Zaloguj się, aby obserwować  
Hokus

Organizacja imprezy

Recommended Posts

Przy organizacji imprezy, często niezbędne są dodatkowe krzesła, stoły, komplety naczyń i sztućców itp. Dlatego warto mieć kontakt to firmy takiej jak www.gastro4rent.pl Oni zajmują się wypożyczaniem sprzętu gastronomicznego. Ta firma akurat ma swoją siedzibę w Warszawie, więc polecam ją wszystkim z tych okolic.

Warto rozejrzeć się za dobrym miejscem do zorganizowania imprezy. Jeżeli mieszkacie w województwie łódzkim to polecam wam www.bukowiecki.pl  Restauracja ta znajduje się w Tuszynie i jest bardzo dobrze przygotowana do organizacji różnego rodzaju imprez okolicznościowych.

Do zorganizowania konferencji to mogę doradzić Ludwinkę. Mają wszystko, od A do Z, od restauracji, przez hotel, po wielką salę bankietową nawet dla 300 osób. Miły i konkretny kontakt z właścicielem można wszystko obgadać, dopytać, znają się na temacie, mają doświadczenie w organizowaniu takich wydarzeń i to się czuje.

Ważne jest też znalezienie dobrego zespołu muzycznego lub DJa, który poprowadzi zorganizowaną przez was imprezę. Osobiście polecam wam skontaktować się z agencją www.artmargot.pl Oni oferują usługi wielu dobrych DJów i zespołów muzycznych.

Organizując imprezę firmową, warto zadbać o odpowiednią muzykę. W tym celu radzę wam wynająć zespół muzyczny lub DJa, który o to zadba. Skontaktujcie się z firmą www.artmargot.pl Oni zrzeszają wielu dobrych muzyków.

Myślę, że warto pomyśleć o miejscu gdzie będziemy mieli kilka rzeczy na raz: hotel, salę na konferencję, jedzenie, miejsca na imprezę. W końcu często łączy się imprezę firmową z formalnym podsumowaniem miesiąca/kwartału/roku ;) Nasza firma np. zorganizowała ostatnio szkolenie w hotelu- mieli ku temu salę z dobrym zapleczem technicznym, a wieczorem w tym samym miejscu odbyła się impreza dla pracowników. Co więcej okazało się, że mieli również salę przeznaczoną na poważne spotkania biznesowe np. negocacje-

Organizacja imprezy czy eventu to wcale nie taka łatwa sprawa. Wymaga to od nas wielu czynności i może okazać się czasochłonne. W przypadku jeśli prowadzimy firmę i dochodzą nam kolejne obowiązki może to okazać się niemożliwe do zrealizowania. Myślę, ze czasami warto zdecydować się na pomoc i cześć spraw po prosu oddelegować na zewnątrz. Ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że świetnie sprawdza się współpraca z Wirtualną Aystentką. Jeśli dobrze określimy nasze wymagania, możemy znaleźć osobę, która całą organizacje weźnie na siebie. Pola Sobczyk (polasobczy.pl) z BrandAssist prowadzi obecnie konsulracje dla przedsiębiorców na teram współpracy z dalną Asystą. Myślę, że w tym wypadku jej wiedza i doświadczenie może okazać się niezbędne i warto się skontaktować by pomogła nam wybrać odpowiednią osobę do pomocy w organizacji imprezy. 

Catering, dobra muza i proponuje coś, co może wprowadzić dużo zabawy, np. fotobudkę. Niby nic szczególnego, ale ubaw przedni i wspomnienia na fotografiach zostają na lata. Na naszej imprezie firmowej mieliśmy ostatnio fotobudkę -  http://krysztalowafotobudka.pl. Pomysł niedrogi, ale warto.

Jeżeli rozglądacie się za ciekawym miejscem na zorganizowanie imprezy to polecam wam zajrzeć na stronę http://minibrowarmajer.pl/ Jest to browar, który znajduje się w Gliwicach. Byłem tam na imprezie zorganizowanej przez moją firmę i mogę powiedzieć że była ona bardzo udana.

Wszystkim osobom, które są na etapie organizowania imprezy formowej polecam nawiązać współpracę z firmą www.nhprojekt.pl Oni zajmują się wsparciem technicznym i oświetleniowym na imprezach korporacyjnych oraz konferencjach.

Teraz najwyżej oceniana agencja eventowa z Lublina to https://raki.pl/. Moja firma dla przykładu współpracuje z nimi już 3 rok i większość nagrań, materiałów wykorzystujemy w strategii promocyjnej. Nawet możesz zaplanować wydarzenia z elementami team-buildingu i to dość skutecznie.

Warto rozejrzeć się za dobrym miejscem na zorganizowanie udanej imprezy firmowej. Jeżeli zależy wam na czymś eleganckim w okolicach Katowic to polecam wam http://palacwkonarach.pl/ Ostatnio sam zorganizowałem tam imprezę firmową, na której wszyscy świetnie się bawili.

Warto skorzystać z usług dobrej korporacji taksówkowej na takie imprezy i zorganizować vouchery dla swoich pracowników.  Ja korzystam w takich sytuacjach z usług korporacji TELETAXI  z Katowic. 

Jakiś czas temu organizowałam impreze firmową i wtedy catering zamawiałam od http://jbcatering.pl/ . Świetnie się sprawdził - przygotowali pyszne, świeżutkie posiłki, które można było pożerać wzrokiem, tak ładnie i estetycznie wyglądały :) Polecam!

Krakowska Sakana jest super. Organizują świetne warsztaty sushi, więc oprócz jedzenia można też się czegoś nauczyć. Nie ma u nich też kłopotów z zarezerwowaniem nawet większej ilości stolików w krótkim czasie

Nie jest to takie proste bo trzeba zgrać ze sobą bardzo wiele rzeczy takich jak:

miejsce organizacji imprezy

catering,
dojazd uczestników,
transport materiałów,
zapewnienie obsługi technicznej
parkingi

Jeśli nie macie w tym doświadczenia, polecam kontakt z tą firmą http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje -  firma specjalizuje się w organizacji profesjonalnych spotkań firmowych. Powinni zaplanować wszystko od a do z.