Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

jaka drukarka

Recommended Posts

Najważniejsze jest to, aby kupić taką drukarkę, do której bez problemy dokupimy tonery z tuszami. Niezależnie od tego, czy będą to tonery oryginalne czy zastępcze innych firm. Bardzo duży wybór tonerów znajdziecie na stronie http://www.igalo.eu/. Ich ceny są często dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych.

Jeżeli zależy ci na wysokiej jakości druku to polecam drukarkę laserową. U mnie w biurze takie się znajdują i działają świetnie. Zakupiłem je od firmy www.as-mar.com.pl Mają szeroki wybór drukarek i innych urządzeń biurowych. Sprzęt oferowany przez nich jest solidny, więc polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Najważniejsze  aby drukarka była ekonomiczna, szybka z wi-fi i pojemnymi podajnikami. Taka jest własnie drukarka epson L6190 . Bardzo dobrze się sprawdza w firmie i nie ma się do czekgo przyczepić.

Ja mam w pracy epsona, drukarka nie była tania, ale jest ekonomiczna i szybka, także mogę polecić, mam model L6190. Wiem, że teraz na promocji są niektóre modele, może coś uda Wam się z nich wybrać - www.epson.pl/zwrot . Producent zwraca część pieniędzy za zakupy, można otrzymać nawet 400 złotych zwrotu, oczywiście w zależności od modelu, jaki się kupi. Sądzę, że to dobra okazja.

20 godzin temu, kewlar napisał:

Ja mam w pracy epsona, drukarka nie była tania, ale jest ekonomiczna i szybka, także mogę polecić, mam model L6190. Wiem, że teraz na promocji są niektóre modele, może coś uda Wam się z nich wybrać - www.epson.pl/zwrot . Producent zwraca część pieniędzy za zakupy, można otrzymać nawet 400 złotych zwrotu, oczywiście w zależności od modelu, jaki się kupi. Sądzę, że to dobra okazja.

400 złotych piechotą nie chodzi - żal nie skorzystać. Tym bardziej, że drukarki tej firmy są naprawdę dobre (miałam styczność z kilkoma i ze wszystkich byłam zadowolona).

My mamy drukarki Brother i sprawują się moim zdaniem dobrze. Takie połączenie jakości oraz rozsądnej ceny, co w firmach MśP się sprawdza. Dodam jeszcze, że warto zadbać o dobry toner (zamiennik oczywiście). Zamienniki (sam polecam te z Asarto) są tańsze, a jakość drukowania taka sama. Nie ma też kłopotów z drukarkami, w sensie jest wszystko kompatybilne. No i Asarto nie łamie żadnych patentów, co ma wpływ na to, że np. gwarancja na drukarkę jest ważna.

Żadko korzystam z porad użytkowników z forów internetowych, ale tym razem zrobiłem to. Mam drukarkę Epsona, do tej pory z jednego sklepu używalem oryginalnych tonerów. Bardzo dorba jakość, ale drogo. Zamieniłem na odpowiednik w Asarto. Fakty: niższa cena, drukuje tak samo, wydajność jest identyczna. Zachęcam kupić sobie jeden toner na spróbowanie i po prostu na własnej skórze

A co z zamiennikami tuszy do drukarek? Uzywacie takich? Pytam, bo znalazlem w ofercie sklepu DobreTonery.pl zamienniki typowo do mojego modelu drukarki i chce zapytac, bo czytalem tez w internecie ze niektore zamienniki sa w stanie drukarke popsuc co o tym sadzicie? To prawda czy mit? Potrzebuje zmniejszyc koszty eksploatacji w biurze i na pierwszy ogien poszly tusze w drukarkach warto, czy nie warto zamienniki kupic?

Warto wejść na tą stronę  HICOPY z Gdańska która  prowadzi serwis, sprzedaż nowoczesnych drukarek , kserokopiarek oraz niszczarki i inne urządzenia usprawniające pracę w biurze. Dzięki współpracy z ta   HICOPY  można  zmniejszyć koszty druku w swojej firmie.

Trochę się rozglądałem za drukarkami oraz innym sprzętem biurowym. W końcu trafiłem na firmę www.grafixbis.com.pl z Szczecina. Oferują bardzo dobry sprzęt biurowy w korzystnych cenach. Jeżeli chcecie zakupić drukarki to polecam wam się do nich zgłosić.

Na pewno Brother lub Samsung. Mam doświadczenie z tymi dwoma producentami (różne modele). Są bezawaryjne i generalnie dobre. Polecam sobie tylko potem kupić toner zamiennik. Polecam Asarto. Skuteczne, łatwe w montażu, nie łamią gwarancji producenta. No i mają naprawdę bardzo dobrą wydajność

A ja jestem zadowolony z kolei z drukarki Ricoh. Dzierżawimy ich drukarkę od offishop.pl i zarówno drukarka nam pasuje jak i warunki wynajmu są dobre, opłacalne. Mamy model MP 2555 - prosta intuicyjna obsługa, niskie zużycie energii, do tego wydajna i szybka, po prostu dobrze się sprawdza.

Drukarka musi być funkcjonalna, praktyczna i przede wszystkim doskonała pod względem jakości. Powinna bowiem służyć przez lata. Poza tym trzeba też sprawdzić cenę tuszy lub tonerów. Koszty eksploatacji są bardzo ważne. Poza tym warto też patrzeć na wymiary takiej drukarki, żeby można było gdzie ją postawić. Zobaczcie sobie tutaj https://www.sferis.pl/drukarki-2182 . Wybór jest spory.