Zaloguj się, aby obserwować  
tiger22

elektryk

Recommended Posts

Nie kojarzę, ale ostatnio czytałem artykuł o instalacji elektrycznej podczas budowy [link usunięty] i z tego co kojarzę chyba była tam jakaś firma, która zajmuje się tego typu sprawami. Zerknij sobie, może akurat namiar się przyda :)

Ja korzystałem z pomocy  [link usunięty]  tyle, że w innym mieście. Z tego co wiem rozmieszczeni są oni w większych  miastach Polski, więc warto zajrzeć na stronę czy w mieście o które pytasz też można skorzystać z ich usług. Fachowcy godni polecenia.

Na pewno warto sobie zerknąć tutaj  http://ibpe.pl/wsparcie-administracyjne-w-zakresie-dokumentacji-technicznej/ .  Firma nie tylko zajmuje się instalacjami, ale również wsparciem administracyjnym w zakresie dokumentacji technicznej. Wszystkie informacje znajdziecie na ich stronie.

No właśnie, co jest z tymi elektrykami? Co jeden to gorszy czasami. Ostatnio ten co do nas przyszedł naprawiać jakieś kable, musiałabym spytać męża o dokładną nazwę, powiązał wszystko na [link usunięty]  i dumnie wymaszerował z mieszkania, biorąc od nas ponad 100 zł. Mąż był wściekły, bo sam mógł to lepiej zrobić. Zapytany pan inżynier elektryk, powiedział tylko, że inaczej się nie dało i że od niedawna pracuje w zawodzie.. Oddał część kasy, ale już więcej nie chcemy go widzieć!

Również miałem niemiłe przygody z Paniami fachowcami. Przy remoncie nie chciało mu się zabezpieczać kabli porządnie, tylko sklejał je na [link usunięty] Zachowanie i sposób pracy wybitnie nie profesjonalny. Niestety coraz trudniej o porządnego fachowca.

Dobre usługi elektryczne świadczą w http://enegen.pl/ . Miałem okazję z nimi już współpracować i mogę to śmiało potwierdzić:) Jesli byście chcieli skorzystać to najlepiej zajrzec na ich stronkę i sobie sprawdzić namiary. Rzetelna ekipa, która się zna na swoim fachu!