Lechu66

Jaki biznes w małym mieście ?

Recommended Posts

A czy to obecnie ma jakiego kolwiek znaczenie? Przecież dużo biznesów prowadzi się online i tutaj wielkość miejscowości schodzi zupełnie na drugi plan. Można też poszukać jakiś opcji współpracy z dużymi firmami, jak ktoś rzeczywiście nie ma kasy na start np. AromaCorp finansuje w 100% rozpoczęcie - http://www.aromacorp.pl/dystrybucja/ poczytajcie bo program bardzo ciekawy tym bardziej, że produkt jaki oferują jest cora zbardziej popularny o czym świadczy rozbudowa sieci dystrybucji. Tutaj macie jeszcze ewentualny kontakt - tel 22 266 0 366 lub e-mail. partner@aromacorp.pl

Mieszkałem kiedyś w małym mieście i obserwowałem jak wiele sklepików się zamykało. Niestety ludzie często otwierają sklepy, których jest i tak dużo i proponują niekonkurencyjne ceny, albo proponują klientom coś, czego nie potrzebują. Moja siostra zaryzykowała jednak i w stosunkowo małym mieście otworzyła punkt ksero/ drukarnię i artykuły biurowe w jednym. Dzięki temu że ma szeroki asortyment, to ludzie przychodzą, bo w jendym miejscu załatwiają kilka spraw. Ostatnio zakupiła od Modico maszynę do wyrobu pieczątek i poszerzyła ofertę o wyrób pieczątek na miejscu. Pomysł i znajomość rynku, oto co się dzisiaj liczy!

Firma transportowa to bardzo dobry interes, ale trzeba pamiętać o każdym, nawet najmniejszym szczególe. NO i najważniejsze-sprawny samochód. Jak chcesz o to zadbać to w tym miejscu znajdziesz firmę zajmującą sie malowaniem takich samochodów ale i nie tylko

Ostatnio po głowie chodzi mi coś takiego, że dobrym pomysłem, takim przyszłościowym może być wypożyczalnia dronów. One się mogą sprawdzić w wielu sytuacjach: na weselach, jako zabawka, nawet na budowie, kiedy mogą pokazać tereny lub budynek z perspektywy gdzie człowiek nie sięga wzrokiem. Zabczcie tutaj: https://aeromind.pl/filmy-uav/

jak posiadasz doświadczenie w branży handlowej to i dobrą usługę sprzedaż:) polecam lekturę odnoszaca do franczyzy Ecomyjni i otwarciu myjni parowej http://www.ecomyjnia.pl/

Jak na mój gust dobry biznes. Miałem okazję prać w takiej myjni tapicerkę samochodu. Sam się tym interesuje bo to moim zdaniem fajny pomysł

A moze, sklep z meblami? Będziesz mógł sprzedawać je lokalnie ale też przez internet. Jak dobrze to zorganizujesz, to moze okazać sie bardzo dochodowym biznesem. Pomyśl też o tym jakie te meble mogły by być. Widziałam że kosze cargo inoxa industrie , są teraz bardzo popularne. Funkcjonalne meble zyskują w oczach klientów.

A może na początek zastanów się w czym jesteś dobry, a dopiero potem jaki otworzyć biznes. Jeśli zaczniesz zajmować się czymś o czym masz blade pojęcie, to szanse masz marne, niezależnie od wielkości miasta.

Jeśli jest to małe miasto i chcesz założyć własny biznes, zainwestuj może w piekarnię, tego nigdy za dużo. W serwisie tekstodajnia.pl przeczytasz jak przewozić pieczywo, bardzo ważne są pojemniki przeznaczone do przewozu i sama ekspedycja. Do przewozu pieczywa są przeznaczone specjalne samochody z zabudowaną skrzynia i bocznym załadunkiem. Jest trochę załatwiania, organizowania i formalności, ale na pewno taki biznes się opłaci.

A dlaczego chcesz sie ograniczać jedynie do biznesu w swoim mieście. Możesz np. otworzyć sklep stacjonarny w miejscu zamieszkania ale dodatkowo też prowadzić sprzedaż w internecie. Za działalność i tak będą koszty ponoszone więc można też w internecie spróbować. Można np. sprzedawać odzież, obuwie bieliznę-tego najczęściej szukają kobiety a to własnie one zazwyczaj kupuja on-line. Z zaopatrywaniem sklepu pewnie tez nie byłoby problemu bo także można zrobić to on-line w hurtowniach np: hurtownia bielizny Larado Można spróbować jak dla mnie.

W małym mieście ciężko się wybic. Ja na twoim miejscu pomyślałabym o jakimś internetowym biznesie.

Sama pochodze z malej miejscowości i wiedzę jak pada firma po firmie, nic nie utrzymuje się dłużej niż 2-3 lata.

Internet daje o wiele większe możliwości. Myślę, że możesz śmiało spróbować ze sklepem internetowym chociażby na http://pasejo.pl/ To darmowa platforma e-commerce, daje sporo możliwości.

Hej. A myślałeś może nad otwarciem myjni parowej ? Mój znajomy jakiś czas temu otworzył taki punkt, w niewielkiej miejscowości i okazało się być to naprawdę dobrym pomysłem. Z tego co wiem myjka parowa i inne sprzętu zakupił w firmie Fortador. Jest zadowolony ze współpracy z nimi, szczególnie po tym jak zaproponowali mu pakiet e-szkoleń i ogólne wsparcie merytoryczne. Może warto przyjrzeć się temu bliżej ?

A może profesjonalne fryzjerstwo? Wydaje mi się, że to też może być dobry pomysł na biznes. Teraz wiele osób poszukuje dobrych i sprawdzonych fryzjerów-stylistów, którzy znają się na panujących trendach. Bardzo ciekawe kursy fryzjerskie oferuje na przykład Akademia Gnatyshyn w Warszawie. Poczytaj: http://akademia.gnatyshyn.pl/pl/.

Czasem w takiej małej mieścinie na co drugiej ulicy jest zakład fryzjerski. I o dziwo trudno skorzystać bez zapisu na konkretną godzinę. Pomysł jest dobry a z dofinansowaniem z UP jeszcze bardziej atrakcyjny.

W małym mieście dobrze sprawdzi się portal internetowy umożliwiający zakup np. czegoś takiego jak używane części samochodowe - popatrz na podany przykład, przecież niezależnie od wielkości miasta lub gminy, którą zamieszkujesz, przygotowanie tego rodzaju rozwiązania Cię w żaden sposób nie blokuje, a przy odrobinie pomysłowości można świetnie rozwinąć tego typu działalność gospodarczą.

Ile ludzi tyle jest pomysłow na własny biznes a każdy z nich mysli że to ich pomysł jest najlepszy. Należę do ludzi, którzy średnio lubią ryzykować. Wole sprawdzone rozwiązania i biznesy. Pewnie dlatego wydaje mi się że współpraca z Polską Chatą http://www.chatapolska.pl/franczyza.html będzie dobrym pomysłem. Poznałem ich propozycje współpracy, wiem tez jak ludzie reagują na lokalne produkty. To na peewno jest opłacalny biznes