Plamka

Plany urlopowe

Recommended Posts

Jakie macie plany na spędzenie tegorocznego urlopu? Będzie to zaplanowany od dawna wyjazd czy bardziej spontanicznie podjęta decyzja?

Faktycznie urlop za pasem. Najważniejsze to spędzić ten czas z bliskimi, a gdzie nie ma jeszcze podjętej jednoznacznej decyzji. :) 

Koleżanka wróciła kilka dni temu z wypadu po Gruzji.Przywiozła zdjęcia cudownych krajobrazów.Po jej opowieściach nabrałam ochoty na wyprawę właśnie do Gruzji.Nie wiem czy uda mi się zorganizować to jeszcze w te wakacje,ale  na 100% się tam wybiorę:)

Ja wybieram się do Karpacza. Mam nadzieje, ze pogoda dopisze i uda mi się troszkę pochodzić po górskich szlakach. Zgadzam się, ze na urlopie najważniejsze jest towarzystwo. Zawsze weselej i przyjemniej spędza się czas. Co roku razem gdzieś wyruszamy i muszę się pochwalić, że Gruzję również już zwiedziliśmy. Byliśmy na wycieczce objazdowej z Wytwórnią Wypraw, która pokazywała nam uroki Gruzji i Albanii.

Raczej spontant. Myślałem nad sylwestrem w Bieszczadach. Da się nawet znaleźć fajne noclegi w dobrych cenach, jeśli wie, gdzie się szukać: [link usunięty]

Teraz to już nie ale ja na wiosnę razem z moim dziećmi planujemy wycieczkę po południu polski. Człowiek całe życie nei ma czasu na zwiedzenie tego co ma najładniejszego w naszym rodzimym kraju.  Jakiś czas temu moja znajoma była na wycieczce na zamku Ogrodzienieckiego na wyżynie krakowsko częstochowskiej.  Słyszałam o tym miejscu ale jakoś zawsze było nie po drodze.  Byliśmy na zamku w Malborku, u Czocha w Niedzicy ale na Zamku w Podzamczu nie byliśmy. 

W listopadzie zauważyłem, że masa moich znajomych wrzuca zdjęcia z urlopów w Izraelu. Chyba były tanie bilety lotnicze właśnie w tym kierunku :) Ciekawe swoja drogą, czy jest tam bezpiecznie, marzą mi się wakacje nad Morzem Martwym ;)

Urlop zawsze się przyda. Wybieram zawsze ciekawe podróże. Mam je praktycznie za darmo + zarobek. Dobra znana firma -  http://biznesinwestycje.pl.tl/Wakacje-marze%26%23324%3B%2C-plus-zarabianie-.-.htm