Zaloguj się, aby obserwować  
tailla

Dotacja na budowę hali.

Recommended Posts

Firma działa na rynku już 4 lata i nie ukrywam, że idzie to wszystko na tyle dobrze, że zastanawiamy się nad rozbudową jej w formie dobudowania kolejnej hali produkcyjnej. Firma, która podjęłaby się tego zadania jest już wybrana:  [link usunięty] -choć też nie wiem czy mogę ja wybierać firmę czy to z góry jest narzucone? Na jakiej podstawie przyznawane są dotacje?Czy mogę się ubiegać o sfinansowanie całości projektu czy tylko części?Jakie warunki trzeba spełnić już po otrzymaniu dotacji?Jak to wygląda w przypadku tak dużego projektu?

Przy działającej już firmie wkład własny jest praktycznie wymagany zawsze. Najlepiej skontaktuj się z wyspecjalizowaną w pozyskiwaniu dotacji unijnych firmą - np. wejdź na czat z konsultantem na  [link usunięty]  - dowiesz się co możesz uzyskać w swojej konkretnej sytuacji. Z jakiego programu operacyjnego możesz skorzystać, na jakich warunkach itd. To nie boli i co ważniejsze, nie kosztuje. Zapytaj przy okazji, ile by kosztowało poprowadzenie przez nich całej sprawy - może bardziej się to opłaca niż ścieranie się samemu po różnych urzędach.

Płyty warstwowe idealnie się sprawdzają przy tego typu inwestycjach. Można sobie o nich poczytać tutaj  http://arpanel.pl/plyty-warstwowe/ . Taka inwestycja jest strzałem w  10! Arpanel ma jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Polsce. Właśnie tego ich produkty cechuje przede wszystkim wysoka jakość.

A czy wiecie gdzie można uzyskać dotacje na zakup sprzętu i maszyn? Konkretnie interesują mnie [link usunięty] oczywiście z akcesoriami i oprogramowaniem cnc

Jeżeli chcesz starać się dotację na budowę hali to będziesz potrzebował firmy, która wykona dla ciebie kosztorys inwestycji oraz sam projekt budowy hali. Od siebie mogę polecić ci http://www.ads-konstrukcje.pl Oferują kompleksową obsługę związaną a budową hal.

Hej, jeśli szukasz kolejnych oszczędności związanych z biznesem - to spójrz w stronę OTVARTEJ - nowego operatora telefonicznego. Stałe IP, czy abonament dla pracowników jest naprawdę tańszy niż gdziekolwiek. Zapraszamy!