Zaloguj się, aby obserwować  
robbert662

Hotel Kraków

Recommended Posts

Nie byłbym taki pewne, czy większość wybiera sieciówki.

Ja sam zdecydowanie szukam hoteli, które mają naprawdę ciekawą ofertę,

również takich, które są zlokalizowane ciekawie, albo super wyglądają.

Ostatnio mam zajawkę na Bieszczady, a na tej stronie, jest super oferta hotelu,

który przypadł mi do gustu najbardziej i planuję pobyt właśnie tam w czasie majówki.

Przede wszystkim jest to obiekt, w którym jest wszystko na miejscu,

dlatego można podejść do wyjazdu kompleksowo: odpocząć, dobrze zjeść,

nacieszyć się spacerami, zaliczyć atrakcje, jak termy, baseny czy kurs jeździecki.

Nie wiem, czy któraś sieciówka oferuje tak bogaty pakiet?

Jeżeli chodzi o hotele w Krakowie to ja polecałabym Ci Q Hotel Plus Kraków . Jest to hotel o wysokim standardzie, z restauracją w której dobrze zjemy ,no i pięknymi pokojami w których wypoczniemy. Uważam, że warto się tam zatrzymać. Zajrzyj sobie też do ich pakietów bo czasem są o wiele bardziej opłacalne niż pojedyńcza rezerwacja :)

Jeśli zależy wam na tym, aby noclegi w Krakowie były komfortowe, ale niedrogie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.premiumhostel.pl . Nie da się ukryć, że Hostel Premium postawił przede wszystkim na jakość. Dba o to, aby jego goście byli zadowoleni i niewiele wydali.

Dnia 1.03.2017 o 11:33, Clerc napisał:

Większość pewnie i tak korzysta z sieciówek, bo przynajmniej wie, czego się po takim hotelu spodziewać.

Serio myślisz, że większość woli hotele sieciowe? Ja uciekam od takich. Zdecydowanie bardziej prefereuję kameralne małe hotele rodzinne. Ostatnio byłam w Krynicy w takim hotelu. Super właściciele, świetne jedzenie, oryginalny wystrój wnętrz, a nie wszytsko na jedno kopyto, jak ma to miejsce w przypadku sieciówek. 

Też szukaliśmy miejsca do przenocowania kilku dni i trafiliśmy do hotelu http://www.soray.pl/ w Wieliczce. Nocleg bardzo udany, spędziliśmy miło czas, dobra obsługa i wszystko na plus. Apartamenty na naprawdę najwyższym poziomie.