klarowna

Łatwo dostać kredyt na firmę?

Recommended Posts

Z tego co wiem, to firmom trudniej uzyskać jakikolwiek kredyt, ale nie jest to niemożliwe. 

Tutaj http://gawryszewskifinanse.pl/ poczytaj sobie coś więcej o tym jak się za to zabrać. 

Ja poszłabym do doradcy finansowego. Ktoś taki z powodzeniem doradzi Ci jaka opcja będzie dla twojej firmy najlepsza. 

No i masz mniej formalności, bo doradca właściwie wszystko ogarnie za Ciebie.

Jak szukacie kredytu dla firmy, zobaczcie sobie stronę http://kredyty-firmowe.najlepszeporownanie.pl/ tam można porównać poszczególne oferty, także to znacznie ułatwia podjęcie decyzji. Obecnie na rynku finansowym możliwości jest bardzo dużo, więc trudno się zdecydować to całkowicie normalne. Dzięki tego typu portalom nie musimy tracić czasu na przeglądanie każdej strony firmy czy banku z osobna, wszystko mamy zebrane w jednym miejscu.

przy braniu pożyczki  powinno się zasięgać języka w wielu miejscach tak,
żeby optymalnie dopasować sobie pożyczkę do potrzeb i możliwość.
warto sprawdzić ranking kredytów gotówkowych ,no i w razie potrzeby skorzystać z bezpłatnej pomocy w wyborze pożyczki.
W każdym razie im więcej pytamy, tym więcej zyskujemy.

Swoją działalność gospodarczą do spółki z mężem prowadzę od pół roku. Mimo, że przez te pół roku było całkiem dobrze (chociaż myśleliśmy, że będzie lepiej), niestety teraz jesteśmy zmuszeni wziąć <a href="https://ipm-kredyty.pl/" title="kredyt obrotowy dla firm" alt="kredyt obrotowy dla firm">kredyt obrotowy dla firm</a>. Dajemy sobie czas na rozkręcenie, póki ZUSy niskie, ale potem jak będzie dalej tak szło, to zawiesimy działalność. Tak się zastanawiam czy go dostaniemy? Ktoś coś może poradzić? Mając tak krótki staż nie wiem czy damy rade dostać taki kredyt...

Ukraina. Gospodarstwo rolne, grunty pod uprawe drzew owocowych, wierzby energetycznej. Szklarnia, budynki, stajnie, domki letniskowe na sprzedaz, wynajem. Czernihowski obw. Ziemia rolna pod inwestycje. Gospodarstwo 3tys. hektarow. Nabycie udzialow w spolkach bedacych wlascicielami ziemi. Nalezy do klasy II-III, bonitet 75. Produkcja roslinna. Czesciej uprawiana na zielona pasze dla zwierzat, w powierzchni zasiewow duzo plonow ziarna. Dzialka o najwiekszym areale ma status rolno-siedliskowo-rekreacyjnej i jest polozona miedzy innymi gospodarstwami zabudowanymi. Wspolne pasowiska i laki. Gleby pod uprawe drzew owocowych, ogorka, pomidorow w gruncie, pierscieniach torfowych, balotach slomy z podloza nawozowa. Szklarnia o powierzchni 5000m2, kociol opalany mialem weglowym. Budynki gospodarcze, stajnie, obory, garazy, domki letniskowe. Przez harmonijnie rozlegly teren gospodarstwa przeplywa rzeka Desna. Piekna okolica, duzo wolnej przestrzeni, stale dostepne surowce drzewne. Gospodarstwo otoczone dookola lasem, znajduje sie w dolinie parku krajobrazowego. Wedkowanie, zbieranie grzybow i owocow runa lesnego, mleko kozie, kulig jazda konna. Dojazd droga asfaltowa. Cena sprzedazy, wynajmu do uzgodnienia. Zapraszamy zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow 
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Bardzo zaciekawił mnie ten wątek, zastanawiam się nad kredytem na rozwój firmy, mianowicie chciałbym powiększyć magazyn korzystająć z usług http://nedcon.pl/ ale zastanawiam się czy dostanę na to kredyt a jeżlei tak czy jest to opłącalne. Magazyny autoamtyczne bardzo ułatwiają pracę, oszczędzają przestrzeń i można  dzięki nim uniknąć wielu pomyek, ale czy jest sens brać na nie kredyt?

Kredyt zawsze można dostać, tylko kwestia jest taka, który bank wybrać, aby było dla nas najlepiej. Tych ofert kredytowych jest przecież bardzo dużo, więc samodzielny wybór nie jest taki prosty. Rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doradcy finansowego, np. mogę zarekomendować http://finanse-slask.pl/ uczciwa firma, mają rzeczywiście wiedzę i bez problemu mogą przestawić kilka ofert, z których sobie wybieramy, to co nam najbardziej pasuje.

przy kredycie zawsze będziesz miała stres czy uda ci się pieniązki dostać czy nie, trzeba wypełnić sporo formalności i spełniać odpowiednie warunki...no nie zawsze uda ci się wziąć kredyt, znacznie szybciej i łatwiej jest wziąć leasing np przez platformę finansową. wniosek szybko wypełnisz online i czekasz na odzew ze strony konsultanta. podczas rozmowy masz mozliwość dopytać o szczegóły, ale nie masz na pewno zadnych ukrytych kosztów 

Ukraina. Ciezkie konie wlodzimierskie o duzej masie ciala w cenie zywca 3 zl/kg. Ulokowane w strefie rolno-lesnej sa zwierzetami bardzo silnymi i masywnymi. W odpowiednich cechach budowy nadaja sie doskonale do powolnej pracy pociagowej na drogach twardych. Wzrost do 168cm. Masc kasztanowata, dereszowata, siwa. Charakter spokojny, zywotny, przyjazny. Ma duza zdolnosc adaptacji do zmieniajacych warunkow klimatycznych. W zimie porasta sierscia zimowa, a wiosna zmienia ja na letnia. Szaro-niebieskie rosle gniadosze konie pociagowe zimnokrwiste, goracokrwiste, kuce do produkcji mlodego zywca zrebiat. Rasy ogolnouzytkowe szeroko krzyzowane, siodla, uprzaz do bryczki. Cena do negocjacji lub zamiana na maszyny, sprzet rolniczy. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.),  E-mail: nieruchomosci@ukr.net  Skype:IgorKijow
Europart,ul.O.Teligi 21,lok.24 Kijow 04060 Ukraina

Nie jest to łatwe, szczególnie jak to nowo założona firma, bez historii kredytowej oraz bez zdolności. Na szczęście doradcy kredytowi potrafią pomóc w tym zakresie, ja korzystałam z bankowoscfirmowa.pl i wynegocjowali z bankiem bardzo korzystne warunki. Mają dużą wiedzę, to solidna firma.

Moim zdaniem powinieneś udać się do kilku placówek bankowych i sprawdzić gdzie dostaniesz kredyt, który potrzebujesz. Od siebie polecałbym ci ofertę banku Santander Consumer - https://www.santanderconsumer.pl Ponieważ mają oni bogatą ofertę kredytów firmowych, w bardzo atrakcyjnych warunkach. Sam kiedyś wziąłem u nich kredyt firmowy i byłem bardzo zadowolony. Raty rozłożyłem tak, aby były one dla mnie wygodne i bezproblemowe do spłaty. Co więcej, nawet nie odczułem kiedy kredyt został spłacony, a to chyba dowód na to, że jest to bardzo dobra finansowo oferta. 

Warto rozejrzeć się za innymi metodami dofinansowania firmy. Kredyt w banku nie jest najlepszą opcją. Ja na przykład rozważam pożyczkę od Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju www.wfr.org.pl   Wspierają regionalne firmy. Oferują pożyczki od 500 tysięcy do nawet 20 milionów złotych.

Myślę, że banki do każdego wniosku podchodzą indywidualnie, ale w banku Raiffeisen firma może otrzymać kredyt obrotowy zabezpieczony, czyli nie trzeba zastawiać majątku, bo gwarancję daje BGK.

Pozwolę sobie przy okazji zapytać –  jakie macie zdanie na temat kredytów odnawialnych dla firm? To opłacalna opcja? Do tej pory nie myślałem zupełnie o takim rozwiązaniu, ale ostatnio trafiłem na wpis blogowy, który poruszył to zagadnienie: http://osrodekfinansowy.blogen.pl/2018/11/26/kredyt-odnawialny-dla-firm-warto-o-nim-wiedziec/ Co myślicie o takiej usłudze? Chętnie korzystam z kredytu odnawialnego na koncie osobistym, ale jestem ciekawy, jak to wygląda w przypadku wiedzieć ponad to, co zostało opisane w powyższym tekście.

W bankach na pewno łatwo nie jest. Ja czekałam długo, a odpowiedź była negatywna. Ostatecznie dostałem kredyt w firmie KredytMarket i jestem zadowolony. I do tego wszystko załatwiłam online, bez zbędnej papierologii :)

Każdy ma inną sytuację, więc nie da się powiedzieć czy trudno jest otrzymać kredyt na firmę. W moim przypadku obyło się bez problemów. Skontaktowałem się z firmą https://finanse-slask.pl/ Tam otrzymałem pomoc od ekspertów finansowych w otrzymaniu korzystnego kredytu na firmę.

Tak ale ilość takich firm jest ograniczona. Nie każda firma ma darmową chwilówkę. No i obecnie wiekszośc firm sprawdza czy masz wpisy w bik czy nie.I jeśli masz jakiekolwiek wpisy tego rodzaju to raczej mozesz sobie wybić z głowy pożyczenie pieniędzy w ten sposób.

Jesli potrzeba Ci kasy ale nie masz możliwośći pozyczenia w banku, polecam zajrzeć sobie tutaj:
https://www.futurecapital.pl

Jest to portal pożyczek społecznościowych. Można tam dostać pożyczkę łątwiej niż w banku a oprocentowanie nie jest złe.

Wszystko zalezy od tego gdzie będziemy się starali o kredyt na firmę

Jeśli w banku to może być trudno. Jeśli firma funkcjonuje już jakiś czas i zarabia to bank chętnie udzieli finansowania. Jednak jesli nie mamy historii kredytowej oraz jeśli firma funkcjonuje krócej niż rok to może być problem bo bank może pożyczki odmówić.

O wiele łatwiej jest w prywatnych firmach pożyczkowych. Których oferty warto jest dokładnie sobie przestudiować. Niestety ale oprocentowanie oferowane przez firmy niekoniecznie zawsze może być dla nas korzystne.

http://www.biznesgazeta.pl/prawda-mit-obiektywnie-o-pozyczkach

No a Finiata? Podobno, można już w niecałe 10 minut dostać decyzje o odnawialnej linii finansowania. Tylko nie wiem, jakie są warunki i jakie dokumenty trzeba przedstawić. Ktoś może wie?