Zaloguj się, aby obserwować  
Andzela

Obsługa IT e-sklepu

Recommended Posts

Hej. Od jakiegoś czasu prowadzę sklep internetowy, który stale się rozwija i jestem obecnie na etapie poszukiwania firmy,  która zajęłaby się kompleksową obsługą systemu IT w mojej firmie. Znajomy polecił mi ITCenter  [link usunięty]  bo sam z nimi współpracuje i jest zadowolony. Zanim się jednak zdecyduję, chętnie poznam też Wasze opinie . Z góry dzięki

Też jestem ciekawy jak duży jest ten sklep, który prowadzisz. Jesteś na początku rozkręcania biznesu czy już jakiś czas istniejesz na rynku ? Ja ze swojej strony mogę polecić Ci serwis  [link usunięty] . Jedną z usług, które proponują swoim klientom jest właśnie kompleksowy outsourcing IT firmy. Warto jednak przejrzeć dokładnie ich ofertę, mają sporo ciekawych rozwiązań, które z pewnością ułatwiłyby funkcjonalnie takiego biznesu jak Twój. 

Co do firmy którą można w tej kwestii polecić to - SetIT  https://www.setit.pl/ . Szukałem kogoś kto pomoże mi ogarnąć kwestie związane z doborem oprogramowania w firmie. Udałem się do nich z polecenia i nie żałuję. Od razu wszystko dokładnie wytłumaczyli i zaproponowali najkorzystniejsze rozwiązanie.

Korzystamy w firmie z oferty IT Omega, kompleksowa obsługa IT, sieć firmowa, obsługa serwerów, więc tym samym właściwie o nic nie musimy się martwić. Jak szukasz firmy, która będzie się w stanie takimi kwestiami dla Ciebie zająć to myślę, że to będzie taka sensowna opcja, na która faktycznie będzie warto zwrócić uwagę.

U nas w firmie kwestie IT ogarniają Zdobywcy Sieci. Oprócz bieżącej administracji wdrażają seo, żeby nasze strony były niezmiennie wysoko w wynikach wyszukiwania.