Lechu66

Jaki biznes w małym mieście ?

Recommended Posts

Możliwości jest dużo, trzeba wybrać taką branżę, aby na pewno biznes się utrzymał. Jeżeli na przykład w mieście brakuje firm produkujących pieczątki firmowe, wizytówki itp. to może warto pójść w tą stronę. Branża stemplarska to dobra opcja, teraz coraz więcej młodych ludzi zakłada własną działalność gospodarczą, a w tym wypadku pieczątka jest potrzebna. Jakby ktoś z Was był zainteresowany, przejrzyjcie sobie ofertę Modico, bo firma ma w ofercie maszyny błyskowe, które umożliwiają tworzenie pieczątek metodą błyskową w oparciu o japońską technologię Sun Stamper.

Witajcie! Ja wpadlam na pomysł zainwestowania w myjki parowe

i muszę przyznac że jestem mega zadowolona. Maszyny zarabiaja na siebie są bardzo ekonimiczne , tanie w utrzymaniu a klienci bardzo zadowolenia bo mozna uzywać ich do trudno dostępnych miejsc tam gdzie np jest elektryka itp . Super sprawa  . Ciesze się ze podjelam taka decyzję  czasem trzeba zaryzykowac żeby się przekonać :)

Można pomyśleć o jakiś usługach wykonywanych na rzecz miasta. Jeden znajomy zaczął prowadzić usługi dla miasta z zakresu utrzymania czystości kupiłk 5 takich samochodów - http://www.hako-outdoor.pl/o-firmie/maszyny-wielofunkcyjne/  zatrudnił bezrobotnych i naprawdę bardzo dobrze sobie radzi, ostatnio mówił, że chce zacząć świadczyć takie usługi w sąsiadujących gminach.

Pracy teraz jest bardzo dużo i kto chce pracować, ten zatrudnienie na bank znajdzie. Mówi wam coś EuroKadra?

Zobaczcie czy mają oddział gdzieś w waszej okolicy. To agencja pracy.

Nasz znajomi dostał zatrudnienie po latach bez pracy, z dnia na dzień, nie mając konkretnego zawodu.

Pracy nauczą, a w dodatku można się dostać do naprawdę dobrych firm.

Czasem w małych miastach jest więcej firm niż w tych większych :) musisz zrobić dobre rozeznanie i wiedzieć na czym się znasz. Albo spróbuj działać przez internet

Są i takie przypadku, ale generalnie pracy jest całe mnóstwo wszędzie i wszędzie też można coś znaleźć, w całej Polsce.

Pod tym względem akurat na rynku naprawdę wiele się zmieniło. I w Polsce w końcu pod względem zatrudnienia zaczyna to wszystko wyglądać coraz lepiej.

Jednak do jakiego punktu dojdziemy to dopiero pokaże przyszłość. Z biegiem lat na bank zrównamy się z Zachodem. 

Pierwsza myśl to zapewne działalność związana ze sprzedażą y usługami oferowanymi przez internet. Al coraz częściej obserwuje działalności w małych miastach opierające się na ciekawym oryginalnym pomyśle lub usługi towary wcześniej dostępne w danym mieście ale podane w nowatorskiej formie. Fajnie , że w mniejszych miastach coraz częściej stawia się na jakość.

Pokazałem, że każdy może znaleźć pracę. Pokazałem również, że dobre zatrudnienie jest realne dla każdego.

Nie masz pracy, to dzwoń do EuroKadry. Na pewno zorganizują wam zatrudnienie, a na jakich warunkach, to już inna kwestia.

Logiczne, że doświadczenie zawsze ma znaczenie, ale nawet bez niego, na bank dostaniecie pracę! 

Każdy może zdobyć teraz pracę i to na bardzo dobrych warunkach, zatem przestańsie zakłamywać rzeczywistość. W Polsce zaszły ogromne zmiany, rynek wygląda inaczej i każdy może znaleźć na spokojnie zatrudnienie. 

Chcesz mieć dobry własny biznes ? Proszę  - 

Umożliwiam zainteresowanym firmom jak i osobom biznesu uzyskanie niezależnych dochodów.  Przy współpracy z  firmą  - Exp Asset. To pierwsza Polska platforma edukacyjna zarówno dla początkujacych traderów oraz osób które chcą mieć dobry dodatkowy biznes. Firma zarabia w wielu dziedzinach - nieruchomości, własny dom maklerski  i kopanie kryptowalut i inne. Firma wprowadza udziały dla partnerów.  Legalność działalności potwierdza audyt kancelarii prawnej [ do wglądu ]  Biuro główne w Łodzi.
Platforma prowadzona jest przez traderów z wieloletnim doświadczeniem, m.in. Patryk Krupiński i 3 innych traderów. Wykupując tu dowolny pakiet edukacyjny , zdobywasz wiedzę i najważniejsze - masz naliczenia z pakietów każdego dnia roboczego od 0,5% do 1,5% . [ średnio w miesiącu  20 % czysto pasywnie ]  Zarabiasz też na procencie składanym. Inne możliwości podam.
Prezentacja firmy [ link do rejestracji podam po kontakcie ] http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Expasset%2C-biznes%2C-nauka.htm

Dokładnie - każdy kto chce pracować, na spokojnie znajdzie dobre zatrudnienie.

Przez lata zaszły diametralne zmiany i raczej nikt takiej sytuacji się nie spodziewał.

Najważniejsze, że wszystko poszło w odpowiednim kierunku.

Euro Kadra jest przykładem tego, że każdy dostanie pracę. 

Najłatwiejszym i najpewniejszym biznesem, nawet w małych miastach będzie wynajmowanie mieszkań. Inwestujesz, ale masz pewny zysk. Dobrym pomysłem jest rozszerzenie swoich interesów o inne miasta. Ja zrobiłem to w kujawsko-pomorskim, teraz moim celem są mieszkania Bydgoszcz, bardzo ciekawa inwestycja.

hmm a moze cos, co zawsze przynosi dochod, niezaleznie od sytuacji gospodarczej? Nie, nie mam na mysli spozywki - ale raczej cos z drugiego bieguna, a mianowicie stacja paliw? Tankowac zawsze beda ludzie, no przynajmniej przez najblizsze kilkadziesiat lat. a stacja w malym miescie (o ile nie ma duzej konkurencji) moze byc niezlym pomyslem. Firma Corrimex buduje stacje paliw - spojrzcie jak to wyglada: http://www.corrimex.pl/budowa-stacji-benzynowej/

Zajmuja sie caloscia - klient musi miec tylko ziemie pod stacje.

A co myślicie o bardziej niszowych usługach - dajmy na to fryzjerstwie psów i kotów? Niby wydawałoby się, że w małym mieście mieszkają prości ludzie, dla których strzyżenie psa to głupota. Z drugiej strony coraz więcej 'burżujów' przenosi się do małych miejscowości, a to może być właśnie w tym przypadku grupa odbiorców...

Ja proponuje sklep z ubraniami. I to takimi jakie można kupić w galeriach handlowych w dużym mieście. Powinny się tam znaleźć marki takie jak  Zara, H&M,  Massimo Dutti, Fransa,  Mango,  Bershka,  Pull&Bear, Stradivarius, Triumph i wiele innych. W takim małym mieście, gdzie te marki nie mają swojego sklepu będą one schodzić jak świeże bułeczki.  ubrania można dostać w hurtowni https://stockhurt.com/ . A jeszcze sprowadzając ubrania z defektem, zazwyczaj jest on niewielki, czasem bardzo prosty do naprawy można bardzo obniżyć ceny co jeszcze bardziej przyciągnie klientów. 

A ja założyłam z mężem małą pizzerio-restaurację i weszliśmy w  niszę, bo lokal o podobnej strukturze funkcjonował 70 kilometrów od naszego miasta, więc w znacznej odległości. Prowadzimy już biznes kilka lat i z perspektywy czasu wiem, że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Poza tym mogę Wam poradzić, że nie warto brać wszystkiego na siebie, lepiej część asepktów prowadzenia firmy outsourcingować. Ja tak na przykład zrobiłam z księgowością i wychodzę na tym nieźlę, bo nie musze ślęczęć do nocy nad papierami. Przy okazji chciałam się Was zapytać, co sądzicie o tym systemie poster - https://joinposter.com/pl

Mąż namawia mnie, żebyśmy zainwestowali w nowy sprzęt, a ja mam wątpliwości, więc pytam Was o zdanie.

Pracownia Artystyczna 'POLAM' mająca 20 letnie doświadczenie na rynku pragnie zaproponować Państwu silikonowe formy najwyższej jakości do odlewów z gipsu, betonu bądź żywicy poliestrowej.

Formy są nowe, robione na zamówienie. Staranność wykonania oraz dbałość o szczegóły pozwoliła nam pozyskać wielu zadowolonych Klientów w kraju i zagranicą.

Część silikonowa formy jest wzmacniana od wewnątrz siatką w celu ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi zaś część sztywna (obudowa) jest wykonana z lekkich i bardzo wytrzymałych kompozytów poliestrowo-szklanych. Formy silikonowe nie wymagają środków rozdzielających, przez co stają się łatwe do rozformowania. Z jednej formy można uzyskać od 400 do 1000 i więcej odlewów  aniołków  gipsowych.

Produkcja aniołów to bardzo dobry pomysł na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej Zapotrzebowanie na znicze w Polsce, ale i na świecie od zawsze było duże, zwłaszcza w okresie dnia Wszystkich Świętych.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego www.artpo.eu , gdzie znajdą Państwo szeroki wybór form silikonowych do figurek aniołków, do figur ogrodowych, do wazonów, kwietników i donic, formy do ogrodowych krasnali, formy do fontann, formy do mebli ogrodowych.