Thierry

Gdzie na weekend majowy?

Recommended Posts

Zastanawiam się nad takim wyjazdem i coraz bardziej przemawia do mnie oferta tego hotelu [link usunięty]

Jak widać oprócz noclegu oferuję też inne atrakcje... Ktoś już korzystał?

Nie znam tego miejsca, nic niestety nie mogę powiedzieć.

Ja planuję za to wyjazd do Płocka, żeby zwiedzić miasto,

w którym urodził się mój tata, odwiedzić jego dawnych sąsiadów.

Zatem taka sentymentalna podróż mi się szykuje.

Mam pomysł na nocleg http://www.hoteltumski.pl/ w centrum,

żeby mieć łatwy i wygodny dostęp do wszystkich atrakcji,

czy chociażby Starówki z pięknym ratuszem, który polecają zobaczyć moi znajomi.

Co jeszcze warto odwiedzić w Płocku? Co polecacie?

Miałam  sto planów - majówka z joga, majówka na teneryfie. ale ostatecznie stwierdziłam, że zostaję w poznaniu, wyciągam rower i jadę z mężem na długą wyprawę wokół jez lednickiego. życie uczy mnie, że warto szukać atrakcji wokół siebie, bez wydawania pieniędzy. mam je, ale sprawia mi przyjemność, że umiem organizowac sobie czas bez wydatków :D

Sprawdzaliście już http://www.cityresidence-lodz.pl/? Uważam, że jest to dobry sposób na tani nocleg. Można bowiem się tam wybrać ze znajomymi czy też zorganizować wyjazd rodzinny i spędzić wspólnie czas. W Łodzi jest bowiem mnóstwo atrakcji, które warto zobaczyć. Każdy znajdzie tam coś dla siebie.

W tym roku postanowiłam, ze na weekend majowy jadę na wycieczkę objazdową. Namówiłam na nią mą najlepszą przyjaciółkę i jedziemy razem z Wytwórnią Wypraw do Petersburga. Wycieczka zapowiada się bardzo interesująco . Uda nam się zwiedzić naprawdę wiele, a dzięki pilotowi wycieczki poznanym historie tego miasta i liczne o nim opowiastki. Lubie takie wycieczki i zawsze wracam z nich zadowolona.

Mogę dodać propozycję wyjazdu na Mazury - kto lubi żeglarstwo, tu znajdzie [link usunięty] . Można też znaleźć jachty motorowe, a że oferta jest dostępna on-line i można wybierać spośród 300 jachtów, to zazwyczaj znajdzie się również oferta last minute.

Ja polecam wam wybrać się na mazury. W zeszłym roku pojechaliśmy dość wcześnie na mazury. Odbyliśmy tam między innymi rejs żeglarski organizowany przez https://patentymazury.pl/ Nauczyliśmy się też podstaw żeglarstwa. W tym roku chyba wybiorę się tam ponownie i wyrobię sobie paten żeglarski.