Zaloguj się, aby obserwować  
tiger22

masaż odchudzający

Recommended Posts

Zgadzam się, http://artmassage.com.pl/cennik/ - oni robią świetne masaże. Cała kuracja odchudzająca, 10 masaży po godzinie kosztuje tylko 7 stów.

Masaz na pewno może pomóc w wymodelowaniu sylwetki. Ja jednak zdecydowałam się na zabiegi wyszczuplania w Klinice Piękna http://joannagesicka.pl/cialo/wyszczuplanie/ Jest to zabieg, który pomaga walczyć z miejscowym gromadzeniem się tkanki tłuszczowej oraz przemodelowywaniem konturu ciała. Pomaga kształtować ciało na nowo. Ja jestem bardzo zadowolona, w końcu mam taką figurę o jakiej marzyłam.

Myślicie, że taki masaż można zrobić samemu? Czy są do niego potrzebne żele zmniejszające tarcie tego typu: https://secretplace.pl/656-zele-kremy czy też nie? Zastanawiam się nad ich zakupem jednakże nie wiem, czy warto.

Też kiedyś odwiedziłem  [link usunięty]  i widziałem masaże odchudzające, ciekawe jakie przynoszą skutki ? Ja akurat miałem inne problemy z plecami, ale takich odchudzających też bym spróbował. 

Też mam wątpliwości, co do efektów odchudzających przez masaż.  Biorę masaże, ale relaksacyjne w [link usunięty]     Delikatne dłonie masażystki potrafią doprowadzić zmysły do pełnego i autentycznego wypoczynku, to mam zagwarantowane, ale żebym miała schudnąć? Nie w to nie uwierzę.  

Nie wiem też co o tym myśleć, nie spotkałam się z takim masażem, chodziłam za to na masaże lecznicze do Natural Medical i te to wiem że działają idealnie, poprawa jest wręcz natychmiastowa, jak ktoś ma problem z kręgosłupem to idealna sprawa, polecam każdemu.

Ja polecam masaż z użyciem bańki chińskiem. Działa odchudzająco zdecydowanie , wyciąga tłuszczyk. Na początku zapisałem się na zabiegi do studia masażu o tu  [link usunięty]   żeby podpatrzeć co i jak. Uda i brzuch jakieś 10 serii . Później już robiłem to samemu. Koszt baniek to ok. 30 zł w co drugiej aptece. Nie jest takie trudne a efekty super. Żona też korzysta polecam

Masaz nie odchudza.. co to za wymysly... masaz moze pobudzic tkanki itd do pracy ale nie spalic tluszcz... aby schudnac trzeba sie napracowac... jesc regularnie, pic duzo wody i cwiczyc.. mozna tez czasem wypic saszetke dicopeg 10g aby przyspieszyc metabolizm

To ja już wolę nieco bardziej się wysilić i zaproponować [link usunięty] , bo ten ma sporo pozytywnych opinii w internecie. Napewno jesteście z tym zgodni, łatwo to sprawdzić.