Zaloguj się, aby obserwować  
handlara

Nietypowy prezent dla dziecka - jaki?

Recommended Posts

ciężko coś zasugerować, wszystko zależy czy jest to chłopczyk czy dziewczynka oraz w jakim dokładnie wieku. Można też ewentualnie rozglądnąć się za takim prezentem który nada się dla dzieci w różnym wieku. Przykładowo ostatnio kupiłam  [link usunięty] [link usunięty] w sklepie welovekids.pl. Wierzcie mi lub nie ale skakało na tym naprawdę sporo dzieci. 

Oryginalnym prezentem będzie karnet na zajęcia fitness, kurs tańca czy treningi. Bo teraz aktywność fizyczna ma ogromne znaczenia. Korzyści dla ducha i zdrowia :) Ja znalazłam swoją instruktorkę jogi tutaj: [link usunięty]

To największa baza trenerów i instruktorów sportowych w Polsce :)

W tym roku bardzo modne są deskorolki FISH i myślę, że to może być fajny pomysł na prezent. Ja znalazłem takie w tym sklepie internetowym  [link usunięty]  Moim zdaniem warto spróbować kupić coś takiego dla dzieci, zawsze to trochę ruchu na świeżym powietrzu i coś innego niż siedzenie z telefonem czy przy komputerze 

Uważam, że dobrym pomysłem są zabawki związane z jakąś bajka, którą lubią dzieci, np. [link usunięty] .  Są tam klocki, puzzle i różne pojazdy, a z tego co wiem, to większość dzieci zna i bardzo lubi tę bajkę.

A może jakaś pamiątka, npo. figurka, pozytywka z grawerem? W srebropolu mają takie rzeczy i robią grawery:  [link usunięty]

Może bilet na jakieś warsztaty albo coś bardziej ekstremalnego np. lot w aerotunelu. Szczerze mówiąc sam ucieszyłbym się z takiego prezentu, musi być to świetna zabawa.

Nietypowe są wszelkie vouchery na ekstremalne aktywności ;) Ja zdecydowałam się na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Syn był prze szczęśliwy, a do tego ma pamiątkę na zawsze ;) 

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem, który sprawi dziecku mnóstwo radości, będzie przygarnięcie pieska. Oczywiście taki prezent musi być bardzo dobrze przemyślany, aby nie okazało się, że po czasie mały psiak, stanie się kłopotem. Jeżeli stwierdzisz, że chcecie mieć psa i jesteście gotowi zadbać o niego tak, jak dbacie o pozostałych członków rodziny, to polecam Ci poczytać różnego rodzaju artykuły jak np. https://petstation.pl/ile-powinien-jesc-pies-kilka-slow-na-temat-karmienia/  dzięki nim dowiesz się kilku kluczowych informacji, które pomogą ci odpowiednio zaopiekować się pupilem i zapewnić mu dom pełen komfortu i miłości. 

A może po prostu poduszka z Empik Foto? Jakoś średnio mi się widzi, żeby w tym samym miejscu sprawdziło się coś innego. Żadne zabawki. Lepiej wybrać ciekawy, praktyczny prezent, który zrobi dużą różnicę, ale też kwestia taka, jak podejdziecie do tego tematu. Najważniejsze jest takie dopasowanie wszystkiego tak, żeby to nie trafiło na dno szafy, tylko było chociaż przez jakiś czas używane. 

Zależy dla jakiego dziecka :)  mój syn ma niedługo 18 i postanowiliśmy dać mu na prezent kase na kurs prawa jazdy. Rozeznaliśmy się nawet w ośrodkach na naszym terenie i chyba doradzimy mu żeby wybrał www.alien.szczecin.pl, który ma najlepsze recenzję. 

Myślę, że może warto pomyśleć nad jakimiś ciekawymi propozycjami dla dzieci jak deskorolki elektryczne, hulajnogi itd. Dlatego ze swojej strony polecam też zajrzeć do propozycji od Manta, która przygotowała bardzo dobre propozycje i co ważne w dużo lepszej cenie względem konkurencji. Polecam sprawdzić i mam nadzieję, że coś fajnego uda Ci się znaleźć, pozdrawiam!

Ja myśląc o dzieciach 5-7 lat myślę poważnie o grach planszowych. Sami gramy w gry strategiczne a dzieci bardzo się tym interesują co robią dorośli. Zasady gry są dla nich może zbyt skomplikowane, ale najpierw warto zainteresować je czymś prostszym. Niech doskonalą swoja pomysłowość i zdolność przewidywania. Bardzo dobra do tego jest gra [link usunięty] wzorowana na japońskich szachach. Można nawet urządzać turnieje takie jak turnieje szachowe.

Dla maluchów to my kupowaliśmy w Barline, to sklep internetowy www.barline.eu/produkty/akcesoria-i-zabawki-dla-niemowlat,2,46039 Mega szybko wysyłają zamówiony towar a zabawki sa dobrej jakości, porządnie wykonane.

Zdecydowanie to Internet daje nam możliwość wyszukania ciekawych prezentów, które sprawią radość dzieciom a przez to i nam radość z radości dzieci. W sklepie Mazakzabawki.pl , w którym kupuję zabawki jest sporo różnych zabawek, a dobrze skonstruowane menu pozwala na szybkie wybranie prezentu zgodnego z wiekiem, płcią czy zainteresowaniami dziecka.