Zaloguj się, aby obserwować  
Andzela

Prezent na chrzciny

Recommended Posts

Witajcie. Niebawem wybieram się na chrzest syna mojej przyjaciółki i zastanawiam się nad prezentem. Chciałabym by nawiązywał charakterem do uroczystości i stanowił pamiątkę na lata. Znalazłam w sieci taki srebrny medalik [link usunięty] . Myślicie, że to dobry pomysł ?

Ja także niebawem idę na chrzciny i chcę podarować dziecku maskotkę. Czy moglibyście pomóc mi w jej wyborze? Chcę ją kupić w tym sklepie internetowym: https://www.facebook.com/magieramagdalena/

Jak szukasz czegoś bezpiecznego dobrej marki to zerknij do sklepu na: https://pufimufi.pl . Mają tam ciekawe propozycje godne uwagi różności dla dzieci. Ja tam zawsze znajduje wiele ciekawych propozycji godnych uwagi . Sklep z dobrą marką i cenami. Wybór ogromny, w jednym miejscu można znaleźć wiele ciekawych propozycji dla mam i dzieci.  

Zależy kiedy organizuje się chrzciny, według mnie dobrym rozwiązaniem jest zakup wózka, to bardzo praktyczny prezent. Zobaczcie sobie wózki od Adamexu np. model Barletta, wygląda bardzo elegancko, posiada dużą gondolę, miękkie amortyzatory. W ogóle wózki od tego producenta wyglądają bardzo stylowo, a nie są drogie. Dobry jakościowo wózek 3w1 można kupić za niecałe 2000 zł.

Jeśli szukacie prezentu na chrzciny, to zobaczcie ofertę http://noy.pl/wyszukane-akcesoria-dla-niemowlat-przegladamy-coocoo-mamissima-i-kinderland24/. To między innymi w nim, ale też w Mamissima i w Kinderland24 można dostać wysokiej jakości akcesoria i zabawki dla dzieci. Zakupy w Internecie są gwarancją nie tylko dużego wyboru, ale też niższych cen. Warto się o tym przekonać.

Moim zdaniem bardzo fajnym prezentem na chrzciny może być chusta dziecięca. Można takie kupić na przykład w sklepie Luna Dream. Moja znajoma ma taką i świetnie się ona sprawdza. Podobno już po kilku spacerach moja znajoma zauważyła, że jej dziecko jest o wiele spokojniejsze :) To bardzo pozytywny aspekt używania takiej chusty według mnie :)

Zawsze sporym wydatkiem dla rodziców jest wózek dziecięcy, dlatego może dobrym pomysłem będzie taki wózek 3w1 [link usunięty] Z pewnością się przyda, bo taki wózek można wykorzystać w bardzo wielu sytuacjach.

Jeśli  chcemy wybrać praktyczny prezent, to na pewno warto sobie tutaj zerknąć https://www.asport.pl/k/1132/wozki-dzieciece/ .  Są tam różnorodne rozwiązania, jeśli chodzi o wózki dziecięce. Uważam jednak, że wybór najlepiej skonsultować z rodzicami, bo wtedy prezent sprawi radość. 

Dylemat z prezentem jak zawsze spory, ale na szczęście są takie sklepy internetowe jak  [link usunięty]  Dużo inspiracji i pomysłów na okazjonalny prezent. Do tego szybka wysyłka w 24h, więc nie ma żadnego problemu.

Na Empik Foto są fotoalbumy. Możesz złożyć taką książkę ze zdjęć dziecka i rodziców. To będzie taka pamiatka na przyszłość. Do tego jakaś kwota wedle uznania i uważam, że taki prezent pod taką okazję będzie zdecydowanie wystarczający. A co wy myślicie?