Zaloguj się, aby obserwować  
Mariolka

Gdzie są pożyczki chwilówki bez sprawdzania baz dłużników ?

Recommended Posts

Od pewnego czasu można zaobserwować, że wiele osób zaczyna poszukiwać firm pożyczkowych udzielających pieniędzy bez sprawdzania baz dłużników. O ile jeszcze kiedyś było to realne, o tyle sądzę, że teraz nie ma na to szans. Jedyną możliwością jaką widzę są tylko pożyczki pod zastaw dla takich osób. Zresztą widzę, że z taką tezą zgadzają się także inni - m.in. : https://lichwiarze.pl/Temat-jakie-znacie-ch...az-dluznikow_55

Jeśli Wy macie jakieś inne doświadczenia lub oferty, to przedstawiajcie w tym wątku. Może komuś uda się pomóc ?

Niestety prawda w tym miejscu jest brutalna. Nikt już nikomu nie pożyczy pieniędzy bez dokładnego sprawdzenia jego wiarygodności. Temat chwilówek, to temat rzeka. Ludzie masowo umoczyli i nie spłacają długów, dlatego tak bardzo teraz firmy się przyglądają przed wydaniem pieniędzy.

Tylko firmy udzielające pożyczek pod zastaw nie sprawdzają baz dłużników, bo spłatę zabezpiecza fant. Tutaj jednak trzeba uważać i nie dać się złapać w pułapkę - nie wolno płacić z góry żadnych kosztów, ani tym podobnych spraw - jest sporo oszustów.

Osobiście jetem zdania że chwilówki to bardzo zły pomysł. Zresztą w internecie jest cała masa opinii na temat chwilówek i tylko nieliczni sie na to godzą a potem zdają sobie świadomość że był to bardzo zły krok. Ja osobiście w takim przypadku jeśli potrzebujemy pieniędzy radzę sięgnąć po ofertę https://www.credit-agricole.pl/klienci-indy...redyt-gotowkowy Jest to kredyt gotówkowy ze sprawdzonego i zaufanego źródła. Na prawdę warto tam zajrzeć. Dajcie znać co o tym sądzicie.

Kiedyś chwilówki były drogie, ale teraz sytuacja jest odwrotna, bo jak pożycza się pieniądze w firmie pozabankowej pierwszy raz, to pożyczka jest całkowicie darmowa, nie płaci się żadnych odsetek. Zobaczcie sobie porównywarkę Łowca Chwilówek to dobra porównywarka, która współpracuje z  rzetelnymi firmami pożyczkowymi, także nie trzeba się obawiać, że zostaniemy oszukani, czy dojdzie do jakichś nadużyć. Dużo jest tego typu stron, ale trzeba być ostrożnym i wybierać tylko takie, które mają dobre opinie i działają legalnie.

Praktycznie każda firma obecnie sprawdza bazy dłużników, chociaż nie wszystkie się tym chwalą - często stosowaną metodą jest pisanie w ofercie "Pożyczki bez ==nazwa ==1==bazy" a w rzeczywistości firma sprawdza wszystkie pozostałe bazy dłużników. Jeżeli rzeczywiście rozważasz pożyczkę bez baz to chyba jedyna opcją są pożyczki prywatne lub pod zastaw. Możesz również sprawdzić ofertę obecnych na rynku firmy (np. tutaj) i złożyć do nich wniosek za pośrednictwem jednego formularza do wszystkich firm.

Chwilówki mają sens? O wiele lepiej wziąć porządną pożyczkę na firmę. Też bez bik. Taką dają np. w firmie JanVest. Na plus działa, że dbają o klienta, zawsze starają się go zrozumieć, analizują jego sytuacje finansową. Przygotowują odpowiedni sposób. Dzięki temu każdy będzie w stanie spłacić zadłużenia i odzyskać stabilność finansową. 

Bierze się dobrze, ale potem ze spłatą jest gorzej. Jeśli mamy czystą historię w BIG to dostaniemy pożyczkę wszędzie, zarówno w Bankach jak i firmach pożyczkowych. Jak mamy złą historię to to powinno nas zainteresować, że mamy problemy finansowe. W Bankach pewnie są korzystniejsze warunki kredytowe ale znów jak się sprawdza przez Sowę Pożyczkową to chwilówki dostaje się szybciej i bez formalności. 

Ludzie w ten sposób wpadają w spiralę pożyczkową i czesto przez to nie mają już szans wyjść z długów. A takie pożyczki bez BIG raczej są mocno ryzykowne. Kiedyś na Vivus sprawdzałam to tam sprawdzają BIG i pewnie wszystkie inne znane firmy robią rozeznanie klienta. 

Takie pożyczki też są drogie. Teraz ustawa się zmieniła i trzeba informować klientów o tym ile będą musieli oddać. N sowie pożyczkowej jest porównywarka i lista najpopularniejszych chwilówek ale tak jak mówisz oni też sprawdzają w BIK. 

No właśnie konkurencja w zakresie pożyczek gotówkowych jest bardzo duża. Wygrywa na tym klient końcowy, bo może przebierać w ofertach, a kolejne firmy są w stanie dużo zrobić, aby skorzystać właśnie z ich oferty, a nie oferty u konkurencji.

Żeby nie być gołosłownym, odsyłam do tego rankingu pożyczek: https://www.finanovacash.pl/pozyczki-online/

Można tam znaleźć trochę więcej informacji na temat tego, co gdzie i za ile.

Oferty, wraz ze specyfikacją, warunkami. Można ewentualnie tam na forum dopytać, ewentualnie znaleźć odpowiedź, bo wiele wątków zostało już podjętych.

Każda firma, która działa legalnie i jest wpisana do rejestru KNF musi badać zdolność kredytową klienta, a co za tym idzie sprawdzać go w bazie dłużników. Zgodnie z obowiązującym prawem firma pożyczkowa powinna pokazać klientowi (przed złożeniem wniosku) tak zwany formularz informacyjny. W jednym z punktów tego formularza wskazane jest które dokładnie bazy sprawdza firma.

To prawda. I jak dla mnie to bardzo dobrze, bo pożyczanie pieniędzy w pewnym momencie staje się bardzo niebezpieczne i musi być jakiś sposób na to by chronić ludzi przed dalszym zapożyczaniem. 

To że parabanki nie sprawdzają BIK to ściema. Z dwojga złego więc lepiej wziąć kredyt w banku Raiffeisen. jest bez odsetek i płaci się tylko prowizję zależną od ilości rat. Im ich mniej tym kredyt tańszy.

Teoretycznie tak, ale w bankach jednak jest dużo więcej formalności i na decyzje o kredycie trzeba dłużej czekać. A na takiej Sowie Pożyczkowej wniosek wysyłasz przez internet i pożyczkę masz na koncie dość szybko. Fakt, ze drożej ale dużo osób na to nie zwraca uwagi, liczy się by szybko dostać pieniądze. 

Ja ostatnio wniosek wysłałem online a umowę potwierdziłem przelewem. Szybko miałem pieniądze na koncie. Ale to była pożyczka na 30 dni za 0% i musiałem w 30 dni oddać. 

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:

- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty

- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów

- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=mambiznes.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Tak sobie pomyślałam, czy jesteś pewien, że chcesz brać kredyt na spłatę długu? Dług w dług? To słaby pomysł. Może pomyśl o upadłości konsumenckiej?  https://wyjsczdlugow.pl/upadlosc-konsumencka/ To podobno dobra alternatywa dla osób, które totalnie zaplątały się w długach... wiesz o tym? 

Jest kilka takich firm.Z tego co wiem bik nie sprawdzaja

szybka gotówka

mikro pozyczka

oraz moneyman

Jest jednak jedyna firma, która nie sprawdza krd oraz bik i jest to firma kredyt zen 

Dodam,ze firmy pozyczkowe sprawdzają jeszcze wiele innych baz.... Mogą byc to : bik, big, krd oraz baza związku banków polskich. 

www.ekutno.pl/pl/642_materialy_partnera/35293_zwiazek_bankow_polskich_co_go_laczy_z_firmami_pozyczkowymi.html

To jednak,ze firma sprawdza te bazy nie znaczy, że wcale nie ma szans na pożyczke. Niektóre daja pomimo wpisów. W przypadku trudnej sytuacji kredytowej, warto jest skontaktować się z doradcą. I niech doradca podpowie w jakiej firmie wziąc pożyczke. 

Ogólnie to wpisując w google własnie takie hasło jak pożyczka bez BIK itp. to zaraz wynajdziesz setki firm pożyczkowych o takiej ofercie. Ale jeśli jednak szukasz firmy sprawdzonej przez kogoś to w tym już mogę pomóc. Ja np. pożyczałem ostatnio od kredyt1000. Również niestety widnieje w bazach i dlatego specjalnie szukałem tak jak ty takiej oferty. Ale dodatkowo jeszcze sprawdziłem opinie na necie o tej firmie i wśród znajomych. Ostatecznie pożyczyłem od nich i nie żałuję.

Można sobie pomóc różnymi kalkulatorami i porównywarkami pożyczek. Ja ostatnio składałem wniosek z poziomu porównywarki na sowafinansowa.pl. To jest o tyle wygodne że w jednym miejscu masz zestawienie kilkudziesięciu różnych ofert i po prostu bierzesz to co ci najbardziej pasuje. Przy wniosku online te pieniądze przychodzą bardzo szybko, ja czekałem tak do godziny.

Ciekawe oferty pożyczkowe prezentują na https://keszker.pl/ Ciekawy serwis, niedawno na nich trafiłem. Wziąłem pożyczkę na 2 tyś i już jestem po spłacie. Obyło się bez problemów, pieniądze rzeczywiście były za zero złotych bez niemiłych niespodzianek. Ale warunek był taki trzeba było terminowo spłacić.

Z tego co wiem to nie ma ich wielu. Banki na pewno sprawdzą Cię we wszystkich tych bazach jakie wymieniłaś.Powinnaś jeszcze tutaj dodać Związek Banków Polskich bo on również prowadzi bazę która jest sprawdzana. FIrmy pożyczkowe prywatne dodatkowo mają bazę erif która pokazuje nam w jakich firmach prywatnych posiadasz zadłużenie. 

Proponowałabym skontaktować się z doradcą kredytowym, który doradziłby Ci co robić jeśli nie masz odpowiedniej zdolnosci kredytowej do tego aby wziąc pożyczkę.

Ewentualnie zerknij sobie na tę stronę:

https://www.futurecapital.pl/pozyczki-dla-firm

Daje możliwość uzyskania pożyczki dla firm społecznościowej.