Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Kamila

1% podatku dla fundacji Pociecha

8 postów w tym temacie

Fundacja Pomocy Dzieciom POCIECHA zajmuje się pomocą dzieciom z rodzin ubogich i niewydolnych wychowawczo. Główne cele fundacji to: 

- wspieranie świetlic środowiskowych, które zapewniają opiekę i pomoc w nauce dzieciom z trudnych środowisk

– finansowanie kolonii celem rozwoju osobistego, w tym społecznego dzieci

– informowanie i przeciwdziałanie patologiom społecznym, które istotnie zmniejszają poczucie bezpieczeństwa i szanse rozwoju dzieci.

Obecnie podopiecznymi fundacji są dzieci w wieku 6-18 lat.

Zachęcam do przekazania 1% podatku na Fundacje Pomocy Dzieciom POCIECHA nr KRS: 0000 426 589 więcej informacji na temat dzialalnosci fundacji można znalezc na stronie www.FundacjaPociecha.pl można także skorzystać z programu PIT do rozliczenia swojego PITu ze strony www.pit.FundacjaPociecha.pl

Na fanpejdżu fundacji https://web.facebook.com/FundacjaPociecha/ prowadzona jest akcja „bajka za lajka” – każda osoba, która polubi FP fundacji Pociecha otrzyma bezpłatnie ebooka z bajkami dla dzieci, więcej szczegółów pod linkiem: http://www.fundacjapociecha.pl/otrzymujemy...ami-dla-dzieci/

Na dzieci, to ja chętnie oddam, niech chociaż trochę się przyłożę do wyrównywania ich życiowych szans. Podoba mi się też, że Fundacja Pociecha tak bardzo angażuje się, żeby zachęcić ludzi do przekazywania im 1%. Taka Bajka za lajka to bardzo ładny gest. Czyż nie?

Dokładnie! Skoro mam taką możliwość gwarantowaną to dlaczego z niej nie skorzystać i nie zrobić czegoś dla innych, którym mniej sprzyja los.

Sam fakt, że można skorzystać z tego pitu na stronie: www.pit.FundacjaPociecha.pl i bardzo wygodnie to zrobić jest już wystarczającą zachętą.

Myślę, że jeśli każdy z nas oddałby tylko ten 1% na cele fundacji to te dzieci miałyby naprawdę godne wsparcie. A fakt, że za to jeszcze chcą podziękować w formie ebooka jest naprawdę mega!

Zawsze zastanawiam się, kogo wspomóc swoim 1% podatku i już wiem. Jednak takie fundacje jak Pociecha są bardzo potrzebne. Przecież jeśli one nie pomogą maluchom z trudnych rodzin, to nikt tego nie zrobi. Ja na pewno ich wspomogę. Myślę, że każdy powinien tak zrobić.

Ma to sens. Warto wykorzystać każdą możliwą okazję do oszczędności, ale też do pomocy. Nie wiem, czy już o tym myśleliście, ale aktualnie można pomóc poprzez przekazanie 1% podatku na jakąś fundację. Ja pomagam Fundacji Pomocy Dzieciom „Pociecha”, bo wiem, jak dużo dobrego robią dla dzieci ze skrzywionych wychowawczo rodzin. Na www.fundacjapociecha.pl możecie poczytać o ich misji, która moim zdaniem jest bardzo szczytna. Dzięki nam te dzieciaki mogą normalnie dorastać.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0