Zaloguj się, aby obserwować  
zuzia.gola

Polska księgarnia w UK

Recommended Posts

Jak mieszkacie w Wielkiej Brytanii i szukacie polskich książek, warto przejrzeć sobie księgarnię https://rewolucja.co.uk - mają dobre ceny, w piątki organizują promocje na nowość albo bestseller. Sprzedają też polskie gry planszowe oraz puzzle. Dostawa jest darmowa jak zamówienie przekracza £30, szybko odpisują na e-maile.

Dobrze, że teraz polskie książki są tak dobrze dostępne na terenie UK, dzięki temu nie trzeba przywoził ich z polski. Ja jestem zwolennikiem literatury w wersji papierowej, chociaż wiem, że wiele osób przerzuca się teraz na ebooki, które są praktyczniejszym rozwiązaniem.

Dnia 31.01.2017 o 00:18, zuzia.gola napisał:

Jak mieszkacie w Wielkiej Brytanii i szukacie polskich książek, warto przejrzeć sobie księgarnię [link usunięty] - mają dobre ceny, w piątki organizują promocje na nowość albo bestseller. Sprzedają też polskie gry planszowe oraz puzzle. Dostawa jest darmowa jak zamówienie przekracza £30, szybko odpisują na e-maile.

W Wielkiej Brytanii jest wielu Polaków, którzy mieszkają tam na stałe, także nie dziwie się, że powstają tego typu miejsca. Czytanie książek jest ważne, warto czytać i zachęcać do tego swoje dzieci ;)

Czytanie książek to super sprawa, można się zawsze czegoś nowego dowiedzieć, poszerzyć trochę horyzonty odstresować się po ciężkim dniu pracy.  Ja preferują taki spokojny sposób spędzania wolnego czasu.

Lubię czytać książki, teraz rzeczywiście dostęp w UK jest dobry, także trzeba korzystać i czytać książki. Wiem, że nie każdy lubi, ale moim zdaniem to bardzo ważna rzecz, mnie w domu rodzice zawsze zachęcali do czytania książek czy czasopism, mieliśmy też dość pokaźną domową bibliotekę.

Dnia 31.01.2017 o 00:18, zuzia.gola napisał:

Jak mieszkacie w Wielkiej Brytanii i szukacie polskich książek, warto przejrzeć sobie księgarnię https://rewolucja.co.uk - mają dobre ceny, w piątki organizują promocje na nowość albo bestseller. Sprzedają też polskie gry planszowe oraz puzzle. Dostawa jest darmowa jak zamówienie przekracza £30, szybko odpisują na e-maile.

Kiedyś trzeba było przywozić książki z Polski :) Widzę, że na terenie UK powstaje coraz więcej polskich sklepów i w sumie dobrze, bo Polaków na Wyspach nadal jest sporo. Ważne, żeby człowiek miał styczność z polską literaturą, szczególnie dzieci, które tam chodzą do szkoły i polskiego używają tylko w domu.

W sumie nic dziwnego, że na terenie Wielkiej Brytanii powstaje tyle polskich sklepów, w końcu wyjechało tam kilka milionów Polaków. Jeżeli chodzi o książki, to ja bardzo lubię czytać, staram się robić to jak najczęściej choć czasu brak.

Nie przerzuciliście się jeszcze na audiobooki, to świetna opcja. Rzeczywiście kiedyś książki się przywoziło z Polski, teraz zauważyłam, że większość osób czyta na czytnikach albo właśnie słucha książek.

Rzeczywiście książki audio to doskonała opcja, szczególnie jak się nie ma za bardzo czasu, żeby usiąść i spokojnie poczytać książkę. Szkoda tylko, że są droższe, niż normalne książki, ale coś za coś :) 

Sprawdźcie, czy aby na pewno Livro nie wysyła książek za granicę.

Jesli wysyłają to nawet z przesyłką wyjdzie taniej niż załatwianie dokładnie tego stacjonarnie.

Zresztą - akurat książki mogą dotrzeć różnymi sposobami. 

Dokładnie tak - Livro raczej nie ma wysyłki do Polski, chyba że o czymś nie wiem.

Ale robiliśmy tak, że paczkę odbierała nam w Polsce rodzina, a dalej puszczała całość do UK.

I nawet po doliczeniu przesyłki wychodziło bez porównania taniej niż w Anglii. Więc chyba da się, prawda?