Zonk

Szkolenia menadżerskie

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Szukam firmy która przeprowadzi dla mojego zespołu szkolenia menadżerskie. Zależy mi na tym aby firma ta była najlepiej z Warszawy. Czy możecie mi coś doradzić ? Troszkę na ten temat szukałem w internecie i bardzo wiele osób poleca korzystanie z usług http://www.intra-biznes.pl/ Na ich stronie można przeczytać całą ich ofertę. A jakie jest Wasze zdanie na ich temat ? Dajcie proszę znać w komentarzach będzie to dla mnie bardzo pomocne.

Witaj. Sprawdź sobie ofertę firmy Taisja Laudy & Co http://taisjalaudy.com/ . Oferuje szereg szkoleń, głównie opartych na treningu mocnych stron. Szczegóły doczytasz na stronie

Myślę, że warto również skorzystać ze szkoleń organizowanych przez Innpuls. Zerknijcie sobie na ich stronę [link usunięty] a może akurat znajdziecie coś dla siebie. Mają ich bardzo wiele, a nad wszystkim nadzorują doświadczeni trenerzy. Mają również bardzo nowoczesne sale szkoleniowe, w których zajęcia realizowane są w bardzo ciekawej formie.

Ja słyszałem o bardzo ciekawej formie warsztatów dla menadżerów, w których wykorzystuje się klocki LEGO: http://wncl.pl/rozwiazania-dla-hr/lego-serious-play/ . To bardzo efektywna metoda rozwiązywania prostych, jak i złożonych zagadnień biznesowych, a uczy menadżerów m.in. znajdowania kreatywnych rozwiązań, rozwijania kreatywnego myślenia, budowania zespołu, zmiany jakości komunikacji wewnętrznej. Dosyć innowacyjna i odświeżająca metoda ale z tego, co słyszałem, to potrafi wnieść wiele dobrego. 

Ogółem teraz w firmach często szkolenia są gratis i rozdają je wszystkim pracownikom w celu podniesienia kwalifikacji :). 

[link usunięty]

Ostatnio uczestniczyłam w naprawdę ciekawym i przydatnym szkoleniu z kierowania zespołem [link usunięty]  . Dowiedziałam się jak osiągać wysokie rezultaty za pomocą dobrej współpracy z całym zespołem. Było to szkolenie przeprowadzone w formie zmakniętej, a więc było idealnie dopadowane do specyfiki mojej firmy. 

Moja firma korzystała z usług firmy szkoleniowej - Maciołek&Wspólnicy. Na szkolenia średnio lubię jeździć bo się wynudzę i tyle z tego, ale tym razem byłem zaskoczony. Zazwyczaj szkolenia są prowadzone w formie wykładów na których każdy myśli o wszystkim, ale nie o tym co powinien. W firmie Maciołek szkolenia były prowadzone w formie warsztatów z wykorzystaniem symulacyjnych gier szkoleniowych dlatego coś się działo. Pracowaliśmy w małych grupach, było zabawnie, była rywalizacja i podczas właśnie tych gier uczyliśmy się jak zarządzać zespołem, jak delegować zadania itp. Ze swojej strony jak najbardziej mogę polecić tą firmę a w szczególności taki typ prowadzenia szkoleń. W poniższym a artykule jest opinia eksperta na temat tych tej firmy: [link usunięty]

Dobry manager, to dobrze pracujący team. Uświadamianie szefów działów, ich szkolenia i ciągłe udoskonalanie to jeden z kluczy do sukcesu. Podstawą jest, aby ludzie ufali swojemu liderowi. Nie jest to jednak łatwa sztuka. Okazuje się, że sprawne zarządzanie działem sprzedaży może mieć nieoceniony wpływ na efekty sprzedażowe. Ciekawy artykuł na ten temat na naszym [link usunięty] .

Mogę Ci polecić firmę Maciołek&Wspólnicy z Krakowa. Osobiście sprawdziłem ofertę ich szkoleń, uczestniczyłem w szkoleniu z zarządzania czasem i jestem bardzo zadowolony z efektów. Szkolenie nie było nudne, poznałem różne metody lepszej organizacji swojej pracy więc jak najbardziej jestem zadowolony. Poniżej możesz poczytać jeszcze więcej opinii różnych osób na temat szkoleń przeprowadzanych przez ta firmę: [link usunięty]

A tutaj https://www.akademiaversum.pl już zaglądaliście?  Jeśli nie, to uważam, że warto. Taki inspirujący kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych to naprawdę świetne rozwiązanie, ponieważ można się sporo dowiedzieć i to całkowicie za darmo. Poszczególne lekcje czyta się naprawdę lekko i przyjemnie. Warto tam regularnie zaglądać. 

Przydadzą się na pewno szkolenia z rozwoju osobistego. To bardzo ważna sprawa. Polecam szkolenia firmy Fundacja Fortis z Katowic. Mają bardzo fajnych prowadzących, takich którzy nawet bardziej skomplikowane rzeczy przekazują w prosty sposób. Dwa – szkolenia to nie lanie wody, a właśnie realna wiedza. Przydatna zarówno przy 1 osobowej firmie, jak i dla kogoś, kto zarządza zespołem.

Przydadzą się na pewno szkolenia z rozwoju osobistego. To bardzo ważna sprawa. Polecam szkolenia firmy Fundacja Fortis z Katowic. Mają bardzo fajnych prowadzących, takich którzy nawet bardziej skomplikowane rzeczy przekazują w prosty sposób. Dwa – szkolenia to nie lanie wody, a właśnie realna wiedza. Przydatna zarówno przy 1 osobowej firmie, jak i dla kogoś, kto zarządza zespołem.

Warto zapoznać się z oferta firmy szkoleniowej w Centrum Vivisto  w Bydgoszczy.  Firma oferuję innowacyjne metody  szkoleniowe  i wykorzystują  najlepsze metody i techniki szkoleniowe. 

•  

Jeśli chcecie podejść do egzaminu Profesjonalny Scrum Master,  to na pewno warto zajrzeć tutaj https://leadership-center.pl/scrummaster/ . Jest tam bowiem szkolenie, które przygotowuje do takiego egzaminu. Jest tam wszystko dokładni omawiane. Na stronie macie podany dokładny program szkolenia. Można się naprawdę dobrze przygotować, aby zdać za pierwszym podejściem. 

Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia i rozglądacie się za odpowiednią firmą, która zajmuje się przeprowadzaniem porządnych szkoleń menadżerskich to polecam wam skontaktować się z https://www.vade.com.pl/ W ich ofercie znajdziecie też inne ciekawe szkolenia dla firm.