Recommended Posts

Od dłuższego czasu zastanawiam się co jest lepsze: kremy na powiększenie biusty czy tabletki. A może zastosować kurację z obydwu suplementów? W sumie to nie mam pewności co do tego czy zadziała cokolwiek z tych suplementów, jednak jestem zdesperowana a nie stać mnie na operację plastyczną, więc co mi pozostaje? :( Wiem, że może to forum nie jest najlepszym miejscem do tego by zasięgać takich opinii, jednak jest tu spora liczba użytkowników i być może ktoś doradzi mi coś mądrego... Ostatnio znalazłam stronę: [link usunięty] , na której znajdują się tabletki na powiększenie biustu i kremy, podobno od najlepszych producentów. Co o tym myślicie? Może ktoś z was już miał z czymś takim do czynienia? Czy warto spróbować? Jeśli tak, to jak długo powinnam stosować te specyfiki?

A mnie się wydawało, że http://www.klinikasfera.pl/powiekszanie-piersi to kwestia zabiegu chirurgii plastycznej... Naprawdę myślicie, że takie specyfiki działają? Moim zdaniem to niestety nic nie daje, a może być niebezpieczne. Lepiej już udać się do sprawdzonego i doświadczonego chirurga, w Wawie jest ich kilku, np. w Klinice Sfera, zamiast wydawać pieniądze na leki, które mogą mieć skutki uboczne... 

nie ma tabletek które magicznie poprawią wygląd piersi i je powiększą. Niestety. Ale są zabiegi, teraz operacje nie są już tak koszmarnie drogie, Ale trzeba mieć sprawdzonego lekarza żeby wszystko było porządnie i ładnie. Ja się zdecydowałam na doktor Żukowską w Łodzi, niesamowita kobieta z ogromną wiedzą