Zaloguj się, aby obserwować  
Johnyy_b

Czy forum umarło?

Recommended Posts

Witam, jakis czas temu dolaczylem do tego forum i musze powiedziec, w pierwszym momencie bylem zauroczony. Stosunkowo rzeczowe posty, brak spamu, dalo sie odczuc wysoki poziom kultury (czego nie mozna powiedziec, o forum, na ktorym udzielam sie rownolegle).

Niestety, martwi mnie to, ze forum wydaje sie byc martwym. Nowe watki pojawiaja sie raz na dwa dni, odpowiedzi do nich jeszcze rzadziej. Czy to oznacza koniec? Czy jest jeszcze sens w tym, by zagladac tutaj. Szczerze mowiac, po kilkunastu dniach, w ktorych nic ciekawego sie nie wydazylo, mnie jako nowego uczestnika, forum znaczaco zniechecilo do siebie.

Czekam na opinie innych uzytkownikow. Moze wspolnymi silami uda nam sie przywrocic je do zycia.

Pozdrawiam,

Johnyy_b

Aktywnych użytkowników jest bardzo mało, nowi przyjdą chwile posiedzą, może nawet jakiś post napiszą i tyle ich widział. Forum chyba nie jest nigdzie promowane, dlatego nie tętni życiem, a szkoda.

To moze udaloby sie to jakos zmienic? Nie wiem, jakas cicha promocja przez aktywnych uzytkownikow, moze zmiana struktury forum, wyczyszczenie nieaktualnych watkow, jakdyby zaczac od 0?

Hmm ale zaczęcie od 0 tylko pogorszy sprawę :) Kto wejdzie na forum gdzie jest 10 postów :) Na pewno promocja by się jakaś przydała, powinno zająć się tym szefostwo mambiznes.pl, my możemy jedynie pomóc, sami decydować nie powinniśmy :)

Właśnie dlatego trzeba po blokować na forum czytanie niektórych postów dla nie zarejestrowanych. Lub zrobić coś na zasadzie forum elektrody

Blokowanie czytania dla osób niezarejestrowanych niewiele da. Miałbym kilka innych pomysłów, zachęcających ludzi do wypowiadania się na tym forum.

Szkoda że forum o takiej domenie i tylu użytkownikach jest faktycznie tak mało aktywne. Wszedłem tu licząc na znalezienie osób zainteresowanych moim projektem, widzę jednak że niewiele osób przeczyta tu moje posty. Osoby zainteresowane e-biznesem zapraszam serdecznie do odwiedzenia portalu znajdującego się w moim podpisie, oficjalny start forum nastąpi prawdopodobnie na początku stycznia. Zapraszam więc do zapoznania się z oficjalnym profilem na Facebook'u. To forum będę odwiedzał nadal, może jednak jeszcze coś będzie się tu działo.

Faktycznie, szkoda że forum o takim potencjale gaśnie w oczach. A przecież trochę chęci i zapału i można by to wszystko rozkręcić na nowo. Ale jak to w biznesie tak i tutaj - nie da się osiągnąć efektów bez odpowiedniego nakładu pracy, więc z nieba nowi użytkownicy tutaj nie spadną :(

Jesli w kazdym dziale na samej gorze widnieja posty spamerow, to ciezko o to, zeby ktos to forum traktowal powaznie. Szkoda, bo portal jest ciekawy i wydawac by sie moglo, ze prowadzony solidnie, a tu szkoda komus paru groszy na moderacje :blink:

Wszedłem dzisiaj po raz pierwszy na forum i widzę,że naprawdę bida :/ Dużo spamu ,który nie jest usuwany . Można byłoby zatrudnić kogoś do moderacji .Godzina 20:20,a na forum jedna osoba :(

Wszedłem na te forum z myślą dyskutowania z innymi użytkownikami na temat biznesu. A tu co? Pełno spamu, który jest już na prawdę długo, a powinien być usunięty. Niewiele osób wypowiada się w tematach. Potencjał był spory, tym bardziej z taką domeną.

Zgadzam się z przedmówcą. Moim zdaniem właściciel domeny powinien ją sprzedać komuś bardziej "obrotnemu" jakiś czas temu na tym forum dało się naprawdę sensownie podyskutować. A teraz sporo ludzi z racji spamu i wiadomości...hmmm..typu "szybki biznes w internecie" stało się śmietniskiem, a wielu z jego użytkowników przeniosło się na konkurencyjne biznesforum, które moim zdaniem jest BEZNADZIEJNE.