Zaloguj się, aby obserwować  
biza

reklama dla firmy

Recommended Posts

Witajcie! Potrzebuję porady w kwestii rekamy dla firmy. W Jaką reklamę najlepiej  zainwestowac by zachecić klientów ?Chciałabym zyskać więcej klientów ale także zachecić tych obecnych do przychodzenia . Zastanawiam się czy nie kupic reklamówki z nadrukiem tak by fajnie było napisane logo firmy i rozdawać je przy zakupach . jak myślicie dobry pomysł na dodatkowa reklamę ?jakie macie pomysly ?

A nie lepsze były by torby sportowe? takie porządne, wydaj mi się że klienci bardziej to wykorzystają. Popatrz na przykład na takie http://www.izisport.pl/produkty,pokrowce-sportowe.html można na nie nadrukować coś, na przykład logo firmy albo jakieś hasło reklamowe które zwróci uwagę ludzi. Moim zdaniem sprawdzą się lepiej niż reklamówki 

Skorzystaj z porad ze strony http://www.icons.com.pl/  Dla każdej firmy bardzo ważne jest, żeby ludzie do niej trafili. Oczywiście w takiej sytuacji najbardziej potrzebny jest katalog branżowy, gdzie umieszczone są wszystkie firmy, które działają w danym regionie. W przypadku katalogu internetowego, będzie tam umieszczonych bardzo wiele firm, które są z różnych stron Polski. W katalogu poszukujemy firm według branż a nie według miejscowości, ponieważ firmy działające w Internecie, mają zasięg bardzo duży. Oczywiście warto pamiętać, że najlepiej jest poszukiwać w konkretnym rejonie. W sieci możemy szukać każdego rodzaju firmy, tylko niektóre muszą być jeszcze poszukiwane w konkretnym regionie.

Reklama firmy to podstawa i pierwszy klucz do sukcesu.   Jakiś czas temu byliśmy na targach i zależało mi na "widoczności" dla tego zamówiłem partię koszulek z nadrukiem z firmy Zokart Nadruki z Chorzowa na Gałeczki.   Koszulki wyszly super i spełniło to nasze oczekiwania na targach. 

Myślę że fb to kwestia obowiązkowa dla każdej firmy.. Nie mówimy tutaj o dodawaniu setek postów dziennie ale zawsze lepiej mieć, niż nie mieć.

Warto pokazać że nasza firma ma solidną pozycję na rynku. To na pewno przyciągnie dodatkowych klientów. W tym celu polecam wam skontaktować się z https://www.solidnafirma.pl/ Oni zajmują się sprawdzaniem stabilności firm i wystawianiem odpowiednich certyfikatów.