Zaloguj się, aby obserwować  
Zonk

Prezenty świąteczne

Recommended Posts

Jeżeli którakolwiek z pań w naszej rodzinie lubi tworzyć najróżniejsze makeupy, to czemu by im nie pomóc.  [link usunięty]  znajdziemy wszystko związane z rzęsami, a to zawsze się przyda.

Dla dzieciaków na święta już coś macie ? Zobaczcie co znalazłam  [link usunięty]  .  Ja już zamówiłam taki dla synka. Są imienne i można wybrać  z pośród kilkunastu propozycji i jeszcze nawet edytować. Mają też video od mikołaja które dostajecie jeszcze tego samego dnia na maile.

To zależy jakim budżetem dysponujesz. Czasami wystarczy kupić dobrą czekoladę z orzechami  https://www.frisco.pl/pid,14976/n,alpen-gold-nussbeisser-czekolada-mleczna-z-calymi-orzechami-laskowymi/stn,product 

Zawsze to jest zależne od budżetu, ale można pozytywnie zaskoczyć np. takim prezentem - https://prezentmarzen.com/skok-ze-spadochronem/

Tzn. daję przykład. Jeśli dajemy prezent, to powinien on drugą stronę zainteresować, spełnić marzenia.

Moim zdaniem dawanie byle jakich podarunków mija się z celem. 

Ja swojej przyjaciółce kupiłam preparat przyspieszający wzrost rzęs [link usunięty]

Mam nadzieję, że się ucieszy. Kilka razy zastanawiała się nad jego zakupem ale ciągle się wahała, więc może akurat ją zaskoczę.

Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)

Ja zazwyczaj staram się kupować rzeczy, przy których mam pewność, że będą się podobać. W tym roku dla dziewczyny stawiam na piękne kolczyki z [link usunięty] , mamie zaś kupuję elegancką zastawę stołową. Prezenty świąteczne na szczęście mam z głowy.

dla dzieci polecam klocki  [link usunięty]  sama jestem ich ogromną fanką i zwolenniczką.  Już sam fakt bezpieczeństwa że można je do wieku dostosować, bo rodzajów jest bardzo dużo,ale też aspekt rozwijający dla mnie jest bardzo przekonujący. Także każdego namawiam na takie zabawki dla dzieci.

Dla dzieci nigdy z zabawkami nie ma problemu, teraz w sklepach jest ogromny wybór i zawsze się znajdzie coś odpowiedniego względem wieku.  W ten świąteczny czas też warto zrobić coś dobrego dla dzieciaków, które pochodzą z najuboższych rodzin. Właśnie teraz Fundacja Pociecha organizuje zbiórkę pieniędzy na grudniowe prezenty dla dzieci ze świetlic środowiskowych. Są one najczęściej dotknięte problemem alkoholizmu w domu, więc warto przynajmniej na ten czas sprawić im trochę radości. Szczegóły znajdują się na stronie [link usunięty] To właśnie dzięki nam mogą dostać to, o czym marzą, wart więc podarować coś od siebie.

Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)

Wszystko fajnie, tylko czy pomyśleliście też o ludziach, których nie stać na takie wspaniałe prezenty dla swoich dzieci? Im też warto pomóc. Wiem, że zajmuje się tym Fundacja Pociecha i Wy też możecie włączyć się w to dzieło poprzez http://fundacjapociecha.pl/dawaniejestradoscia/payu.php W ten sposób możecie sprawić, że uśmiech zagości na twarzach kilku biednych dzieci. 

Przy okazji świąt i prezentów warto zamówić sobie album na rodzinne zdjęcia. Nie wiem jak wy ale my zawsze upamiętniamy takie chwile jak świeta czy ważniejsze urodziny naszych dzieci :) Polecam zajrzeć na stronkę  [link usunięty]  i sprawdzić ofertę albumów dziecięcych ale także innych propozycji, a jest w czym wybierać

Nie zapomnijcie zamówić spersonalizowanego wideo od Mikołaja dla swoich dzieci. https://www.listymikolaja.pl/ ma ciekawą propozycję w tym zakresie. W ten sposób nie tylko sprawimy maluchom ogromną radość, ale również można sprawić, że Święta w tym roku będą naprawdę wyjątkowe.

Dnia 26.11.2017 o 22:06, wilczyca84 napisał:

W zależności od upodobań partnera może być przydatnym prezentem ;) osobiście wolę spersonalizowane prezenty :D

Ja także :)

Ja się własnie zastanawiam nad prezentami, i wpadło mi do głowy, żeby swojemu synowi kupić w tym roku, któreś z tych halówek http://www.sk-sport.pl/pol_m_POPULARNE_H_Halowki-Adidas-2897.html . Co sądzicie o takim prezencie? Chłopak lubi sport więc chyba mu się spodobają prawda?

Witam,

ja marzyłem o aparacie fotograficznym, mam nadzieje, że w tym roku otrzymam go od Mikołaja :) powiedzialem żonie na co powinna zwrócić uwagę i żeby podpowiedziała Mikołajowi co ma wybrać. Tutaj są cenne wskazówki o aparatach fotgoraficznych i nie tylko [link usunięty]

Polecam, myślę że to świetyny prezent :)

Nie ma się co oszukiwać święta za pasem i chyba najlepiej prezenty jest zamawiać z wysyłką kurierem https://www.e-speedpak.net/otworz-punkt-kurierski , tak aby na pewno dotarły na czas. Nigdy nie wiadomo czy na poczcie nie będzie jakiegoś przestoju :)