Zaloguj się, aby obserwować  
Malaga

Agencje eventowe

Recommended Posts

Pytanie do właścicieli dużych firm - czy korzystacie z usług agencji eventowych? Moja firma pewnego czasu organizowała dość sporej wielkości galę, gdzie wręczane były nagrody dla osób biznesu. Początkowo chcieliśmy zająć się wszystkim samodzielnie, ale okazało się, że formalności jest tak dużo, że nie bylibyśmy w stanie skupić się na merytoryce całej imprezy. Zatrudniliśmy więc firmę fmpro ( [link usunięty] ), która zajęła się wszystkimi kwestiami technicznymi. Był to pierwszy raz, gdy korzystałem z agencji eventowej, ale wiem, że przy okazji kolejnych imprez również będę korzystał z ich pomocy.

Mieliście kiedys przyjemność organizowania dużego eventu? Robiliście wszystko samodzielnie czy korzystaliście z możliwości oferowane przez firmy zewnętrzne?

U mnie w firmie korzystamy od lat z usług agencji eventowej Gabriela Events ( [link usunięty] ). Wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik, więc mogą szczerze polecić, zwłaszcza, że Gabriela Events wyróżnia się niebywałą kreatywnością na tle innych agencji eventowych :) 

Takie coś to fajna sprawa, warto też na świeżym powietrzu organizując taki event wykupić urządzenia do lodów, koktajli na zimno, sorbetów, sałatek itp. W ten sposób już mamy mniejszy problem ze wszystkim.  Widziałam taki sprzęt na; http://eurovending.pl/pl/ . Moim zdaniem godny uwagi na takie coś. 

To zależy od wielkości wydarzenia. Jeśli jest większe to wspomagamy się zewnętrznymi agencjami. Ważne jest również miejsce takiego wydarzenia, a tu też trzeba wiedzieć czego potrzeba. Ostatnio przeprowadzaliśmy szkolenia w  [link usunięty] , ale w tym wypadku sami zajęliśmy sie wszystkim.

My w maju zorganizowaliśmy dla naszej firmy imprezę integracyjną w górach. Koleżanka znalazła fajną ofertę noclegów na  [link usunięty] . Przy rezerwacji na 90 osób dostaliśmy zniżkę. Apartamenty były 4-osobowe. Jeśli chodzi o plan imprezy wszystkim zajęliśmy się sami. Jedynie catering został zamówiony na miejsce. We wrześniu nasza firma będzie obchodzić 50-lecie. Może macie jakieś pomysły na zorganizowanie tak dużej imprezy?

Jasne że korzystamy, my na przykład organizujemy http://x-action.pl/oferta/60,imprezy-plenerowe-pikniki-firmowe.html  a w sumie to oni nam organizują, o wiele łatwiej i bezpieczniej jednak oddać takie działania w profesjonalne ręce. Lepiej to wychodzi i są na prawdę o wiele ciekawsze atrakcje

Ja miałem okazję współpracować z agencją  [link usunięty]  i byłem z tej współpracy w pełni zadowolony. Profesjonalne podejście do tematu i bardzo dobra współpraca. Mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

I appreciate it!. I really like it when people get together and share ideas. Great website, continue the good work!. Either way, great web and I look forward to seeing it grow over time. Thank you so much. |=> [link usunięty]  |=> [link usunięty]

When I am surfing the web occasionally I have discovered a website this really is particularly thought to invoke such as this one. I wanted to share that I found the content on your website has been highly interesting and I learned new things. I will be sure to look for your upcoming post. Many thanks for this fantastic write-up I will come again soon.
[link usunięty]  

na temat eventów to ja się wypowiem:) w Maju 2020 w Birminghamie będzie Tony Robbins ze swoim szkoleniem "Unleash the Power Within". Czy ktoś się wybiera? Bo kupiłam bilet i szukam kogoś kto ze mną by pojechał:)

Wszystko zależy od tego, jak dużą imprezę planujemy zrobić. Na 50-lecie firmy skorzystaliśmy z takiej pomocy, bo organizacja takiego przedsięwzięcia była zbyt czasochłonna. Oprócz tego typu usług, w swojej firmie korzystam także z agencji reklamowej - https://www.kreatormarki.pl/ dzięki której udało mi się skutecznie wypromować swoją firmę i jej markę. Na dzień dzisiejszy jesteśmy dość rozpoznawalni na rynku, dzięki czemu każdego dnia zyskujemy nowych klientów, a także zawieramy współprace długoterminowe dzięki zaufaniu klientów. 

Naprawdę podobało mi się czytanie twoich artykułów. Wygląda na to, że spędziłeś dużo czasu i wysiłku na swoim blogu. Dodałem go do zakładek i regularnie odwiedzam Twojego bloga.  [link usunięty]

We provide the chance to spice up up your career and confidence level by passing the test with the assistance of AZ-101 certification from on-line exam homework and simply AZ-300 certification.

[link usunięty]

[link usunięty]

Jeżeli chodzi o firmy eventowe to moim zdaniem najlepsza jest Modrasova, organizują bardzo ciekawe warsztaty, ostatnio byli u nas na pikniku rodzinny i wszystkie dzieciaki fajnie się bawiły, malowanie eko torby było po prostu hitem, teraz kiedy planujemy organizację wigilii firmowej też skorzystamy z ich pomocy. Warsztaty świąteczne będą fajną okazją do zintegrowania pracowników, myślę że takie zajęcia pozwolą złapać atmosferę współpracy i otworzą twórczą energię. Przede wszystkim będzie to na pewno dobra zabawa, którą długo będziemy wspominać