Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

Gdzie szukać samochodu

Recommended Posts

W jakich miejscach najlepiej jest szukać samochodu, jeżeli zależy mi na sprawdzonym zakupie? Mi udalo się tutaj https://samochody.io/ , znaleźć kilka konkretnych samochodów.

A jakiego modelu konkretnie szukasz ? Ja na przykład po długich poszukiwaniach i wielu wątpliwościach zdecydowałam się na BMW. Sama pewnie nie dokonałabym takiego wyboru ale przypadkiem trafiłam do Bawaria Motors BMW i tam Panowie doradzili mi właśnie tą markę. Nie wiem skąd jesteś, ja byłam w Warszawie ale mają też siedziby w Jankach, Gdańsku i Katowicach. Możesz sobie poczytać więcej na ich stronie internetowej  [link usunięty] . Ja jestem zadowolona ze współpracy z nimi.

A ja szczerze tego nie rozumiem. Sam mam od niedawna działalność i sądziłem, że leasing może być dobrym rozwiązaniem. Znajomy mi podpowiedział, że skoro i tak na co dzień mało się przemieszczam autem, to trochę szkoda pieniędzy. Dlatego od czasu do czasu decyduję się na wypożyczenie autka. Dzień-dwa pojeżdżę, pozałatwiam najważniejsze sprawy i oddaję. Tfu, sami odbierają spod domu.  http://speedrental24.pl/ jest świetnym miejscem, działają 24/7 i mają bardzo konkurencyjne ceny. Nie doliczają za kilometry, dbają o klienta :)

Faktycznie Bawaria Motors MINI jeśli szukasz dobrego auta powinno spełnić Twoje oczekiwania. Mi od zawsze podobało się BMW, a że na nowy samochód tym bardziej tej klasy mnie nie stać, więc postanowiłem sobie kupić samochód używany, ale sprawdzony i pewny i dlatego salon Bawaria motors wydaje mi się miejscem idealnym, tym bardziej, że nie tylko ja tak myślę.

Mi z Bawarii Motors podobają się MINI. Świetne samochodu, które wcale nie są takie MINI :) Generalnie, jak kupować to w sparawdzonych miejsca, szczególnie jeśli ma to być auto używane. Dealerzy często teraz mają auta używane, w takiej Bawarii też można znaleźć auto używane- sprawdzone i często z gwarancją. 

Ja potrzebuje cos eleganckiego a za razem praktycznego dla całej rodziny, na razie zastanawiam się nad tym autem  [link usunięty]  w tym komisie jest jeszcze kilka modeli mazdy, niebawem udaje się na jazdy testowe, zobaczymy co się spisze najlepiej.

Jak szukacie samochodu używanego, to sprawdźcie sobie aukcje typu https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/Pojazdy  w takim serwisach można wylicytować pojazd poleasingowy. Pewnie ich jakość jest różna, ale czasami można trafić na okazję, tyle że trzeba śledzić oferty. Najważniejsze, żeby znać historię pojazdu, z komisów na pewno nie opłaca się kupować samochodu.

Szkoda, że nie napisałaś na jakim samochodzie Ci zależy, a każdy ma przecież inne wymagania. Ja się już od jakiegoś czasu rozglądam za samochodem, a zależy mi przede wszystkim na niezawodności. Ze względu na pracę często poruszam się samochodem to tu, to tam, więc dobra marka to dla mnie podstawa. Mam na oku Bawaria Motors MINI (akurat w Katowicach, ale z tego co wiem to mają też salony w Jankach i w Warszawie). Prowadzą promocję miesiąca, więc warto się zorientować jak to aktualnie wygląda. Co mnie zdziwiło to to, że prowadzą sprzedaż zarówno samochodów nowych, jak i używanych, więc każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Ja postanowiłem znaleźć salon samochodów używanych, który w zupełności spełniłby moje wymagania, a także pozwolil na zakup wymarzonego pojazdu. Jako, iż jestem fanem samochodów  japońskich to wybór padł na ofertę  [link usunięty]  . To właśnie tam, za super kasę udało mi się zakupić Toyote Aygo na którą polowałem od dłuższego czasu. Jakość przede wszystkim! Najważniejsze, żebyś wiedział co dokładnie Cię interesuje.

Dla mojej firmy poszukiwałem Volvo, które jest zdecydowanie  ulubioną marką. We Wrocławiu odkryliśmy salon  [link usunięty]  z którego wyjechałem nowiutkim V90 . Posiadają bardzo szeroką ofertę samochodów tej marki, jeśli zależy Ci na markowym pojeździe to jest to idealny wybor.

no to najlepiej w salonie, bo z używanymi nigdy nie masz pewnego zakupu tylko taki trochę surprise... nie lepiej teraz w salonach pooglądać jak są wyprzedaże? Peugeot to w ogóle szaleje z rabatami. Moim zdaniem tak jest bezpieczniej i pewniej ale każdy robi jak uważa

Zawsze jest możliwość dokładnego sprawdzenia auta po nr VIN i w najbliższej stacji diagnostycznej, wiele to nie kosztuje a daje gwarancję że nie kupujesz złomu, nawet jeśli auto ma instalację lpg to tu jest lista warsztatów http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat w których można to bez problemu zrobić a także umówić się na montaż instalacji optima, to teraz się bardzo opłaca

Wszystko uzależnione jest od tego w jakim celu ma być wykorzystany pojazd. Jeśli mowa tutaj o tanim pojeździe, który ma być równie tanio eksploatowany to mam na to jeden patent. Po pierwsze, kupujesz pojazd jak najtaniej. Następnie, przerabiasz go na LPG które jak wiadomo jest niezwykle tanie przy eksploatacji.  Jednak to nie koniec! Warto zatroszczyć się o jak najtańszy montaż przy zastosowaniu jak najwyższej jakości! Takie warunki spełniają Auto Gaz Śląsk  [link usunięty]  którzy zajęli się montażem LPG w moim pojeździe, według wszystkich kroków o których wspomniałem wcześniej. :)

Jak szukacie dobrej klasy samochodów używanych to polecam kontakt z euroauto1.pl. Oni właśnie specjalizują się w takiej sprzedaży. Samochody naprawdę bardzo fajne, ładne, zadbane, bezpieczne. Warto pamiętać, że nie każdego stać na nowe auto.

obczaj sobie ofertę salonu Carolina Toyota Włochy. Mają tam co trochę jakieś promocje, wyprzedaże i inne takie. A to niedawno była (jest?) wyprzedaż rocznika 2017, teraz mają jakąś wiosenna ofertę...  przy tym Toyoty to po prostu sprawdzone i bezawaryjne samochody

Ja swój samochód zakupiłem w http://www.eurocarexpert.pl w Gdyni. Wszystkie samochody, które sprzedają pochodzą ze sprawdzonych źródeł, więc nie obawiałem się że trafię na bubla. Polecam ich wam jeżeli planujecie zakup używanego samochodu.

Polecam dealera Bawaria Motors Mini z Janek, mają fajne wyprzedaże i promocje na modele, sama pół roku temu kupiłam tam auto. A obsługa fajnie doradzi jak ktoś jest niezdecydowany.

No w salonach najlepiej. Jak chcesz pewny, to ja kupowałam w salonie Klimczak w Częstochowie  i bardzo  zadowolona  jestem zarówno z samochodu jak i przebiegu całej transakcji 

Polecam jeśli poszukujecie samochodów używanych to się udać do Warszawy do salonu Carolina Toyota Włochy. Lubie tam właśnie coś kupować, bo jest spory wybór aut nawet z małym przebiegiem, za to dbrym stanie techicznym, tak więc to na bardzo duży plus

najlepiej to patrzeć po salonach. Coraz więcej salonów sprzedaje już nawet używane modele. Jak już ktoś tutaj wspomniał: zerknij sobie na ofertę salonu Carolina Toyota Włochy.

To w takim razie jeszcze mogę zaproponować Ci abyś sprawdził ofertę salonu HondaPlaza oraz ich kanał na Youtube gdzie znajdziesz trochę więcej informacji na temat rożnych ciekawych modeli aut z japońskiej motoryzacji,  a dokładnie Hondy. Przede wszystkim wyróżniają się bezpieczeństwem i przestronności,  takim typem numerem jeden według mnie jest CR-V albo HR-V, także mam nadzieję że uda Ci się go dobrze wybrać i zmieścisz w nim całą rodzinkę.