Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
nowy

po prostu SUPER !!!

19 postów w tym temacie

Od dawna szukałem stronki dla młodych przedsiębiorców (a zwłaszcza przyszłych)... w swych odległych marzeniach myślałem że sam taką napisane po osiągnięciu własnego biznesu, aby podzielić się z innymi;) ale widzę że już ktoś na to wpadł...;)

Wiedzę se stronka jest świerza... ale mam nadzieję że się Nas w kóce "rozmnoży";)

Nie ulega wątpliwości, że użytkowników przybędzie sporo. Tymbardziej, że już coraz większe jest nasze grono. A zarówno serwis jak i forum zasługują na duży krąg użytkowników ;)

Pozdrawiam.

Strona daje nam przykład jak profesjonalnie należy brać się do pracy :) Mam nadzieję, że na forum szybko przybędzie wielu nowych użytkowników. A co do forum, to wprowadziłbym avatary, bo teraz wygląda wszystko jak wielka szara masa.

A co do forum, to wprowadziłbym avatary, bo teraz wygląda wszystko jak wielka szara masa.

Dostępne są avatary. :)

Pozdrawiam.

Musimy więc pisać i nie dopuścić, by to forum stanęło ;) Na pewno warto by się rozwinęło.

Mi też się forum podoba, jeżeli będziemy pisać i wymieniać się opiniami to nie powinno ucichnąć :P . Teraz coraz więcej młodych ludzi myśli o swoim biznesie ale na początek mają pomysł ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Na tym forum można więc zasięgnąć porady u innych którzy już zaczeli swój biznes i mam nadzieje że chętnie będą się dzielić swoją zdobytą wiedzą.

Pozdrawiam

Forum bardzo fajne, można powymieniać opinie z innymi użytkownikami. Szkoda tylko, że narazie mało osób się wypowiada, ale pewnie z czasem bedzie nas więcej. Strona MamBiznes w prosty sposób pokazuje na czym polega tak naprawde ten cały biznes. Można dowiedzieć się dużo ciekawych rzeczy, które młodym ludziom myślącym o własnej firmie na pewno się przyda.

Musimy więc pisać i nie dopuścić, by to forum stanęło ;) Na pewno warto by się rozwinęło.

Zgadzam się więc ja duzo pisze i mam nadzieje że będzie nas coraz więcej. Stronka bardzo fajna, można dużo ciekawych i wartościowych rzeczy się dowiedziec co dla młodego przedsiębiorcy jest bardzo ważne. Na forum można powymieniać się opiniami i zasięgnąc rad innych użytkowników.

Ciesze się, że trafiłam w internecie na tą strone. Są tu wszystkie ważne wskazówki dla młodych ludzi, którzy myślą przyszłościowo i chcą otworzyć własny biznes. Na forum można powymieniac się uwagami jak również zasięgnąć rad osób, które same przechodziły przez trudne początki swojego biznesu.

Ja myślę, że w Polsce nadal jest trudno prowadzić biznes:) W Anglii wygląda to inaczej - narazie nasze niedościgłe marzenie. Generalnie jest mało ciekawie - wczoraj słyszałam że jestreśmy jedynym krajem w UE, gdzie istnieje nadal problewm mieszkaniowy;(((

Dla rozwoju biznesu ważne jest, aby móc wymienić swoje doświadczenia z innymi przedsiębiorcami.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0