Zonk

Kalukator OC

Recommended Posts

Witam. Swojego czasu szukałem oferty polisy OC. Nie byłem zadowolony z obecnego ubezpieczyciela dlatego zdecydowałem się na zmiany. Bardzo wiele dobrego przeczytałem na temat ubezpieczyciela mtu24. Postanowiłem poczytać więcej szczegółów na ich stronie i do zalet niewątpliwie należy ich gwiazda jakości obsługi, otwartość na klienta oraz komunikacje. No i co dla mnie też jest na wielki plus mają swój kalkulator oc https://www.mtu24.pl/direct/forms/calculation/newKom/CalculationRegisterS1.seam Gorąco polecam tam zajrzeć i wyliczyć swoją składkę OC !

Ukraina. Ziarna rzepaku 1200 zl/tona, wysokobialkowa sruta, makuch, olej sertyfikowane na biopaliwa i cele spozywcze. Odmiany populacyjne, typ mieszancowy z dobra zimotrwalosc cech agronomicznych. Wyselekcjonowane ziarna ozimego, jarego o wilgotnosci 6% jakosci technologicznej. Nasiona rzepaku 47% tluszczu, wysokobialkowa sruta, makuch. Plantacje luszczyn pedow kwiatowych. Realizujemy programy badawcze hodowli rzepaku w celu uzyskania niska podatnosc osypywania nasion podczas zbiorow. Magazynowanie, konfekcjonowanie roslin oleistych, kukurydzy, soi, sorgo, lucerny. Wysokiej jakosci len oleisty, gryka ekologiczna, pszenica, pszenzyto, jeczmien, owies. Olej z rzepaku, lnu, pestek dyni, ostropestu, owocow orzechow. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Tutaj macie jeszcze jedną porównywarkę - https://superpolisa.pl/

od siebie jedynie mogę dodać, że naprawdę może sporo oszczędzić. W takich porównywarkach jest fajne to, że widać kto jaką ofertę oferuje od razu więc można porównać również markę firmy, która tego ubezpieczenia udziela, oczywiście o ile w przypadku OC nie ma to znaczenia, o tyle w przypadku dodatkowych usług jak AC czy Assistance może mieć już to dość duże znaczenie.