówiłam sobie piękne meble do ogrodu na wymiar. Miałam duży stelażowy basen którego musiałam się pozbyć.  Dlaczego to mówię bo udało mi się go szybko sprzedać dzięki pomocy  [link usunięty]  tutaj jest super pomocny wpis na blogu gdzie znajdziecie rady odnoście sprzedaży i wysyłki kurierem. Poczytajcie.  

Ja zdecydowałam się na kuchnie na wymiar od ZOV Kuchnie. To co mogę powiedzieć, to fakt, że projektanci mega przykładają się do projektu. Jest on dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niestety w mojej małej kuchence klasyczne meble totalnie odpadają, a tutaj mam idealnie wykorzystaną przestrzeń i całość naprawdę fajnie się prezentuje.