Aniaq2

Samochód do pracy

28 postów w tym temacie

Potrzebowałem szybkiego, komfortowego a przede wszystkim sprawnego samochodu do pracy. Mój wybór padł na Toyotę Yaris. Chciałem zakupić ten pojazd po jak najbardziej atrakcyjnej cenie.  http://www.toyota-centrum.pl dysponowali Yarisem we wspaniałej cenie - dlatego właśnie od nich postanowiłem zakupić ten pojazd. :) Do pracy jest to najlepszy możliwy wybór.

a Peugeot 208? kojarzysz model? bardzo fajny, nie duży no i nie pali dużo. Jedno z najbardziej oszczednych aut to jest. A teraz go widziałem na wyprzedaży rocznika w dobrej cenie to bym pomyślał nad takim zakupem

Zakup używanego samochodu to doskonały pomysł. Skoro potrzebujesz go wyłącznie do dojazdu do pracy to będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie. Jednakże, są "czary" które sprawią, że samochód będzie wyglądał jak nowy. Wystarczy w miarę możliwości oddawać pojazd do Auto-Spa. Przynajmniej 2 razy w miesiącu jeżdżę ze swoim pojazdem do Auto-Spa http://autospaszczypczyk.pl/ w Krakowie. Doprowadzają mój samochód do porządku, dzięki czemu prezentuje się fenomenalnie!

ja natomiast mam bardzo dobre doświadczenia z zakupem samochodu związane z licytacją komornicza. Trafił nam się bardzo dobry model za rozsądną cenę., a licytacje prowadził pan Marian Piasecki co ma swoją kancelarię komorniczą przy Sądzie Rejonowym w tarnowie

zerknijcie sobie lepiej na ofertę leasingową w salonie Carolina Toyota Włochy w Warszawie. Tam macie fajne modele nie tylko nowych samochodów, bo używane też mają, w spoko cenie i w przyjaznym finansowaniu. Nie ma sensu już teraz kupować 20-letnich samochodów...:P

Dnia 28.03.2018 o 12:36, lukas2323 napisał:

zerknijcie sobie lepiej na ofertę leasingową w salonie Carolina Toyota Włochy w Warszawie. Tam macie fajne modele nie tylko nowych samochodów, bo używane też mają, w spoko cenie i w przyjaznym finansowaniu. Nie ma sensu już teraz kupować 20-letnich samochodów...:P

Popieram kupowanie aut w takich salonach. Jest 0 problemów. Mój ojciec niedawno od prywaciarza kupił fiata palio weekend. Dramat normalnie, jakiś czas jeździł samochód, a po pewnym czasie zaczęła sie psuć jedna rzecz po drugiej.

U nas się w domu sprawdzają samochody Fiat kupowane w salonie adfauto.pl. Moim zdaniem w 100% samochody wystarczają nawet do intensywnego użytkowania. Sam salon obszerny, jest duży wybór modeli, każdy coś dla siebie znajdzie. Do tego dealer oferuje fajne warunki finansowania, a to plus przecież.

Też jest jeszcze jedna opcja, można sprowadzić samochód z USA lub Kanady. Tam auta są tańsze i do tego jeszcze lepiej wyposażone. Czasem nam się wydaje, że auto z salonu jest full wypas, a tak nie jest. Polecam zajrzeć na stronę firmy Bryki z Ameryki.

Samochód firmowy musi mieć też dobrej jakości wyposażenie,. Warto zadbać nawet o detale typu dywaniki czy pokrowce na siedzenie. Dostaniecie je w fajnej cenie np. w  http://labo.pl/ .

Jeżeli chcecie mieć samochód, który będzie przystosowany do pracy to polecam wam zgłosić się do firmy www.ntbrokers.pl Firma ta zajmuje się zabudowami samochodowymi. Przystosują wasz pojazd do pracy.

Jeżeli ktoś jest z Lublina i właśnie potrzebuje pomocy przy zakupie samochodu, interesuje go leasing, warto się udac do autotrans.com.pl. To moim zdaniem jest odpowiednie miejsce do tego, aby na dobrych warunkach po prostu kupić samochód. Ja tak zrobiłem i jestem bardzo zadowolony

Też się właśnie zastanawiam nad wzięciem samochodu w leasing podobno platforma finansowa oferuje leasing na dobrych warunkach . Czytałam troszkę na rożnych forach na temat ofert leasingu i dużo osób własnie poleca ten leasing online. 

Niedawno wymieniłem samochody w swojej firmie. Wiem że sprzedać starte firmowe samochody, które mają bardzo duży przebieg nie jest łatwo dlatego polecam wam skontaktować się z www.skupauttrojmiasto.com.pl Oni zajmują się skupowaniem pojazdów w każdym stanie.

Auta z zabudowami są praktyczne. Jeżeli coś „ogólnie” wozimy to można nie robić, ale jak faktycznie leki, owoce, zakupy spożywcze czy elektronikę, warto o tym pomyśleć. Dobry wykonawca ma tu zasadnicze znaczenie. Szczerze polecam Intrak, firma z Warszawy. Zrobili dla mnie zabudowy do 2 samochodów. Normalna cena, terminowo, pod mój projekt

Jakiego byś nie wziął samochodu - grozi mu korozja ! Trzeba o tym zawczasu pomysleć i sie odpowiednio przygotować. Spieszę z pomysłem i rozwiązaniem - trafiłem ostatnio na stronę producenta takiego środka antykorozyjnego dla samochodów. To https://www.rustcheckcorolon.pl/, sprawdźcie, u mnie ten preparat zdal egzamin na 5!

Jeśli chodzi o auto to my w maździe Klimczak w Czestochowie kupilismy nowe,  nie dużo formalności, dobra cena - da się  naprawdę wszystko szybko pozałatwiać i mają wiele modeli do wyboru 

weź toyotę aygo albo yaris. Małe, sprawne, wszędzie nimi zaparkujesz. A do tego jeszcze nie są drogie, przynajmniej w salonie Carolina Toyota Wola.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się