gstarczewski@gmail.com

Firma do stworzenia strony, prowadzenia jej i social media ?

Recommended Posts

Cześć, szukam dobrej firmy,  która w rozsądnej cenie stworzy dla mnie serwis www, zareklamuje go oraz poprowadzi social media. Jak na razie sprawdzałem [link usunięty]  i ich oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna. Czy ktoś korzystał z usług firmy fachowcy pl, czy może ktoś chce skorzystać i też się zastanawia ? Ja jestem już po spotkaniu z doradcą ich firmy i nie ukrywam, bardzo mnie zainteresowała ich oferta, tylko zanim podpiszę chciałbym poznać opinie.

Jeśli szukasz kreatywnej agencji, która stworzy niebagatelną stronę Twojej firmy to zachęcam do zapoznania się z ofertą Quality Pixels http://qualitypixels.pl/ . Firma oferuje tworzenie stron, sklepów internetowych a także identyfikacji wizualnych, branding, pisanie tekstów na strony oraz układanie strategii internetowych. To profesjonalna firma, potrafią stworzyć projekt nawet dla bardzo wymagających klientów. 

Tego rodzaju firm , czy też raczej agencji interaktywnych na naszym rynku działa naprawdę wiele. Myślę sobie jednak, że jeżeli będziemy wybierać jakąś konkretną, należy postawić na taką, która działa kompleksowo. Na pewno godną uwagi ofertę znajdziemy w Quality Factor http://q-f.pl/ . Zakres działań jaki posiada jest szeroki i obejmuje takie opcje jak: tworzenie stron www, przeprawadzanie kampani SEM- certyfikowany partner Google, Content Marketing, a nawet linki sponsorowane. Ponadto możemy tutaj zlecić nagranie filmiku promocyjnego, przy czym strategie marketingowe są tutaj dopasowywane do potrzeb każdego klienta. 

Dzień dobry. Słusznie zauważono, że agencji interaktywnych jest bardzo dużo i pojawia się ich coraz więcej, ponieważ branża reklamowa rozwija się dynamicznie i chętnych na ten biznes jest wielu. Niestety, niektórym wydaje się, że prowadzenie kanałów social media jest proste, nie mają pomysłów na odpowiednią stretegię marketingową, stąd wybór agencji jest olbrzymi, ale tylko nieliczne są naprawdę fachowe. Jeśli mają Państwo wybór między agencją nową, która nie ma bogatego portfolio a agencją z wieloletnim doświadczeniem, to dla dobra Państwa marki lepiej wybrać agencję z sukcesami na swoim koncie. Proszę się nie zrażać ceną, która może (ale nie musi) być wyższa od cen nowych na rynku agencji, ponieważ inwestycja w reklamę na pewno się zwróci, o ile oczywiście kampania reklamowa zostanie przeprowadzona na najwyższym poziomie. 

Z wyrazami szacunku,

Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa

[link usunięty]

To lepiej poszukać agencji interaktywnej, zamiast agencji SEO. Agencja interaktywna przygotuje dla ciebie stronę oraz zajmie się jej pozycjonowaniem.  Koszt takiego zlecenia możesz poznać dzięki stronie kalkulatordlafirm.pl

Dla mnie stronę internetową wykonała agencja reklamowa  [link usunięty]  Do tego powierzyłem im obsługę marketingu w Internecie i jestem z niej naprawdę zadowolony. Wydane w ten sposób środki na reklamę w pełni się zwracają i pozwalają zdobywać nowych klientów na bardzo konkurencyjnym rynku.

Ja mogę polecić  [link usunięty]  - wykonali dla mnie sklep internetowy i zajęli się marketingiem internetowym - jeśli chodzi o te konkretne usługi, bo tylko z nimi miałem styczność to jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła i przede wszystkim szybka obsługa, wszystkie kwestie były mi wytłumaczone, rozwiązania były dobierane do mojego biznesu i branży. Wszystko odbywało się zgodnie z terminem - efekt? Jak dla mnie świetny, sklep bardzo mi się podobał, intuicyjny i przyjazny.

Co bym mógł Ci doradzić jeszcze przed stworzeniem serwisu? Wykonaj research, usiądź w domu z kartką, spisz wszystkie założenia, co chcesz sprzedawać, komu, skąd. Co Ci się wydaje, że by zadziałało, a co może nie działać. Zawsze lepiej się wtedy rozmawia i łatwiej dojść do porozumienia, kiedy mamy określone cele i oczekiwania :)

Zachęcam do kontaktu z agencją marketingową NiuBrands. Specjalizuje się ona w tworzeniu stron internetowych w oparciu o WordPress, projektach graficznych czy wsparciu social media. Zapraszam na  [link usunięty]

Jeśli potrzebujecie dobrych treści content marketingowych na stronie, to mogę Wam polecić [link usunięty]   Bardzo dobra pod kątem merytorycznym jakość tekstów, która dodatkowo przekłada się na polepszenie pozycji w wyszukiwarce.