Zaloguj się, aby obserwować  
biza

rozwój osobisty - szkolenia

Recommended Posts

Witajcie! piszę do was z  takim pytaniem czy ktoś był moze z Was na takim szkoleniu http://www.szkolatrenerow-ster.pl ?

Bardzo wiele dobrego czytałam i słyszałam wsród znajomych na temat tych szkoeln i zastanawiam się czy nie skorzystać. Zalezy mi na rozwoju osobistym bo wiadomo to wiaze się z rozwojem wewnętrzym co przekłada sie na wyniki w pracy . Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ? Doradźcie mi . Dzięki za wszelkie odpowiedzi:)

Wszystko zależy od tego w jakiej branży działasz i co już potrafisz. Ja uwielbiam doszkalać się z różnych dziedzin przydatnych w mojej pracy i mam to szczęście, że mogę liczyć na wsparcie szefa. Głównie są to szkolenia z technik sprzedaży. Niebawem wezmę udział w tym http://mindsupporters.com/training/ofensywne-techniki-sprzedazy/

i przyznam, że nie mogę się doczekać - świetny wykładowca, idealnie dobierana tematyka i wiedzę można praktycznie wykorzystać w codziennej pracy a to ważne. Szukaj sprawdzonych firm szkoleniowych i kieruj sie własnymi potrzebami a zyskasz wiedze, która przyda się na bank i pozwoli na rozwój.

Obecnie trwa http://lodz.sei.edu.pl/technikum/ Warto sprawdzić sobie jaką ofertę edukacyjną mają Szkoły Edukacji Innowacyjnej . Oni dbają tam o rozwój osobisty uczniów. Dzięki temu można mieć łatwiej w dorosłym życiu. Uczą nie tylko tego, co jest obowiązkowe, ale również nie zabijają kreatywności.

Jakiś czas temu, byłam na szkoleniu, znalazłam ich tu: [link usunięty] i jestem bardzo zadowolona, trochę rzeczy wiedziałam ale więcej się nauczyłam, fajna, luźna, przyjazna atmosfera. Szkolenie bardzo dobrze prowadzone, nie da rady się na nich nudzić.

Moja firma sama postanowiła zorganizować dla nas szkolenia z rozwoju osobistego. W tym celu zorganizowali wyjazd daleko za Warszawę, w stronę Kaszub. Wybór padł na dworek  [link usunięty]  , gdzie przeprowadzone zostało weekendowe szkolenie. Poza idealnie przygotowanymi salami konferencyjnymi, na miejscu czekała na nas pyszna restauracja, zadbane i komfortowe pokoje a do tego cudowna aura, dzięki której dobrze wspominamy ten wypad. :)

Rozwój osobisty, to inwestycja co oczywiste w siebie. Jak najbardziej takie szkolenie zawsze ma sens, a co za tym idzie także uzasadnione do tego podstawy. Warto więc z nich korzystać, co do czego nie ma jakichkolwiek wątpliwości. 

Zobacz sobie na   [link usunięty]  na prawdę ciekawe mają kursy i szkolenia z rozwoju osobistego ja się bardzo tematem interesuje jak ktoś chce popracować nad sobą i poznać się od lepszej strony to na prawdę warto sprawdzić. 

Jeżeli poszukujecie odpowiednich szkoleń to polecam wam przyjrzeć się ofercie firmy  http://fortis.szczecin.pl/ Ich szkolenia pomogły mi w prowadzeniu oraz rozwoju mojego biznesu. Wysłałem też do nich swoich pracowników.

Polecam te z rozwoju osobistego prowadzone przez Fundację Fortis. Bardzo fajne, dające dużo wiedzy (przekazanej na luzie, w prosty sposób) przez osoby, które maja duże doświadczenie. Sam zarządzam 40 osobowym zespołem, tak więc szkolenia są jak najbardziej wskazane. Bardzo mi się spodobały, głównie właśnie przez merytorykę

Jeśli ktoś szuka sprawdzonego psychologa, coacha i trenera to polecam Marcina Mańkę . Jego szkolenie z zakresu wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych utwierdziły mnie, że jestem na właściwej drodze do upragnionego celu.  Od dawna czytam również jego blog na manka-academy.com, dopiero po jakimś czasie zorientowałam się, że kojarzę go z programu  Make Me Over- wielka zmiana ;-)

Myśleliście o trenerze rozwoju osobistego? Bardzo dobrą osobą, która przeprowadza profesjonalne szkolenia jest http://www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl z Zabrza. Dzięki niemu zdobędziecie wiedzę, która pomoże wam w rozwoju waszej kariery.

Nam w biurze pracodawca zapewnił szkolenie z rozwoju, które przeprowadziła bardzo fajna psycholog Ossowska z PRO EGO  z Zielonej Góry. Pierwszy raz chciało mi się kogoś słuchać. 

Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl to efektywny sposób na zaistnienie na rynku i rozpoczęcie własnej działalności. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www,optioffice.pl oferuje spółki już zarejestrowane w wymaganych urzędach w Warszawie, każda z nich posiada numer KRS, REGON, NIP i VAT, kapitał zakłado wy i numer rachunku bankowego. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl mają też wszystkie kody PKD umożliwiające aktywność w każdej branży. Spółki są nowe lub kilkumiesięczne, ale każda jest czysta, nie ma długów i nie ścigają ich wierzyciele. Nasze spółki na sprzedaż www.optioffice.pl mają pełen komplet dokumentów i deklaracji, a sprzedaż odbywa się szybko i zgodnie z literą prawa. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl możliwa jest też korespondencyjnie i zawsze potwierdzona jest aktem notarialnym. Już w dniu zakupu takiej spółki można śmiało działać i realizować swoje plany. Sprzedaż gotowych spółek Warszawa www.optioffice.pl zaprasza do kontaktu. Optioffice zaprasza.

Jak wygłąda sytuacja ze szkoleniami w obecnej sytuacji w Waszych firmach ? U  nas w firmie odchodzi się od szkoleń klasycznych, stawiają na online i tzw "self learning".  Ma ktoś porównanie szkoleń on line a face to face ? Czy warto w ogóle inwestować do tych online ?