Zaloguj się, aby obserwować  
biza

reklama dla firmy

Recommended Posts

Witajcie! Piszę aby się poradzi., Może ktoś tutaj orientuje się w sprawach reklamy . Chodzi mi o to aby zrobić reklamę dla firmy tylko nie bardzo wiem w co warto zainwestować by się sprawdziło:) Wiem że nikt mi nie da gwarancji ale coś muszę wybrać , wpadł mi do głowy pewien pomysł coś takiegohttp://brandcreation.pl/portfolio/ z racji tego że bardzo często jeździmy na targi i wystawiamy się tam myślę że taka reklama mogłaby być dobra. Jakie jest Wasze zdanie ?

Na początek warto pomyśleć o dobrze zrobionej stronie internetowej twojego biznesu,to początek sukcesu.Strona powinna być przejrzysta,czytelna dla odbiorcy a jednocześnie oryginalna.W tworzeniu jej pomocni będą programiści z  [link usunięty]

To prawda, podstawową kwestią bezie dobra strona internetowa z przejrzystym układem graficznym, ładnym szablonem- strona ma zachęcić każdego do ponownych odwiedzin, a druga kwesta to już sama reklama na forach branżowych i społecznościowych, banery, ogłoszenia. Im więcej nakładów na reklamę tym lepiej.

Myślę, że dobrą metodą reklamy dla firmy są też gadżety reklamowe np. breloki do kluczy. Niby mały produkt, a jednak bardzo się przydaje np. do ofiarowania Klientom. Takie breloki wykonane z metali lub skóry ekologicznej produkuje np. firma  http://unital.com.pl/oferta/ . Ich zaletą jest możliwość zaprojektowania indywidualnego kształtu breloka, różniącego się od kształtów breloków standardowych + produkt może zostać wzbogacony naklejką domingową. Ładnie się to prezentuje. 

Tutaj http://www.axox.eu/ można zamówić maszty reklamowe AxOx . W biznesie lokalnym naprawdę świetnie się sprawdzają. Warto ustawić je przed wejściem do firmy. Również jest to idealne rozwiązanie w przypadku eventów czy targów. Koniecznie rozważnie takie rozwiązanie.

Poza reklamą dla firmy, warto również zadbać o odpowiednie kontakty biznesowe. Nie wiesz gdzie szukać? Już mówię -  [link usunięty]   Co najważniejsze, kiedy się zalogujemy to wszystkie kontakty dostępne są całkowicie za darmo.  To bardzo fajna opcja, aby porzeszyć swoje horyzonty.

Strona, pozycjonowanie, social media i content marketing. To powinno być skuteczne. Choć dobór konkretnej formy reklamy zależy od branży. Oczywiście konieczna jest również znajomość klienta i kanałów komunikacji, z których korzysta.