forumiak

Tania pożyczka online dla firmy

Recommended Posts

Czy firmy mają szasnę na dostanie większej kwoty online na starcie działalności? Jakieś specjalne wymagania się im stawia?

Ile realnie można dostać w ramach pożyczki? W tym przypadku nie ma szans na kredyt...

To zależy gdzie, ale ogólnie firmy pożyczkowe raczej starają się ograniczać wysokość pożyczek na start, a tym bardziej pod względem okresu spłaty. 10 tysięcy dają w Boss Pożyczka, ale to jest raczej odosobobniony przypadek. Możesz próbować składać wnioski, ale wszędzie indziej będziecie mieli ograniczenie kwoty i wysokie odsetki. tutaj są one normalne. 

Czyli realnie nikt nigdzie więcej nie da? Kwota jest ok, tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że wyłącznie jedna firma daje takie warunki.

Ta Boss Pożyczka to jakaś nowa oferta?

Online to większej kwoty nikt ci nie da, tym bardziej na starcie. No chyba, że jakaś lichwiarska chwilówka, ale w to nie ma co się pchać. Za to na założenie albo rozwinięcie działalności można spróbować wywalczyć dotacje ue. Na stronie Idea Banku widziałam, więc możesz sobie tam zerknąć i dopytać. Nic nie tracisz. 

Raczej nowa oferta, wcześniej o niej nie słyszałam - z tego co widzę po datach to Boss Pożyczka weszła jakoś ostanio. Bez znaczenia. RRSO jest znane, rata też. To ile istnieją nie ma znaczenia. Istotne jedynie że działają legalnie.

Nie widziałem żeby którakolwiek z porównanych ofert dawała podobne warunki.

Mam na myśli RRSO, okres spłaty, wysokość raty. Z tego co widzę, to większość firm pożyczkowych nie chce dawać pożyczek bez dochodów.

Tutaj je dają.

Zgadza się - bez dochodów. Ogólnie to zwróćcie uwagę, jak w ciągu ostatniego roku mocno zmieniła się sytuacja w temacie pożyczek. Porównajcie sobie jakie były realne koszty rok temu, a jakie są one teraz - diametralna przemiana. Najciekawiej gdyby pożyczki zeszły z kosztami poniżej kredytów, ale chyba takiego scenariusza absolutnie nie mamy się co spodziewać.

Bardzo fajna jest [link usunięty] . Nie trzeba bawić się w kolejki i placówki na mieście, a także w zostawianie 50 parafek przy jednej umowie - wystarczy dokonać jednego podpisu i wypłacić pieniądze z konta. Często można to zrobić nawet przez neta, czy to nie piękne? XXI wieku - dziękujemy!

Niestety, może być z tym problem :(. Na Twoim miejscu spróbowałabym zaciągnąć pożyczkę prywatną. Jednym z portali, który pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcami, a inwestorami prywatnymi jest CONCASH (napisano o nim na http://ddwloclawek.pl/pl/701_materialy_partnera/26850_kredyt_dla_zadluzonych_prosty_i_wygodny.html :-)).

Dobrą pożyczkę do 5 tys zł do 3 lat możecie wziąść poprzez ten darmowy sklep.  [ oczywiście macie też tu również biznes ]    www.zarabianieodzaraz.pl.tl