Zaloguj się, aby obserwować  
hhenryk88

Wieczór kawalerski - gdzie zorganizować?

Recommended Posts

Gdybym ja miał w tej chwili zorganizować takie spotkanie,

brałbym pod uwagę ten hotel: http://www.pogoriaresidence.pl/ ,

gdzie towarzystwo mogłoby zjeść na przykład pyszny obiad,

bo akurat mają nową, doskonałą kartę menu, zatem jest z czego wybierać.

Potem impreza mogłaby się przenieść w inne miejsce,

tak, gdzie czekałabym na gości reszta atrakcji, które zwykle obowiązują

na takim wieczorze kawalerskim: paintball, strzelnica, klub / dyskoteka.

Luknij tu https://slubi.pl/firmy/barman-na-wesele-drink-bar/mazowieckie/warszawa/ Ja tu planuję wesele. Jest sporo różnych propozycji. Są też fajne hotele gdzie taki wieczór może się odbyć.

Znajomi urządzali wieczory kawalerskie zazwyczaj na strzelnicach, czy kręgielniach, popularnymi miejscami są też kluby nocne - niektóre specjalizują się w organizacji takich imprez, w Krakowie m.in. Carmel Club, na http://www.carmel-club.pl/pl/wieczor-kawalerski/ jest więcej o ich ofercie.

Jeśli interesuje was organizacja wieczoru kawalerskiego w Krakowie, to może warto sprawdzić ofertę w klubie http://sapphire-club.pl/ , taki wypad nie może się nie udać :)

najlepiej za granica - widziałem taką akcje ze goscie wiozą Pana Młodego samolotem do innego kraju z zawiazanymi oczami - tak ze nie wie gdzie jest :) W takim wypadku nie trzeba lecieć daleko - np na [link usunięty] czy [link usunięty] jest tylko 3h lotu :)

To wszystko będzie zależało od tego jakimi środkami finansowymi będziecie dysponować. Miałem okazję jakiś czas temu płynąc promem i widziałam, że właśnie na takich promach organizują sobie wieczory panieńskie i kawalerskie:. Rejsy są dość krótkie więc nie zdążycie przepić wszystkich pieniędzy a jedocześnie będzie to inna, ciekawa forma, poczytaj sobie: [link usunięty] albo skontaktuj się jak to może wyglądać cenowo.

Mój facet był ostatnio na wieczorze w Warszawie z kolegami w jakimś klubie New Orleans. Twierdzi, że było fajnie i nawet średnio chciał isc, bo myślał, że taki kluby to speluny, ale podobno kultura, elegancko. Więc na wieczór kawalerski jak znalazł.

Myślę, że fajnym pomysłem na spędzenie wieczoru kawalerskiego mogłoby być spędzenie Halloween nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze -  [link usunięty]  Akurat będą oferowane fajne atrakcje jak pokaz filmowy czy dyskoteka, więc byłaby to świetna okazja na szaloną imprezę :)

Ja polecam wypad do Krakowa.  Byłam 2 tygodnie temu na wieczorze panieńskim. Naprawdę jest co robić. Najpierw byłyśmy w escape room - ubaw po pachy. Zastanawiałyśmy się nad domem strachów, ale jednak jesteśmy za słabe. Potem obiad w fajnej restauracji przy rynku. Następnie poszłyśmy do hotelu się przebrać, aby ruszyć w miasto na disco. Wyszalałyśmy się jak nigdy. Generalnie w Krakowie jest co robić, wystarczy tylko pomyśleć, a dużo punktów jest praktycznie w centrum. No chyba, że ktoś woli gokarty lub np. park trampolin, też fajna sprawa, ale już nieco dalej, od rynku tramwajem czy autobusem trzeba podjechać. I co najważniejsze - dużo hoteli jest przy rynku, także po imprezie nie trzeba jechać przez pół miasta do wynajętego pokoju czy apartamentu. My byłyśmy w hotelu, który znajdował się w sumie na rynku i szczerze polecam nie tylko ze względu na lokalizację, ale także wystrój, obsługę. Na stronce  [link usunięty] możecie sprawdzić wolne terminy :) pozdrawiam

Moje zdanie jest takie, że tylko niekonwencjonalne rozwiązania mają sens. Można w ten sposób pozytywnie zaskoczyć przyszłego pana młodego. Tutaj http://combatgames.pl/wieczor_kawalerski.html jest naprawdę ciekawa propozycja. Warto sobie tam zajrzeć, poczytać i podjąć odpowiednią decyzję. 

Widzę, że podajecie sporo ciekawych sposobów na to jak spędzić wieczór kawalerski w Warszawie. Moim zdaniem jednak świetnym miejscem na taka imprezę jest klub New Orleans https://neworleans.pl/wieczor-kawalerski-w-warszawie/ , w którym można spędzić na prawde niepowtarzalna imprezę tego typu

W klubie New Orleans w Warszawie mój mąż był na wieczorze kawalerskim w zeszłym tygodniu i mówił że było bardzo fajnie. Smacznie zjedli, wybór alkoholi był duży, mieli w cenie dowóz na terenie miasta. Widziałam że mają open bar od 200zl więc całkiem fajna cena.

Jak w Rzeszowie to Rasputin, ja tam miałam panieński ale wiem, że robią też kawalerskie i to na jakim poziomie 😄 urządzony klub super, duży naprawdę. Są wszystkie możliwe alkohole, tancerki młode, zgrabne szczerze to aż sama chętnie patrzyłam. Można wyjazdowo zamawiać, tancerka przyjedzie i zrobi striptiz na poziomie. Kumpel tak wiem że wieczór miał w domu swoim. Na podkarpaciu najlepszy klub to jest i największy, do tego nie mają drogo i bezpiecznie można placić. Bo różne cuda o takich klubach mówią że kradną jak się kartą płaci. Tu na pewno nie. 

Dnia 23.07.2019 o 21:17, blankaa napisał:

New Orleans zdecydowanie wymiata, prestiz i renoma, klub naprawde na poziomie, kolega byl teraz na kawalerskim, mowi ze rewelacja!

chyba wszyscy sie zgadzaja, ze to jedno z nielicznych miejsc, gdzie naprawde nie trzeba sie bac puscic facetow na impreze :) kultura i porzadek, a czasami tez im trzeba wypadu nie :)