Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
sebnie5892

Agencja interaktywna poszukuje do wspólpracy wspólnika - marketera

1 post w tym temacie

Witam serdecznie,

Reprezentuję agencje interaktywną, która posiada w swoim portfolio realizacje na najwyższym poziomie oraz mnóstwo rekomendacji od naszych wyjątkowych klientów. Jakością realizacji dorównujemy najlepszym agencjom interaktywnym.

Poszukuję do współpracy nie tyle co inwestora, co wspólnika ? marketera, który pozyskiwałby klientów z wyższej półki.

Nasz wachlarz usług jest dość szeroki, obejmuje m.in.:

- tworzenie stron internetowych / dużych portali społecznościowych / sklepów internetowych

- projektowanie graficzne ? w tym tworzenie opakowań pod produkty / etykiet / pozostałych materiałów reklamowych.

- kreowanie od podstaw brandu marki / keyvisual

- kampanie reklamowe

- tworzenie spotów / reklam w formie video/prezentacji.

Chcę nawiązać współpracę z kimś kto posiada szeroką wiedzę na temat marketingu. Szukam kogoś kto wniesie w moją firmę swój wkład w postaci nowo pozyskanych klientów z wyższej półki, m.in. banki, firmy ubezpieczeniowe itd.

Co mogę w zamian zaoferować?

Nawet 40% od pozyskanego zlecenia, w późniejszym czasie możliwość założenia spółki i podział dochodów z spółki.

Zainteresowanych - po więcej szczegółów zapraszam na PRIV lub mail: sebastian.niesporek@gmail.com. Preferuje osoby ze śląska.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0