Zaloguj się, aby obserwować  
hhenryk88

Wieczór kawalerski - gdzie zorganizować?

Recommended Posts

W ramach wieczoru kawalerskiego proponuje wypad do Lwowa. Byliśmy ostatnio na takim wieczorze i było super. Zabawa na 102, a przy tym nie rujnuje portfela. Wybraliśmy się tam busem z firmy AJM Transport i trafiliśmy na rozgarniętego kierowcę który jest w temacie wieczorów kawalerskich w tym mieście to nas trochę poprowadził. Polecam

W Warszawie bardzo dobrym klubem jest New Orleans, wyjątkowe miejsce. Byłem tu na kawalerskim przyjaciela. Klub na poziomie, bardzo fajnie się bawilismy. Dobre jedzenie, duży wybór najlepszych alkoholi no i gorące, atrakcyjne tancerki

Ja swój wieczór kawalerski zorganizowałem w hotelu http://sosnowezacisze.pl/ Hotel ten posiada salę bankietową, która świetnie nadaje się do organizowania imprez różnego rodzaju. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Białegostoku to polecam wam się z nimi skontaktować.

W moim przypadku zdecydowaliśmy się na wynajęcie tancerek, muszę przyznać,że byłem co do tego sceptycznie nastawiony, ale wyszło super. Mina pana młodego bezcenna ;D Miałem przyjemność pracować z http://showgirls.com.pl/ i mogę polecić z czystym sumieniem

Dnia 15.10.2019 o 09:49, Colt napisał:

Nie można zapominać również o jakimś dobrym alkoholu 😉

Mnie właśnie każdy kawalerski kojarzy się z dużymi ilościami wypitego alkoholu 😄 W takim wypadku konieczne mogą być jakieś środki na kaca, np. 2KC. Kilka razy stosowałem i mogę polecić. Warto jednak zapoznać się z instrukcją, by efekt był oczekiwany. Trzeba zastosować go przed, w trakcie i po imprezie, wtedy będziemy mogli ocenić czy działa - ja widzę różnicę 🙂

Ja mojemu bratu zorganizowałem wypad do Lwowa. Super sprawa. Zabawa była przednia. Wynajęliśmy busa z AJM Transport i ruszyliśmy w drogę. Kierowca pokazał nam fajne miejsce gdzie można się napić lokalnych trunków i poszaleć. Było super

Można wynajac mała sale w lokalu Glamour we Wrocławiu i po prostu coś dobrze ,zjeść i wypić. Oni organizują różne imprezy i bardzo dobrze im to wychodzi.  Mają smaczna kuchnie, menu mozna wczesniej zaplanować co byśmy chcieli. Bardzo klimatyczny lokal.

Dobre biuro wirtualne www.optioffice.pl udostępniają prestiżowy adres biurowca w Warszawie. Oferują kompleksowe wsparcie sekretarskie, administracyjne, prawne i księgowe. Odbiorą pocztę, powiadomią o niej i w razie potrzeby odeślą pod wskazany adres. Zeskanują maile, umówią na spotkanie lub je przesuną w Twoim imieniu. Dodatkowo biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl można skorzystać z profesjonalnie przygotowanych sal konferencyjnych dostępnych na godziny. Otrzymujesz również numer telefonu stacjonarnego, numer faksu oraz w razie potrzeby w Twoim imieniu wypełnią i złożą wnioski do KRS i US . Warto wynjąć biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl bo mają niskie ceny i elastyczne warunki dopasowane do potrzeb klienta. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl wspierają swoich klientów na każdym etapie prowadzenia ich działalności, by mogli odnieść sukces i realizować swoje marzenia.Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl stwarza idealną i korzystna atmosferę do pracy i odciąża swoich klinetów w obowiązkach sekretarskich, aby Ci mogli poświęcic swój czas na to co najistotniejsze w ich karierze. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl to oszczędność czasu i pieniedzy. Biuro wirtualne Warszawa www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu i owocnej współpracy.