Korab

Forex - zarabiaj bezpiecznie.

Recommended Posts

Bezpiecznie pomnażaj pieniądze z Forex - ale nie sam. Nie eksperymentuj na sobie i swoich pieniądzach. Najprostszą i bezpieczną metodą jest przekazanie zarządzania naszymi finansami dobremu traderowi. Który zajmuje się tym zawodowo. Fakt że uzyskamy mniejsze dochody w granicach 8 do 15 % miesięcznie ale za to pewne. Mam bardzo dobrego tradera z 10 letnim stażem na giełdzie nowojorskiej - możesz zarabiać razem ze mną. Jego średni historyczny wynik to 14.5%. Otrzymasz kontrakt od 1 roku wzwyż i masz zawsze pewność dochodu. Umożliwiam bezpośredni kontakt, wszelkie materiały. [ pracapewna@gmail.com lub skype - janubers1 ]

Ja nie wiem, czy byłbym skłonny tak ryzykować... Nie mam kompletnie doświadczenia, choć wizja dużych zarobków kusi. Myślę, że na początku po prostu zasięgnę trochę więcej wiedzy na temat giełdy i poczytam jakieś dobre opracowania w tym temacie. Znalazłam ostatnio info o ryzyku walutowym: https://www.tms.pl/ryzyko-walutowe

Nie zaszkodzi poczytać.

XTB ma najsensowniejszy system. Forex zawsze będzie związany z pewnym ryzykiem, inwestycja jak każda inna.

Ważne jest takie dopasowanie rozwiązań, żeby one robiły dużą różnicę. Musicie mieć rozwiązania, które mają wpływ na bezpieczeństwo.

Mam tutaj na myśli choćby gwarantowany stop loss, czy ochronę przed ujemnym saldem.

Ale z czasem sami się przekonacie, jak bardzo jest to ważne.

Ja ostatnio widziałem, że Cinkciarz ma w swojej ofercie brokera Forex z ochroną stanu ujemnego konta i możliwością konta DEMO. Ktoś może już z tego korzysta? 

Ciekawe na czym taka ochrona konta polega. Czytałem na Cinkciarzu poradniki ale dla mnie cały ten Forex i inwestowanie to czarna magia. Do tego jednak trzeba mieć wiedzę.