Hokus

Eleganckie okna

Recommended Posts

Według mnie okna drewniane o wiele lepiej się prezentują od okien PCV. Dlatego zdecydowałem się na okna drewniane. Zakupiłem je od firmy http://www.oknadrzwi-elmes.pl z Białegostoku. Oferują solidne okna w dobrych cenach.

Ja myślę, że Oknoplast to jest firma warta polecenia - [link usunięty]  , bo już są wiele lat na rynku i wyrobili sobie odpowiednią markę. 

Polecam rozejrzeć się za szarymi ramami okien :) Wydawało mi się że to nie może wyglądać dobrze, ale widziałam ostatnio na żywo i jest na prawdę super :D

Eleganckie i solidne okna nie muszą być aż tak drogie.. Zamiast drewnianych ja wybrałam PCV, które są drewnopodobne. Producent  [link usunięty]  ma znakomite w swojej ofercie.

sam wybór okien o ważna sprawa, najlepsze i tak są zawsze drewniane. Warto jest być obecnym przy montażu okien i zadbać o dobre mocowania. U mnie firma używała [link usunięty] , jak ktoś by się zastanawiał nad tym czym mocować okna to polecam te produkty.

Teraz wiele firm właśnie stawia na to, aby elegancja szła w parze z solidnością, dlatego powstają okna, które są bardzo nowoczesne, a jednocześnie szczelne i wykonane z najlepszej jakości materiałów. Sprawdź na przykład okna przedstawiane przez tą firmę http://www.oknohouse.pl/schuco-living , mają naprawdę bardzo szeroką ofertę i wszystko dopasowane pod potrzeby osób, które cenią elegancję i jakość. 

Sprawdzaliście już ofertę marki Kapica? Jeśli nie, to myślę, że warto zerknąć sobie tutaj https://www.kapica.pl . W takim przypadku oprócz wyglądu powinna dla nas liczyć się jakość. Okna muszą bowiem przetrwać lata. Właśnie dlatego warto inwestować w okna z Opola, żeby później nie żałować. 

Dobre są okna Drutex, kupiłem je w Jędrplast w Gnieźnie. W porównaniu ze starymi oknami są super, solidnie wykonane, dźwiękoszczelne, wreszcie nie budzą mnie odgłosy z ulicy. U nas się sprawdzają jak najlepiej. Wybrałem pcv, ale dostaniecie tam też drewniane.

Pamiętajcie, że bardzo ważnym elementem są również parapety. Osobiście podobają mi się takie o wzorze złoty dąb z tego sklepu. Ale równie bardzo podobają mi się parapety z miedzi,  [link usunięty] które mają wiele zalet ale nie jestem pewny czy będą pasowały do moich okien.

Po wielu latach użytkowania, zdecydowałam się na wymianę okien we wszystkich pomieszczeniach. Polecono mi firmę  www.unitec.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich usługi. Przyjechali w umówionym terminie, a drzwi oraz okna są w przystępnej cenie.

Osobiście najbardziej podobają mi się okna drewniane. Bez wątpienia drewno, to materiał który nadaje każdemu wnętrzu klasy i stylu, ale przy tym zachowuje przytulność i komfort takiego pomieszczenia. Co więcej, drewniane okna można bez problemu pomalować na kolor, który akurat będzie pasował do całej aranżacji mieszkania, gdy stwierdzimy, że chcemy w niej coś zmienić. Polecam ci to rozwiązanie oraz artykuł - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/malowanie-okien-drewnianych-krok-po-kroku z którego dowiesz się, jak w bardzo prosty sposób pomalować drewniane okna oraz znajdziesz odpowiednie do tego celu produkty. 

W przypadku okien akurat design ma najmniejsze znaczenie. Mają być energooszczędne, wytrzymałe, ogólnie powinny mieć dobre parametry. Zerknijcie na okna Drutex, powinny być odpowiednie - warto także dlatego, że maja dość nowoczesny, elegancki design.

My zdecydowaliśmy się na okna aluminiowe od Waspal z Poznania i bardzo jesteśmy zadowoleni, że na tę firmę trafiliśmy. Okna są solidne, szczelne, bardzo estetyczne, mają same plusy. Mamy też od nich daszek szklany nad wejściem, bardzo dobrze się sprawdza.

Ja ze swojej strony polecam firmę Unitec. To producent stolarki okiennej i drzwiowej z Wielkopolski. Zarówno okna, jak i drzwi kupiłam u nich. Wszystko załatwione sprawnie i fachowo.

Eleganckie okna czyli mam rozumieć, że wyjątkowo ładne. Wiesz nie znam Twojego gustu. Moim zdaniem ładne okna są zarowno te, które mam w domu czyli PIXEL i tak samo PROLUX, które mam w naszym biurze. Zarówno jedna jak i drugie okna są z firmy Oknoplast. Mają tam w swoim katalogu różne profile okienne musiałbyś sobie zobaczyć. Ja dopasowałem rodzaj okna do bryły zarówno budynku, w którym pracujemy jak i domu. Jeśli zależy Ci na ozdobach w wykończeniu to możesz się zdecydować na jakąś ładną klamkę albo szprosy 😉

Ja ze swojej strony polecam firmę www.schwarz-firma.eu/.  To doświadczony  producent stolarki pcv oraz aluminium. Zamówiłam u nich piękne, eleganckie okna. Sprawny montaż i dobra współpraca.

Ja zgodzę się z antidotum 🙂 też mam okna firmy Oknoplast. Zakupilem je 2 lata temu nazywają się prolux. Uwazam, że są oryginalne, gdyż mają cienkie ramy, dają jakby więcej światła i do naszego budynku pasują idealnie. Mamy mieszkanie w kamienicy, lokale są dość wysokie i tylko takie okna pasują do nich. Moim zdaniem są eleganckie i estetyczne. Wielu znajomych zachwala nasze okna i bierze namiary na salon, w którym zamawialiśmy. Zawsze możesz wybrać jakiś konkretny kolor okleiny. My mamy białe, standardowe i takie nam pasują idealnie 🙂

PCV moim zdaniem to super materiał, a okna w sobie trwałe i praktyczne. Ważna oczywiście jest specyfikacja – ciepła ramka, stabilny profil, pakiet trzyszybowy. Do tego absolutnie muszą być zachowane zasady dobrego montażu

U nas fajnie się sprawdzają parapety z MDF-u. Są wytrzymałe, nie zniszczą się szybko a i wyglądają bardzo estetycznie. No i cena to atut. Kupowane w toram.pl  A jeszcze na plus ogromny wybór kolorów i możliwość dowolnych kształtów i wymiarów. 

Eleganckie okna to przede wszystkim design, energooszczędność a co za tym idzie mniejsze wydatki na ogrzewanie. To bardzo ważny element każdego domu. Dlatego wybierając dobre okna warto przeanalizować z jakiego profilu będą wykonane, kto będzie je produkował no i najważniejsze kto będzie je wstawiał. Prawidłowy montaż stolarki okiennej to 80% sukcesu.
Zapraszamy klientów z Białegostoku do sprawdzenia naszej bogatej oferty. 23 lata doświadczenia to gwarancja i bezpieczeństwo 😀

Więcej informacji pod linkiem:  [link usunięty]

Solidne okna znajdziecie z pewnością u  [link usunięty] . Specjalizują się w wykonawstwie okien energooszczędnych. Dobra oferta i przyjemna współpraca.

Wybór jest szeroki i ja np mam okna od firmy Atos z Lublina. Jakby ktoś był zainteresowany skorzystaniem z ich oferty to polecam zajrzeć na ich stronę - http://www.atoslublin.pl/

Jest sporo tematów na forach budowlanych. Możesz sobie poczytać. Ewentualnie proponuje wybrać się do firmy Ekoplast wstawiali mi swego czasu okna do mojego domu i jestem zadowolony .Wstawiałem okna jesienią tak więc do tej pory zdążyłem je już przetestować i są naprawdę dobrze wykonane, energooszczędne i to co mi się podoba to cienkie ramki. Sporo okien ma północną ekspozycje i dzięki temu w mieszkaniu jest jaśniej ( jest tam większa powierzchnia szklenia).

Firma ma jedną z dłuższych gwarancji na swoje produkty.,,

Polecam również oferowane przez nich rolety  [link usunięty]

Długo szukałam firmy, która wykona mi eleganckie, solidne okna w dobrej cenie. W końcu koleżanka z pracy poleciła mi https://nowbud-klimczyk.com.pl/ , bo już współpracowała z nimi  i była bardzo zadowolona! A ja byłam ostatnio u niej w domu i na własne oczy mogłam obejrzeć wykonane przez nich ona. Wyglądają naprawdę profesjonalnie i wiem,że bede w 100% usatysfakcjonowana tą współpracą.