Zaloguj się, aby obserwować  
biza

Pomysł na biuro aranżacja

Recommended Posts

Witajcie ! Urzadzam sobie biuro i chciałabym aby było nowoczesnie urzadzone i wszystko ze sobą wspołgralo. Co jest najwazniejsze podczas takiego urządzania? czytałam trochę o projektowaniu biura i jaki powinien być nowy Design by wszystko fajnie współgrało. Podpowiedzcie mi na co zwrócic uwagę ? Kilka cennych wskazówek mam od http://customform.eu/ więc już wiem wiecej :)

A myslalas moze o zamontowaniu tasm LED na meblach, albo przy listwach przypodlogowych? Mi sie osobiscie bardzo podoba taki sposob dekoracji. Jesli chodzi o same tasmy - to tanio mozna je dostac (oraz wszystko co jest potrzebne do ich zamontowania) w sklepie http://mselektronik.pl/

Przy zamowieniu powyzej 500 zl - dostawa gratis.

Listwy przypodłogowe z led są ciekawym rozwiązaniem do zastosowania w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Duży wybór tych listw widziałam w Drew-Lux., jest to producent wyrobów z drewna.

Sama u nich robiłam zakupy materiałów na podłogę. Mają towar wysokiej jakości, atrakcyjne ceny, a towar zostanie Ci dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres kuriere. Przesyłka jest dobrze zabezpieczona.

Kiedyś w biurze, a raczej w naszym dziale(kreatywny, temu to przeszło :P) zrobiliśmy coś na wzór drogi ewakuacyjnej na wzór tych ze statków. Użyliśmy taśm led  od Ocrany:  [link usunięty]  . Za każdym razem, jak przychodził do nas klient to chwile stoi na wejściu do naszego działu by się uśmiechnąć. Mała rzecz, a cieszy :D

Jeśli chcecie mieć fajnie urządzone i zaaranżowane biuro to warto zasięgnąć porady dekoratora czy projektanta wnętrz, jak [link usunięty] . Dzięki temu w szybki i profesjonalny sposób będziecie mieć piękne i funkcjonalne biuro, w którym będzie się przyjemnie pracowało. W końcu to w pracy spędzamy większość dnia, więc warto mieć tam duży komfort. Nie jest to droga usługa, a z pewnością będziecie z niej bardzo zadowoleni.

Na pewno oświetlenie jest bardzo ważne w przestrzeni biurowej - nie tylko przez wzgląd na swoją funkcjonalność, ale i na wystrój wnętrza. Piękne lampy mogą bardzo "podkręcić" charakter danego pomieszczenia, wydobyć z niego piękno :) Polecam Ci zajrzeć np. na  [link usunięty]  

Jeżeli myślisz o nowoczesnym urządzeniu biura, to zobasz jak się prezentują [link usunięty] . Wykonane w technologi bezramowej są funkcjonalne, estetyczne i wytrzymałe. Na pewno biuro z takimi drzwiami zrobi wrażenie na klientach a wnętrze będzie wyglądac na nowoczesne. 

TotalSec ma ciekawą propozycję. Ta firma oferuje bowiem realizacje fit out biura w Warszawie. Stworzenie projektu jest początkiem ich pracy. Nie da się ukryć, że działają naprawdę kompleksowo. Nie trzeba szukać wielu zleceniobiorców. Oni zajmują się wszystkim. Z punktu widzenia właściciela biura czy najemcy jest to bardzo praktyczne. Tutaj https://totalsec.pl/kontakt/ jest namiar na tą firmę. 

Najważniejsze, aby wszystko ze sobą współgrało. W biurze musi być prosto, klasycznie i nowocześnie. Bez zbędnych dodatków i ozdób. Taka jest moja opinia.

Dokładnie. Ja również uważam, że najważniejszą kwestią przy aranżacji jest spasowanie ze sobą wszystkich elementów. Oczywiście nie zawsze możemy zrobić tak jak byśmy chcieli, bo np. drzwi zamontowane w biurze, znacznie odbiegają kolorem od wystroju który nas interesuje. Nie należy się tym przejmować, bo są sposoby, aby w bardzo prosty i skuteczny sposób przemalować drzwi. Ja zrobiłem tak u siebie w domu, dzięki czemu uzyskałem pożądany efekt. Polecam ci zajrzeć na stronę - https://www.dulux.pl/pl/artykuly/malowanie-drzwi-wewn%C4%99trznych-krok-po-kroku gdzie znajdziesz artykuł na ten temat.