Zaloguj się, aby obserwować  
modny

prezent na dzień kobiet

Recommended Posts

Dnia 11.04.2017 o 12:33, sam87 napisał:

Można było zafundować żonie spa :)

O właśnie! Jestem żywym przykładem, że taki wyjazd we dwoje to coś super ;P Jakbyście szukali jeszcze, to możecie zerknąć na ten [link usunięty] :)

Zaraz walentynki, później dzień kobiet także warto pomysleć o prezentach znów. Jak nie przychodzi Wam nic ciekawego do głowy to zerknijcie sobie tutaj - https://www.superprezenty.pl/prezenty-dla-kobiet  na tej stronce pomysłów nie brak ;)

Fajnym pomysłem na prezent może być jakiś gadżet, na przykład  [link usunięty]  :) To naprawdę bardzo fajna i przydatna rzecz jak dla mnie. 

Ja lubię dostawać oryginalne prezenty, więc zamiast kwiatów czy czekoladek chciałabym, żeby mój mężczyzna trochę się postarał i kupił coś nieco bardziej kreatywnego. Jeśli nie macie panowie jeszcze pomysłu, to ja mogę Wam doradzić, że na pewno ciekawym upominkiem może być taki obraz https://blachydekoracyjne.pl/pl/c/DO-POKOJU/24 , wybierzcie wzór, który wg Was będzie najlepiej pasował do Waszej kobiety i gwarantuję, że kiedy go otrzyma, to na jej twarzy pojawi się duży uśmiech :)

A może kup kobiecie swojego życia jakiś porządny lakier hybrydowy... ? Na przykład lakier hybrydowy marki http://neess.pl/ może być tutaj fantastycznym pomysłem, myślę, że to na pewno się sprawdzi na prezent. Lakiery marki Neess są stosunkowo tanie, a do tego mają najwyższą jakość na rynku. Solidna marka, warto używać ich produktów. Moja żona korzysta z nich już kilka miesięcy i jest naprawdę bardzo zadowolona.

Kosmetyki to zdecydowanie sprawdzony i bezpieczny temat o ile nie zdecydujesz się kupić swojej młodej żonie czegoś na zmarszczki. Wtedy faktycznie może być niewesoło.  Osobiście polecam  [link usunięty] . Prawdziwa kobieta jest jak płatek róży, zawsze delikatna i zawsze pięknie pachnąca.

Mi mąż na dzień kobiet zafundował nowy rower, jako że dużo jeżdżę i jestem pasjonatką. A do tego  [link usunięty]  bo za jakiś tydzień rodzę, dlatego też dał mi wcześniej, nie wiadomo jak to będzie.

Tak się składa, że w Dniu Kobiet moja żona obchodzi też urodziny, podwójne święto więc prezent też musi być podwójny. Kwiaty obowiązkowo, a w bukiecie voucher do spa. Taki praktyczny, typowo kobiecy prezent. Fajnie się złożyło, że w tym czasie w poznańskim salonie koło, którego mieszkamy mają promocje na [link usunięty]  Żona będzie zachwycona, bo to przecież jej ulubiony salon Spa.

Nie wiem jak jest Twój gust ani nie znam Twojej żony, jednak wyobrażam sobie, że jest ona bardzo piękną kobietą, a Ty sam jesteś w niej szaleńczo zakochany będąc jednocześnie zachwycony jej urodą. W takim wypadku, na Twoim miejscu, faktycznie zainwestowałbym w kosmetyki pozwalające jeszcze bardziej zadbać o płeć piękną. Mam tutaj na myśli  [link usunięty] , o której marzy chyba każda szanująca się kobieta.

To juz nie te czasy, że wystarczy tulipan i rajstopy ;) Teraz kobiety wymagające są. Taki zegarek to byłby dobry prezent [link usunięty] [link usunięty] Aktualnie w promocji, nic tylko brać.  Która kobieta byłaby w stanie odmówić przyjęcia takiego prezentu ? ;)

Wiecie coś na temat powiększania piersi? Jeśli nie to polecam wejść sobie na [link usunięty] i poczytać na ten temat. Myśle, że taka wiedza może przydać się nie jednej osobie, która zastanawia się nad zabiegiem powiększania biustu.

A co myślicie o zakupie dziewczynie takiego suplementu jak para farm? Znalazłem coś takiego na tej stronie - [link usunięty] - i cena nie jest jakaś wysoka więc myśle nad takim rozwiązaniem ponieważ moja dziewczyna ma fioła na tym punkcie :) Co wy o tym sądzicie? :)

Myślę,  że kosmetyki to bardzo dobry pomysł na prezent. oczywiście pod warunkiem, że zna się dobrze gust obdarowywanej osoby.