Zaloguj się, aby obserwować  
krzystko

oprogramowanie dla firmy

Recommended Posts

Ostatnio zdecydowałem się na aplikację oferowaną przez firmę http://www.facilitime.pl Aplikacja tam pozwala mi kontrolować pracowników terenowych. Odkąd zdecydowałem się na tę aplikację moi pracownicy pracują o wiele efektywniej.

Z komputerami się nie wygra niestety i czasem trzeba mieć fachową pomoc i trzeba działać szybko .  W takich sytuacjach mam namiar do tzw POGOTOWIA komputerowego o nawie - DRPC PAWEŁ DROZD POGOTOWIE KOMPUTEROWE z Lublina i już  jestem uratowany. Warto zapisać telefon jeżeli jesteś z okolic lublina -  663 370 162. 

Berberis jest genialnym wsparciem dla działalności.

Pracujemy na tym samym systemie już dosyć długo, więc też zdaję sobie sprawę z tego, co jest najważniejsze, a co pozostaje mniej istotne.

Każdy element powinien być dopasowany z głową i dopiero wtedy można ocenić, czy spełni on wasze oczekiwania.

Po prostu - zadbajcie o każdy element. 

Ja właśnie mogę do wdrożenia systemu elektronicznego obiegu dokumentów polecić firmę E.Volution z Katowic. Ich oprogramowanie jest komfortowe w użytkowaniu, intuicyjne, bezawaryjne. Można za jego pomocą zarządzać pocztą, archiwizować dokumenty, mieć workflow czy cloud storage. Praktyczne wyjście, z resztą na stronie są wszystkie szczegóły można się zapoznać

Berberis - tak, polecam, bo to działa, nie zawodzi, nie ma problemów. Powiedzmy sobie szczerze - prostymi krokami można sporo zdziałać, ale na pewno od razu cudów nie będzie.  Najważniejsze, żeby wszystkie kroki były podejmowane odpowiedzialnie. Z dnia na dzień niczego się nie zrobi. To muszą być jakościowe rozwiązania, które faktycznie wszystko wspierają.

Icon24 narzędzie, które umożliwia pracę zdalną, pomaga automatyzować procesy, sprawnie zarządzać zasobami firm i przedsiębiorstw. Pomaga w skutecznym zarządzaniu, optymalizacji kosztów i wspiera zrównoważony rozwój. 

Berberis cały czas robi ogromną różnicę i po prostu widzę, że było warto w to wejść. Jeśli tylko rozwiązania są odpowiednio dopasowane, to szybko zauważalne są zmiany. Trzeba mocno zwrócić uwagę na funkcje oprogramowania. Nie chodzi o to, aby one były byle jakie. Mają być dopasowane do działalności i wtedy rezultaty będą najlepsze. 

Witam, przychodzę z trochę innym pytaniem. Prowadzę własną działalność i szukam serwisu komputerowego, który zajmie się odwirusowaniem i instalacją nowego oprogramowania na kilku komputerach. Koniecznie na terenie Gdańska. Zainteresowała mnie oferta Enter Serwis, ale zanim się zdecyduję chcę zapytać o Wasze zdanie. Jaki serwis polecacie? 

Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. https://firmao.pl Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam! 

Cześć! Polecam zainwestować w system CRM od Firmao. [link usunięty] Mam ten system u siebie w firmie i świetnie się sprawdza. Ja korzystam z takich opcji jak ewidencja czasu pracy, prowadzenie księgowości, kontakty z kontrahentami. Ułatwia życie, polecam! 

Do usprawnienia funkcjonowania swojej firmy polecam  Firmao CRM. Teraz na ich stronie [link usunięty]  jest darmowy okres próbny więc można sobie przetestować funkcjonalności Firmao.