Zaloguj się, aby obserwować  
Anna25

Dieta - jaką wybrać?

Recommended Posts

Przy opracowywaniu diety warto skonsultować się z dietetykiem. Niue można też zapominać o regularnym treningu. Można w domu urządzić sobie kącik do ćwiczeń. W tym miejscu można kupić tanio sprzęt na siłownie.  http://www.marbo-sport.pl/

Dieta jest ważna, ale trening też jest koniecznością. Wiele osób rezygnuje z treningu, a to błąd. Na początku może być trudno, ale warto wybrać ciekawą formę treningu np;. taki jak tutaj  [link usunięty] trening funkcjonalny. Jak coś nam się podoba to łatwiej w tym uczestniczyć.

Trening warto połączyć z odpowiednią dietą. ;) W moim przypadku było tak, że najpierw byłem na diecie, potem zacząłam ostro trenować, ale odpuściłea diete, potem znów powrót do diety a na treningi nie było czasu i tak wkółko... aż w końcu sie zmobilizowałam i połączyłam diete z treningiem i to dało świetny efekt! Do tego dorzuciłem suplementy, odżywki i aminokwasy [link usunięty] które okazały sie niezwykle pomocne i dały prawdziwą petarde. Jeśli chcecie mieć pozytywne efekty to połączcie to wszystko razem tak jak ja. :)

bialko na miesnie blonnik na apetyt i chudniecie.. poczytaj o blonniku  [link usunięty]  jest rewelacyjny.. do tego dolozyc regularne cwiczenia i pij duzo wody :D

Ja tam zdecydowanie wole postawic na profesjonalne dopasowanie diety np z dietetykiem z  https://dietqueen.pl/blog/ - moim zdaniem duzo bezpieczniejsza opcja. A ja bylam bardzo zachwycona opieka pani dietetyk :) bardzo fajna babka.

Dnia 14.09.2017 o 22:59, mustynia napisał:

Ja tam zdecydowanie wole postawic na profesjonalne dopasowanie diety np z dietetykiem.

A ja byłam u dietetyka na kilku "sesjach" czy jak to inaczej określić - pogadankach. Zważył, zmierzył, poprzeliczał, porobił czary mary na jakiejś maszynce, najpierw zaproponował dietę indywidualną, ale ostatecznie podziękowałam, bo stwierdziłam, że nie chce mi się pitrasić 5-6 posiłków w ciągu dnia przez dłuższy okres czasu. Ale, że byłam zdeterminowana i wyszłam bogatsza o jakąś tam wiedzę, to postanowiłam jednak pójść za ciosem i poszukać cateringu pudełkowego dla siebie. Gotowanie z głowy, zakupy z głowy, jeżdżenie po sklepach w poszukiwaniu zdrowych produktów z głowy, dodatkowe zużycie paliwa z głowy :D Same plusy, więc uległam, a wybór padł na na macro bios bar, bo trafiłam z nimi idealnie na przyjęciu firmowym, zamawiając catering eventowy.  Jak dla mnie jesli dieta to tylko regularne posiłki w bezwysiłkowej formie :P Siły, które zużyłabym w kuchni i podczas zakupów po pracy, wkurzając się na kolejki i panie biorące 10 deko tego i 5 deko tamtego, mogę teraz spożytkować na siłowni :D

Polecam wam diete oczyszczajaca na poczatek. Nawet nie wiecie ile wasz organizm moze miec toksyn i metali ciezkich, ktore sa bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia jak i samopoczucia. Odpiwiednia zywnosci oraz suplementy diety takie jak  [link usunięty]  na pewno swietnie wam pomoga odzyskac dobra kondycje organizmu

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest dieta składająca się z takich składników jak makarony, ryż, chrupkie pieczywko, duże ilości wody i soków okraszone większą aktywnością fizyczną,

Makarony zarówno razowe jak i zwykłe, ryż to z [link usunięty] [link usunięty] , woda przefiltrowana i przegotowana, soki naturalne, w miarę możliwości samemu  wyciskane. 

Zamiast decydować się na rygorystyczne diety, które doprowadzą i tak do efektu jojo, lepiej zacząć jeść zdrowiej. Więcej warzyw i owoców w diecie, a na pewno będą efekty :) 

Ktoś tu wspominał o przepisach na zdrowe dania. Polecam stronę:  [link usunięty]  . Są tam informacje o zdrowych produktach, a także przepisy na różne potrawy. Wbrew pozorom, łatwo je przygotować. A są smaczne i zdrowe. 

Na własną rękę to nie ma co. Wiem po sobie, niby kilka kg się zgubi a później wracają i to z nadwyżką. Można też się pochorować, bo jednak dieta dietą ale trzeba wszystkie najważniejsze składniki odżywcze dostarczyć. Najlepiej od razu zapisać się do dietetyka. Teraz to nawet można skorzystać z usług http://www.michalwrzosek.pl/, takie wygodne czasy ;) Dużo pozytywów słyszałem o Michale Wrzosku. Człowiek ponoć zna się na rzeczy no i też z pasji to robi, widać na jego filmikach na YT. 

Też się borykałam z trudnością w skonstruowaniu zdrowego i dietetycznego menu dla siebie... Za namową koleżanki postawiłam na catering dietetyczny z firmy Maczfit - koleżanka testowała różne firmy, ale wg niej   [link usunięty]  mają właśnie oni. Spróbowałam i ja i jestem zachwycona :) Super sprawa, a jaka wygoda! A najważniejsze - jem zdrowo i chudnę :)

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: [link usunięty]

Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski. 

Chętnie zdecydowałabym się na jakiś katering dietetyczny, gdyby to nie było tak obłędnie drogie. Ja rozumiem, że ktoś musi skomponować te posiłki, ugotować i tak dalej, ale wciąż wydaje mi się to przesadnie drogie.

Najlepiej skorzystać z porad dietetyka. Bo samemu można wybrać coś niewłaściwego. A tak dietetyk dobierze dietę, by była jak najbardziej skuteczna. Ja poszłam właśnie tym tropem. Długo szukałam dobrego dietetyka, aż wreszcie trafiłam na tę wyszukiwarkę: https://lepszytrener.pl/dietetyka

Można w niej znaleźć także trenerów i instruktorów sportowych z całej Polski.