ewelina546

Salon fryzjerski zaopatrzenie

Recommended Posts

Sporo ciekawych produktów w dobrej cenie zarówno do salonów fryzjerskich jak i kosmetycznych znajdziecie też w Mimari  [link usunięty] . Ja właśnie tu zaopatruję mój salon kosmetyczny, ale często zdarza się też, że kupuję coś do użytku domowego. Dobry kontakt z obsługą klienta i szybka realizacja zamówień to kolejny ogromny plus tego miejsca. 

Tutaj jest  https://www.akademiaversum.pl/ Akademia Versum. Z pewnością ją kojarzycie. Pojawiają się tam ciekawe artykuły związane z powodzeniem salonu fryzjerskiego. Można się tam sporo dowiedzieć, a przedstawione tam rozwiązania wdrożyć u siebie. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać. 

Przez internet ze strony FineFactory.pl zamawiałem żonie wyposażenie do salonu fryzjerskiego zarówno jeśli chodzi o meble jak i o sam sprzęt. Jest zadowolona mówi, że wszystko świetnie jej służy także jeśli tez jesteście na etapie otwierania własnego salonu fryzjerskiego to warto zerknąć na ofertę tego sklepu. Z wysylka tez nie ma problemu wszystko doszlo szybko i oczywiscie nic nie bylo uszkodzone.

Też się zastanawiam nad zamówieniem urządzeń od firmy FineFactory, dopiero zaczynam swoją przygodę z biznesem. Założyłam niewielki salon kosmetyczny w swoim miasteczku, teraz jeszcze chcę wprowadzić usługi manicure także sprzęty będą mi potrzebne. 

Sprzęty to nie wszystko.  Trzeba także zainwestować w odpowiednią aplikację do rezerwacji wizyt, aby nad wszystkim panować i nie zawieść klientów. Tutaj https://www.gabi.net.pl jest namiar na aplikację Gabi.net , o której warto poczytać. Przede wszystkim jest tam przejrzysty i łatwy w obsłudze terminarz wizyt, a zapisy można wykonywać on-line . Uważam, że warto zdecydować się na takie rozwiązanie, ponieważ w ten sposób można usprawnić proces pracy. Jest tam też opcja przypominania klientom o wizycie, dzięki czemu można zaplanować sobie pracę. 

Patrz tutaj - sprzet-fryzjerski.pl

Zero problemów, kwestia dopasowania każdego elementu, wyposażenia i nie tylko.

Generalnie pod każdego da się coś sensownie dopasować, każdemu może też pasować coś całkiem innego.

Działajcie.