Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
biza

rozwój osobisty - szkolenia

17 postów w tym temacie

Witajcie! piszę do was z  takim pytaniem czy ktoś był moze z Was na takim szkoleniu www.szkolatrenerow-ster.pl  ?

Bardzo wiele dobrego czytałam i słyszałam wsród znajomych na temat tych szkoeln i zastanawiam się czy nie skorzystać. Zalezy mi na rozwoju osobistym bo wiadomo to wiaze się z rozwojem wewnętrzym co przekłada sie na wyniki w pracy . Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Doradźcie mi . Dzięki za wszelkie odpowiedzi:)

Wszystko zależy od tego w jakiej branży działasz i co już potrafisz. Ja uwielbiam doszkalać się z różnych dziedzin przydatnych w mojej pracy i mam to szczęście, że mogę liczyć na wsparcie szefa. Głównie są to szkolenia z technik sprzedaży. Niebawem wezmę udział w tym http://mindsupporters.com/training/ofensywne-techniki-sprzedazy/

i przyznam, że nie mogę się doczekać - świetny wykładowca, idealnie dobierana tematyka i wiedzę można praktycznie wykorzystać w codziennej pracy a to ważne. Szukaj sprawdzonych firm szkoleniowych i kieruj sie własnymi potrzebami a zyskasz wiedze, która przyda się na bank i pozwoli na rozwój.

Obecnie trwa rekrutacja do technikum łódź. Warto sprawdzić sobie jaką ofertę edukacyjną mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej . Oni dbają tam o rozwój osobisty uczniów. Dzięki temu można mieć łatwiej w dorosłym życiu. Uczą nie tylko tego, co jest obowiązkowe, ale również nie zabijają kreatywności.

Gdzie można przejść szkolenie z rozwoju osobistego? Szukałem takich szkoleń, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego. Proszę o jakieś rady.

Moja firma sama postanowiła zorganizować dla nas szkolenia z rozwoju osobistego. W tym celu zorganizowali wyjazd daleko za Warszawę, w stronę Kaszub. Wybór padł na dworek http://lisewskidwor.pl , gdzie przeprowadzone zostało weekendowe szkolenie. Poza idealnie przygotowanymi salami konferencyjnymi, na miejscu czekała na nas pyszna restauracja, zadbane i komfortowe pokoje a do tego cudowna aura, dzięki której dobrze wspominamy ten wypad. :)

Rozwój osobisty, to inwestycja co oczywiste w siebie. Jak najbardziej takie szkolenie zawsze ma sens, a co za tym idzie także uzasadnione do tego podstawy. Warto więc z nich korzystać, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. 

Polecam te z rozwoju osobistego prowadzone przez Fundację Fortis. Bardzo fajne, dające dużo wiedzy (przekazanej na luzie, w prosty sposób) przez osoby, które maja duże doświadczenie. Sam zarządzam 40 osobowym zespołem, tak więc szkolenia są jak najbardziej wskazane. Bardzo mi się spodobały, głównie właśnie przez merytorykę

Jeśli ktoś szuka sprawdzonego psychologa, coacha i trenera to polecam Marcina Mańkę . Jego szkolenie z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych utwierdziły mnie, że jestem na właściwej drodze do upragnionego celu.  Od dawna czytam również jego blog na manka-academy.com, dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że kojarzę go z programu  Make Me Over- wielka zmiana ;-)

Jego blog to jeden w kilku na które dość często zaglądam dość ciekawie opisuje wszystko

Myśleliście o trenerze rozwoju osobistego? Bardzo dobrą osobą, która przeprowadza profesjonalne szkolenia jest www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl z Zabrza. Dzięki niemu zdobędziecie wiedzę, która pomoże wam w rozwoju waszej kariery.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0