Zaloguj się, aby obserwować  
Aniaq2

kancelaria dla firmy

Recommended Posts

obsługą prawną firm, prawem pracy i zagadnieniami związanymi z ZUS zajmuje się adwokat Tomasz Tomaszczyk, bardzo dobry w tym co robi i z szeroką wiedzą, a to ważne, gdy w ostatnich latach jest tyle zmian przepisów

Wydaje mi się, że warto zatrudnić prawnika w firmie, ja póki nie pracowała dla nas mecenas Teller to próbowałem ogarniać sprawy pracownicze samodzielnie, ale firma się zaczęła się rozrastać, problemów z prawem pracy zaczęło przybyć i już być tego nie ogarnął za nic w świecie 😕 Kadrowa z księgową próbowały mi pomagać a potem się okazało, że to był słaby pomysł... same kłopot z tego wyszły.

nas obsługuje kancelaria GESSEL. I generalnie jeśli mamy jakieś zagwozdki prawne to zawsze z nimi się konsultujemy czy to przy np. zawieraniu umów czy też korzystamy z ich doradztwa podatkowego. Mamy do nich pełne zaufanie bo nie raz już udowodnili, że znają się na rzeczy. Poza tym wystarczy spojrzeć na ich rekomendację ponieważ to mówi samo za siebie.

Ja korzystam z usług http://suwka.pl/ i mogę ze swojej strony powiedizeć, że jestem zadowolony ze świadczonych przez nich usług. Trafiłem na tę kancelarią, ponieważ moja dobra znajoma miała kiedyś problemy z wywłaszczeniem nieruchomości i właśnie przez to trafiła na kancelarię suwka. Z racji tego, że udało jej się rozwiązać problem z pozytywnym skutkiem polecila mi ich usługi.  W sumie nic innego wam nei mogę polecić, bo szczerze to nie korzystałem z usług innych kancelarii , więc nie mam za bardzo punktu odniesienia, a wychodzę z założenia, że skoro coś jest dobrej jakości to po co mam to zmieniać.

To w takim razie ja jeszcze podrzucam sprawdzonego i godnego zaufania notariusza, a właściwie panią notariusz Ewę Wesołowską [link usunięty] . Korzystam z jej usług od lat i zawsze jestem zadowolony. Jak mam jakieś niepewności lub pytania, zawsze doradzi i podpowie zrozumiałym językiem. Ostatnio sporządzała mi akt notarialny sprzedaży i usługę zrealizowała bardzo szybko i sprawnie. Na dokumentach jest wszystko to, co powinno się znajdować, żeby na przyszłość nie było nieporozumień i problemów. Ten notariusz w Toruniu jest naprawdę godny zaufania.

Super pomoc prawną otrzymacie od https://www.latoch.pl/. Mają doświadczonych prawników  z naprawdę przeróżnych obszarów, dzięki czemu mogą wam zapewnić kompleksowe wsparcie! Moja siostra współpracuje z nimi od 2 lat i jest bardzo zadowolona, działają bardzo sprawnie i prokliencko.

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Szczecina i szuka zaufanej kancelarii prawnej to polecam skontaktować się z kancelarią, która znajduję się na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 u Pana mecenasa Wojciecha Chmuraka. Korzystaliśmy kilka razy z ich usług i za każdym razem byliśmy zadowoleni. 

W tej kancelarii obsługa prawna w Krakowie http://www.migas-adwokat.pl/ jest obsługa prawna w Krakowie na wysokim poziomie. Zajmuje się różnymi dziedzinami prawa. Na stronie macie cały zakres usług. W przypadku problemów natury prawnej warto udać się po pomoc do dobrego specjalisty, który wskaże najlepsze rozwiązanie. Można w ten sposób uniknąć wielu problemów. 

Koniecznie sprawdź ofertę kancelarii [link usunięty] [link usunięty] .  Nie jest to pierwsza kancelaria, z którą współpracowałam, natomiast jedyna, z którą prowadzę już którąś z kolei sprawę. Ich profesjonalne podejście i wszechstronność sprawiają, że każdy z problemem prawnym może u nich szukać pomocy.

Dnia 12.10.2020 o 17:18, Olkka napisał:

JST z warszawy. Ta prawem pracy zajmuje się Pan Tomaszczyk, który na prawdę zna się na rzeczy i nam pomógł już nie jeden raz.

Również mogę polecić tego Pana! Pełen profesjonalizm i konkretne podejście do sprawy. Służy ogromnym wsparciem. 

Wiem, że większość osób na tym forum chce rozwijać swoje biznesy, ale czasami, jak to bywa w życiu, może przyjść moment, przez który będziemy zmuszeni do zamknięcia firmy. Jeśli ktoś ma zobowiązania to powinien pomyśleć o upadłości konsumenckiej i kancelarii, która pomoże ją przeprowadzić, więc zapraszam na https://gaworkancelaria.pl .