Zaloguj się, aby obserwować  
netman

Sklep z ofertą produktów ze skóry

Recommended Posts

Szukam opini na temat tego jak wygląda sprzedaż , zarówno stacjonarna jak i internetowa skórzanych produktów typu torebki,aktóweki jak i pasków czy portfeli oraz dodatków?
Ostatnio moją uwagę zwróciła oferta spółki która prowadzi sprzedaż właśnie takiego towaru i to zarówno w sposób tradycyjny jak i w dropshippingu...
Czy ktoś prowadzi sprzedaż takich produktów i z jakim zyskiem mniej więcej, interesuje mnie również czy taka forma współpracy ma szansę bytu? 
Wiem poruszyłem sporo zagadnień,ale liczę choćby na ogólne odpowiedzi...

I na koniec oferta o której piszę znajduje się [link usunięty]

Jeżeli interesuje was biznes związany z wytwarzaniem produktów ze skóry to polecam wam zajrzeć na stronę http://fhgutt.com/ Od nich zakupicie skóry pochodzenia zwierzęcego, które są niezbędne do prowadzenia tego typu biznesu.

Jak chcielibyście piękne, starannie wykonane paski skórzane, albo portfele, to koniecznie sprawdźcie produkty od https://promesso.pl/ . Ostatnio odkryłam tę firmę i jestem zachwycona tym, co proponują! Super wybór eleganckiej galanterii skórzanej. Ich paski doskonale układają sie na talii, pasują do różnego rodzaju sylwetek!

Bardzo ciekawy temat. Sam od niedawna prowadzę niewielką firmę zajmującą się szyciem płaszczy ze skóry naturalnej. Nasze produkty charakteryzują się dużą trwałością oraz pięknym i ponadczasowym wyglądem. Skóry ze zwierząt futerkowych zamawiam od firmy www.fhgutt.com.