Lechu66

Jaki biznes w małym mieście ?

Recommended Posts

Ukraina. Pellety, brykiety drzewne, slonecznik, sloma, susz, otreby, olej, wegiel, torf. Od 200 zl/tona. Oferujemy stala sprzedaz pelletu Din, Din+, przemyslowego oraz brykietu RUF, Nestro, PiniKay bezposrednio z magazynow producenta po calej Ukrainie. Ceny do dogadania na miejscu produkcji. Certyfikaty eksportowe, wysoka kalorycznosc. Pakowany BigBag, worki, luz. Oplaty przy zaladunku. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, domy z bala, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, europalety, pellety, brykiety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, soja, rzepak, kukurydza, slonecznik, olej itp. non-stop w okresie calego roku. Tanio Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Może tartak, produkcja mebli z drewna? Inwestycja tego typu powinna okazać się w szczególności udana, jeśli Twoja miejscowość znajduje się np. w górach lub na mazurach. Sam prowadzę taką działalność, zaś http://www.mebelart.com.pl/ zaopatrzyli mnie we wszelkiego rodzaju piły oraz materiały tapicerskie, niezbędne przy produkcji mebli. Biznes prosperuje na najwyższych obrotach. :)

A może punkt z odkurzaczami parowymi? Mycie parą jest coraz bardziej popularne, niezależnie od wielkości miasta. Mieszkam w większej wsi i zaryzykowałem otworzenie własnie takiego punktu z pomocą firmy Green steam. W niedługim czasie zyskałem wielu klientów, bo wiadomo, to mycie jest samoobsługowe, więc klient może wyczyścić co chce i jak chce, idealnie dla alergików – para zabija wszystkie roztocza i bakterie, no i czas mycia jest krótki, a koszt niewielki, więc sam widzisz, że to się opłaca.

Ukraina. Sprzedam firme - biuro podrozy, operator turystyczny z sedziba w Kijowie. Cena do uzgodnienia. 
Sprzedam firme turystyczna, 100% udzialu, prywatna, bez zadluzenia, gwarancja bankowa, 7 lat na rynku Ukrainy z sedziba w Kijowie.  Licencja na dzialalnosc w branzie turystycznej do 2022, logotyp, link kompanji, napracowana baza partnerska (Ukraina i zagranica), umowy podpisane z hotelami, rezerwacja hoteli, miejsc noclegowych i uslug turystycznych. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Moja znajoma prowadzi catering dietetyczny i bardzo dobrze im to idzie. Ostatnio rozbudowali swoją ofertę o diety dla osób uczulonych na gluten i laktozę. Teraz zmienili też sztę graficzna na swojej stronie i zamawiają więcej lepszej jakości pojemników i poleciłam im ta firmę www.speedpack.pl. ZNm ich bo sami do swoje firmy zamawiamy kubeczki do automatów z kawą i tym podobne rzeczy. 

Konkretny biznes dla firm jak i dla nas.  Dwie możliwości  dochodu. Finansowanie dowolnych projektów biznesowych na zasadzie współudziału. Otwarcie międzynarodowych rynków. Biznes polegający na  pomocy dla firm jak i polecaniu biznesu, dochody % - towe. Otrzymujesz udziały firmy i inne. Dochód pasywny średni od 50 % wzwyż rocznie. Dochód z systemu binarnego, nagrody w postaci dobrych samochodów na własność. 9 % od zaproszonych partnerów.   Możliwość obejrzenia realizacji projektów firmy w Polsce. [ jedna z nich na sumę 3.5 mln € ] Bezpośredni kontakt z przedstawicielem firmy na Polskę. Chcesz mieć pewny stały i wieloletni dochód, korzystaj. http://zarabianieodzaraz.pl.tl/IMP-Europa-.--Finansowanie-firm-biznes-.-.htm

Mogę opowiedzieć wam jak to u mnie wyglądało.  Przez bardzo długi czas rozmyślałem, czy założyć własny biznes. Słyszałem kiedyś o mobilnych myjniach parowych. Zainteresowałem się tematem i znalazłem firmę GreenSteam. Używam Optimy DMF. Polecam taki rodzaj swojej działalności. Można naprawdę dużo zarobić. Nie potrzebna jest żadna miejscówka- bo myjnia jest mobilna. Cieszę się, że zainwestowałem w taki biznes. 

Swoje usługi możesz sprzedawać online, dlatego nie musisz ograniczać się wyłącznie do swojego miasta. Ja, chcę w niedługim czasie otworzyć drukarnię. Zaopatrzyłam się już nawet w maszynę drukującą, HP Latex. Swoją drogą, czy wiedzieliście, że w porównaniu do urządzeń oferujących druk solwentowy nie korzysta z tuszy uważanych za toksyczne? Na http://www.12rund.club/ można przeczytać o jego dodatkowych zaletach.

Własna firma to fajna sprawa, jednak faktem jest że dużo jest przy tym załatwiania. Dużo osób nie wie od czego też zacząć, jak zarejestrować swoją branżę. W sumie na ten temat sporo można znaleźć w Internecie, tylko trzeba troszkę głębiej poszperać. Ja znalazłam przykładowo taki artykuł http://bizneswiki.pl/jak-zarejestrowac-firme  . Jest tam wszystko dokładnie napisane.

Moja koleżanka zdecydowała sie na otworzenie anglojęzycznego, prywatnego przedszkola, bo zrobiła szybkie rozeznanie i dowiedziała się, że nie ma niczego takiego w jej miasteczku, a słyszała kilka głosów, że fajnie jakby było. Grunt to fajnie i odpowiednio urządzić takie przedszkole, musi wyglądać ciekawie i zachęcająco. Trzeba miec na uwadze,że orpócz szatni czy sal zaba i sal naukowych przydac sie moga także tego typu rozwiązania http://sanipol.pl/kabiny-sanitarne-do-przedszkoli .

A co myślcie o sklepie z płytkami ceramicznymi? Czy taki biznes się sprawdzi? Co prawda moja miejscowość jest dosyć spora, ale mimo wszystko gdzieś zawsze jest ten strach... Czytałam ostatnio artykuł http://takieoto.pl/2017/12/sprzedaz-plytek-ceramicznych-w-dobrych-cenach/ z którego dowiedziałam się, że płytki ceramiczne mają naprawdę spory popyt. Także myślę, że byłby to dobry na biznes.

Ukraina. Dochodowy biznes. Szukam wspolnika, inwestora z wlasnym kapitalem znajacego branze gastronomiczna, majacego kontakty w firmach wyposazeniowych. Potrzebne inwestycje w pewny dochodowy biznes otwarcia, rozwiniecia i zwiekszenia obrotow nowej sieci gastronomiczno-rozrywkowej lokalow z kuchnia polsko-francuska. Marka tworzona od podstaw przez dobrego kucharza, tradycyjne smaki podane z nowoczesnym zacieciem. Pomoc w aranzacji lokalu, wsparcie marketingowe, prawne i ksiegowe. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), Viber +380660832530 , E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 

Najpewniej jest porozmawiać z mieszkańcami i dowiedzieć się czego im potrzeba. Rozejrzyj się też po okolicy, może sam znajdziesz niezłą niszę.

Jak wcześniej któryś z forumowiczów wspomniał bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakład szklarski, w którym można bez problemu przecież wiele rzeczy wykonywać. Co do uruchomienia firmy to oczywiście trzeba mieć kosztorys, natomiast trzeba też mieć namiar do firm, które oferują wyposażenie w maszyny. Tu na przykład firma EPO z Warszawy jest takim dostawcą. Warto zajrzeć na stronę i sprawdzić.

Najlepszym pomysłem jest parking. Serio, z pewnością gdzieś w Twoich okolicach brakuje strzeżonych parkingów a jak wiadomo są one mocno potrzebne. Ja rozkręciłem biznes tego typu i osobiście uważam, iż był to strzał w 10.  Jednakże największy problem sprawiło mi znalezienie odpowiedniego umundurowania dla pracowników.  www.hero-collection.com.pl okazało się być dopiero szwalnią idealną, która uszyła je dla nas w możliwie najwyższej jakości. :)

Hmm, ja postanowiłam zainwestowac w kawałek ziemi nad jeziorem i postawic tam całoroczne domki holenderskie. Ceny niższe niż w górach czy nad morzem a ludzi również sporo sie przewija i biznes kwitnie.