On1977

Mam pomieszczenia - jakiś pomysł na biznes?

Recommended Posts

Witajcie, dysponuje kilkoma  budynkami pod prądem, wodą i kanalizacja w miejscowości ok 10k ludności. Pomieszczenia nie nadają się  sklepy. Na jaki biznes można by je wykorzystać?

Może załóż firmę spedycyjną? Można by ją połączyć z magazynami, taka działalność dwa w jednym. Wg mnie w tej branży klientów nigdy nie zabraknie, więc myślę, że warto spróbować. Oczywiście, jak w każdym biznesie, trzeba liczyć się z początkowymi inwestycjami. Na pewno konieczne będą samochody, przyczepy, części do przyczep  [link usunięty]  itd.

Ukraina. Wszystko z branzy drzewnej. Tanio Drewno opalowe 15 zl/m3, zrzyny tartaczne 4 zl/m3. Czernihowski obw.  Sprzedaz drewna opalowego kalorycznych gatunkow. Gospodarstwo lesne oferuje drewno opalowe pociete o dlugosci 2m, sriodnica 8~20cm: sosna, jodla, olcha, brzoza, dab, jesion, klon, osika, wiaz, wierzba, wiklina. Stale zrodla surowca, wieloletnie doswiadczenie, duze mozliwosci przerobowe. Drewno opalowe, tartaczne, budowlane, wiezba dachowa, sklejki, parkiety, deski paletowe, pellety, brykiety, europalety, zrebki, zrzyny, trociny, kora drzewna, wegiel, torf, sloma, susz, makuch, len, soja, rzepak, slonecznik, olej itp. dostepne non-stop w okresie calego roku. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: mailto:nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Takie pomieszczenia można wykorzystać do produkcji. Jeżeli jest to niewielkie miasto, łatwo można stworzyć towar regionalny. Nie wiem jaki towar zamierzasz produkować, ale jeżeli będzie to jakiś płyn do mycia albo coś w tym stylu przyda ci się sprzęt, który otrzymasz na  http://www.biomix.pl Mają w swojej ofercie mieszadła mechaniczne, wstrząsarki itp. Rzeczy niezbędne przy mieszaniu chemikaliów  i otrzymywaniu niezbędnych konsystencji. 

Można stworzyć wiele rzeczy, ale kluczowe pytanie to ile kasy możesz na to wydać. Tylko wtedy będzie można coś konkretnego poradzić. Musisz podać też więcej szczegółów (jak np. dokładna lokalizacja :)).  

A może przerobić te pomieszczenia na gabinety dietetyczne. Takie coś nie powinno zabrać dużo czasu. A mówi się, że dietetyk to zawód przyszłości:  [link usunięty]  Wystarczy ładnie wyremontować i znaleźć najemce.