Zaloguj się, aby obserwować  
liska

czy jesteś przygotowany na przeciwności losu?

Recommended Posts

Przeciwności losu takie jak pożar, powódź, huragany i trąby powietrzne mogą całkowicie odmienić nasze życie. Przecież mieszkanie, czy dom jest ostoja naszego życia.  Dorobkiem kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat wspólnej pracy całej rodziny. Groźba utracenia wszystkiego na skutek klęski żywiołowej,  dewastacji, czy kradzieży jest nie do wyobrażenia. Może więc warto zabezpieczyć się przed skutkami jakie mogą nas spotkać.  W Polsce z ubezpieczenia mienia korzysta 75 % domostw. Musimy pamiętać że tak zwana "fajer kasa" - ubezpieczenie od pożarów jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla mieszkańców wsi. Statystyczni Polacy chcą się chronić przed negatywnymi skutkami włamania, pożaru, czy innego zdarzenia losowego. Co ważne ubezpieczamy także nasz majątek ruchomy, przedmioty znajdujące się w naszych mieszkaniach. Z ubezpieczeniem mieszkania czy domu jest podobnie jak z samochodem. Najpierw ubezpieczamy bo wymaga tego bank który udzielił nam kredytu. Potem mimowolnie dorastamy do tej decyzji. Ciekaw jestem gdzie się ubezpieczacie, ile płacicie. Ja korzystam z pakietu różnych ubezpieczeń w Uniqa - [link usunięty] . To wygodne i opłacalne bo można dostać nawet 80 % zniżki.

Oj tak. Ubezpieczenie to mus. Sam jestem w tej materii laikiem. Gubię się już na wstępie, więc wolę zwrócić się do fachowca, który doradzi, które wybrać. Zwróciłem się do broker4u: [link usunięty] i jak na razie współpraca przebiega wyśmienicie :D