Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Aniaq2

Porady prawne w firmie

8 postów w tym temacie

Też się długo wahałam nad rozpoczęciem współpracy z kancelarią prawną, ale w końcu się przełamałam. Żałuję, że tak późno, bo mogłam od początku działalności mieć odpowiednie umowy, regulaminy, etc. Naprawdę z czasem wszystko się zwraca, więc te pieniądze wydane na radcę prawnego nie są wyrzucone w błoto. Co do polecanych kancelarii prawnych trudniących się obsługą prawną firm polecić mogę ofertę dostępną na http://www.krppl.pl/...gi/obsluga-firm

Współpraca z kancelarią prawną jest firmie potrzebna.  Nie raz trzeba napisać  pozew o zapłatę albo są potrzebne porady, wówczas można zgłosić się bezpośrednio do zaufanego adwokata

Ochrona prawna działalności gospodarczej, to głównie domena dużych korporacji. Tymczasem każda nawet najmniejsza firma może trafić na przeszkody o podłożu prawa cywilnego czy gospodarczego. Wiele przypadków, który mogłyby być rozwiązane w zalążku często trafiają na sądową wokandę. Moim zdaniem warto zaprzyjaźnić się ze sprawdzonym prawnikiem. Mi spodobała się jedna oferta, jest to dobra  kancelaria adwokacka z Lublina, która ma bardzo szeroką specjalizację porad prawnych.

Im większe przedsiębiorstwo tym konieczność współpracy z kancelarią lub chociaż radcą prawnym większa. Wiem z doświadczenia i raczej nie radzę na tym oszczędzać przygotowanie umowy czy zweryfikowanie zamiarów firmy przez radce to nie są ogromne pieniądze w porównaniu z karami na jakie możemy się naciąć. Jeśli ktoś jest z mojego obszaru to wejdźcie sobie na radca prawny Bolesławiec i skontaktujcie się z kancelarią naprawdę są pomocni i bardzo profesjonalni, tylko im lepiej opiszcie Wasz problem tym oni będą wstanie Wam lepiej pomóc tak to działa.

Prowadząc własną firmę musimy chcąc nie chcąc współpracować z jakąś kancelarią prawną, ponieważ sami nie damy rady ogarnąć tych wszystkich kruczków w przepisach. Osobiście polecam serdecznie kancelarię Veriv, ponieważ jest ona najlepsza na rynku i współpracuje z nią wiele firm, które cenią sobie najwyższą jakość. Warto zajrzeć na stronę Veriv: https://www.veriv.pl/index.php/kancelaria-prawna/ - znajdziemy tam więcej informacji na temat oferty oraz dane kontaktowe.

Ja zazwyczaj sięgam porad w tej kancelarii http://kancelariapawlowska.pl/. Wg mnie to jedna z lepszych w Warszawie.  Współpracowałem z kilkoma i żadna nie dorównała właśnie tej, widać że znają się na rzeczy i mają doświadczenie ;)

Może też ci się przydać notariusz szczecin. Pomoc takiej osoby bywa nie oceniona przy rozwijaniu firmy. Wydaje mi się że każda duża działalność powinna mieć notariusza na równi z adwokatem ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0