Kojot

Automatyka przemysłowa?

Recommended Posts

Myślicie, że na rynku jest jeszcze miejsce, dla nowych firm, które by chciały zająć się automatyką przemysłową? Sprzedażą różnego rodzaju rozwiązań jako pośrednik? Myślę o czymś takim jak macie tutaj - http://www.takom.pl/ru/uklady-napedowe/niskie-napiecie/rockwell-automation.html  osoby, które się znają na temacie widzą, że Rockwell automation to jeden z liderów jeśli chodzi o tą branżę i ich produkty są naprawdę bardzo cenione.  Warto?

może konkurencji na ryku nie ma aż tak dużej, ale za to jest naprawdę dobra. Wystarczy sobie zerknąć na to co oferuje z zakresu automatyki przemysłowej schmersal (mają też bariera świetlna schmersal - jestem pewny, że ludzie będą woleli skorzystać z produktów firmy, którą znają, cenią i są pewni że mają produkty najwyższej jakości

Wiesz co konkurencja jest rzeczywiście duża więc warto dobrze się nad takim biznesem zastanowić. Znajomy od lat współpracuje w tym zakresie z firmą Teknomatik http://www.teknomatik.pl/pl/uslugi/automatyka-przemyslowa.html. Poza samą automatyką przemysłową zajmują się także na szeroką skalę projektowaniem i budową maszyn i innych elementów , które są bardzo przydatne w procesach produkcji.

W pewnej firmie można znaleźć wysokiej jakości produkty, takie jak sześcioosiowe roboty TOSHIBA oraz panele operatorskie Hakko. To firma www.kontech.com.pl która zda egzamin w przypadku automatyki przemysłowej dzięki usługom obejmującym automatyzację produkcji, projektowanie, wykonawstwo, naprawę, a także usługi integratorskie. Polecam 

Polecam www.grados.pl, posiadają rewelacyjne pompy próżniowe i elementy pneumatyki (oraz produkty automatyki przemysłowej). Serdecznie polecam, firma bardzo rzetelna, drugiej takiej jak do tej pory nie spotkałem, miła współpraca, fachowe doradztwo. Oby takich więcej na naszym rynku. :)

Bardzo dobre i nowoczesne podzespoły do automatyki przemysłowej ma firma http://www.solidlink.pl/ bardzo duża oferta i do tego normalne ceny. Często nawet w specjalistycznych sklepach takiego sprzętu nie mają, tak więc ogólnie warto zapisać namiar do nich. Towaru nawalone pod sufit, jest w czym wybierać.

Jeżeli chcesz zająć się automatyką przemysłową, będziesz musiał zawiązać współpracę z firmami, które będą produkować niektóre elementy potrzebne w automatyce przemysłowej. Polecam zgłosić ci się do firmy www.hubeny.com.pl, która zajmuje się wytwarzaniem elementów z tworzyw sztucznych.

Jeżeli interesuje was temat automatyki przemysłowej i wyposażenia hal przemysłowych to na pewno przyda wam się odpowiednia armatura przemysłowa. Taką armaturę oferuje firma www.aparex.pl i polecam wam przejrzeć ich ofertę.

Centra obróbcze to obecnie popularne, o ile nie powszechnie, stosowane wyposażenie różnego rodzaju hal produkcyjnych, więc wydaje mi się, że nie powinno być problemów ze znalezieniem handlowców do takich rozwiązań. Ale na pewno potrzeba tutaj fachowej wiedzy i myślę, że także doświadczenia.

Konkurencja w tym sektorze jest dość silna chociaż nie jest rozbudowana. Ludzi korzystają ze sprawdzonych firm, ale jeżeli będziesz w sanie zaproponować konkurencyjną cenę i do tego wysoką jakość usług, to czemu nie. Mogę też polecić dostawcę komponentów dla przemysłu  OE Industry , bardzo innowacyjna firma i warto nawet po prostu zerknąć na ich stronę, aby zaczerpnąć inspiracji. 

Skoro już mowa o automatyce przemysłowej, polecam www.el-connect.eu. Firma ta zajmuje się automatyką przemysłową i proponujemy m.in. rozwiązania oparte o sterowniki Allen Bradley. Nie jest dla niech również problemem kompleksowa prefabrykacja rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia. Serdecznie polecam.

Jeżeli zajmujecie się przemysłem to mogę wam polecić firmę www.boral.pl, która produkuje różnego rodzaju elementy wykonane z tworzyw sztucznych. Ich produkty są przeznaczone do wielu gałęzi przemysłu, takich jak budowa maszyn, przemysł chemiczny, spożywczy czy lotniczy.

http://www.solidlink.pl/ oni są na poziomie. Przede wszystkim mają właśnie na tyle rozbudowaną ofertę, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Do tego automatyka jest nowoczesna, chcarakteryzuje się dobrym i prostym montażem i funkcjonalnością. Jak dla mnie dobry wybór.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą:  Projektowanie i budowa maszyn, automatyka przemysłowa

Specjalizujemy się w:
- Projektowaniu i budowie maszyn
- Automatyzacji i optymalizacji procesów produkcyjnych
- Modernizacji istniejących konstrukcji
- Wykonywaniu dokumentacji technicznej
- Wykonywaniu rysunków złożeniowych
- Doradztwie technicznym i koordynacji projektów 

Poznajemy potrzeby naszych klientów oraz omawiamy ich założenia i cele. Opracowujemy koncepcje i warunki zmówienia, dostosowując je do wymagań kontrahenta. Wykonujemy urządzenia prototypowe oraz seryjne na podstawie sporządzonej koncepcji.

http://umproject.pl
ul. Kilińskiego 86
22-400 Zamość
+48 533 588 900
biuro@umproject.pl

Ostatnio do swojego zakładu przemysłowego musiałem zakupić pompę próżniową. W moim zakładzie produkowana jest chemia, więc taka pompa była mi niezbędna. Zgłosiłem się do firmy www.edwardsvacuum.com.pl Oferują świetne pompy próżniowe, zawory próżniowe i kontrolery do nich.

Innowacyjne rozwiązania dla przemysłu oferuje również KERT https://www.kert.pl/ Niezależnie od tego, na jakim etapie jesteście, firma KERT pomoże wdrożyć do waszego przedsiębiorstwa nowoczesne rozwiązania, które pozwolą poprawić wydajność produkcji. Z doświadczenia wiem, że nie opłaca się stać w miejscu, a współpracując z doświadczonymi inżynierami jesteśmy w stanie wprowadzić wiele udogodnień i rozwiązań, które dotychczas nie były dostępne nigdzie indziej. Aktualnie automatyzacja produkcji jest to podstawa, by prężnie rozwijać swój biznes.

Generalnie pomysł jest dobry, ale samemu trudny do zrealizowania, bo tu potrzebna jest moim zdaniem naprawdę specjalistyczna wiedza.

Arko jest moim zaniem tu firmą, która wysuwa się na plan pierwszy. Z resztą warto po prostu zapoznać się z ofertą i sprawdzić, co firma oferuje i w jakich miejscach można ich produkty po prostu wykorzystać. Jak dla mnie oferta jest bogata i oczywiście odpowiednia. Tu macie link http://www.arko.com.pl/

Jak szukacie laminatów z tworzyw sztucznych to polecam kontakt z firmą Lamin. Oferta w ich zakresie jest kompleksowa. Mogą wykonać elementy maszyn, urządzeń, linii produkcyjnych, pracować także dla przemysłu motoryzacyjnego. Kontakt do nich jest jak najbardziej wskazany.

Uszczelnienia dostaniecie w uszczelkipolska.pl to niezwykle ważne przy właśnie różnego rodzaju instalacjach. Warto zapisać kontakt, spróbować właśnie zamówić to, co jest potrzebne i po prostu przekonać się o tym, że instalacja może dużo lepiej funkcjonować.